1. srečanje kulslo, slike so že v galeriji

DUŠANKA  

član od: 12.7.2005

sporočila: 2039

25. okt 2005 0:35

Zdravo Jernej in ostali! Pri meni je bolezen naredila, da sem ob katerikoli uri na Kulinariki. Saj tako ne morem sedeti več kot 5-10 minut in potem izkoristim vsak trenutek, da spremljam dogajanje. Slike so super, ampak se mi nekatere nočejo povečati - ne vem, a ne gre, ali pa ne znam. Sem pač bolj štorasta za računalnik, čeprav mi je v neizmerno veselje. Bi pa bila zelo vesela, če bi se v galeriji našle tudi slike iz 3MD srečanja v Celju. Vam prav zavidam, a ste se imeli lepo - oboji, vi v Mariboru in v Celju. Lepo je, da se takole družite!! Lahko noč Dušanka

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

25. okt 2005 0:38

Dušanka, na drugem srečanju pa se nam boš ziher pridružila, kajne? Želim ti hitro okrevanje! Galja!

DUŠANKA  

član od: 12.7.2005

sporočila: 2039

25. okt 2005 0:43

No, sem še enkrat pogledala slike - vse sem uspela povečati in si vas ogledati - vsi ste zelo prijetna družba, da o obeh malčkih ne govorim - ti so pa tako zakon! Galja - hvala za dobre želje - morda, morda, če bom le dovolj shujšala, da bo zame prostor na slikah, pa če bo lahko z mano prišel moj "angel varuh", ker z vozičkom sama malo težko pridem v CE ali MB. Dovolj heca - moram ležat, ker me že vse boli. Čakam na boljše čase. LP Dušanka

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

25. okt 2005 1:19

Komaj zdaj mi je zasvetilo!!! Ali bo kdo ocenil gostilno Pri Kostanju, kjer smo imeli srečanje? Jaz bi, pa še tega svoj živi dan nisem počela in ne vem, kako se naj zadeve lotim, zato bom to prepustila komu drugemu. Mogoče Jerneju? Jernej, ti že itak vse delaš!!! Galja! Pa brez zamere!

anja  

član od: 2.9.2001

sporočila: 1431

25. okt 2005 8:01

Res mi je žal da nisem mogla priti na srečanje, sem si vas čisto drugače slikala v glavi, razen Jerneja, njega sem že imela priložnost spoznat. Sicer pa svaka čast vsem, organizatorkam in vsem obiskovalkam, obiskovalcem in seveda najmlajšim članom.... Naslednjič se vidimo! LP, ANJA

kristy  

član od: 18.6.2002

sporočila: 704

25. okt 2005 8:55

Zavist dela 300 na uro. Prav videti je, kako ste se imeli fajn. Naslednjič se pridružim.. Tina

sara  

član od: 2.10.2001

sporočila: 383

25. okt 2005 8:56

jernej je napisal/a:
Namesto v posteljo na KulSlo pa ni dober slogan. Pol bodo pa mene krivili če bo nataliteta padala. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije
Kaj bi šele Rugelj dejal na to? Jernej, Jernej, da pustiš ženko samo spat!!!! Kaj si ? Brez zamere, mi paše da se lahko izživljam s smejkoti Lp, veverica

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

25. okt 2005 9:10

Hojla! Super slikce,super kuharski velemojstri! Ribica,ti pa zmeraj boljš izgledaš! Sem pa prijetno presenečena.Kako si človek čisto drugače predstavlja obraze,ki so skriti za črkami. Imam pa še prošnjo! Bi prosim Bojan lahko narisal enga kuharčka še za naše 3MD srečanje! Marjetka cvetka

julia  

član od: 5.12.2004

sporočila: 513

25. okt 2005 9:12

Zivjo. Cestitam na ideji in izvedbi srecanja. Sem zelela presenetiti s telegramom, pa se ni posrecilo! Naslednje srecanje predlagam tule, pri meni, na Irskem... saj ni treba, da so srecanja 1x na leto, lahko se druzimo veckrat, kajne?! Obcutek imam, da je srecanje kar nekako pozivilo dogajanje na Kulinarili in celo mene, ki sem res polno zasedena, prisililo, da napisem nekaj besed. Se 1x cestitam. Pogresam pa Rika Pollaka, saj on je tudi ena taka dusica, ki se trudi za KulSlo. Lp in upam, da se vidimo! julia

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

25. okt 2005 9:16

Ooooo julija! Lepo te je brati, tebe pa že res 100 let ni bilo "na okoli". Smo te pogrešali! Fajn, da najdeš čas, da nas vsaj prebereš, če že več ne gre. Lep pozdrav na Irsko... tjas

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti