Gostilna pustov mlin

Slamca  

član od: 29.9.2005

sporočila: 1

tema odprta - 29. sep 2005 11:09 | ogledi: 5.542 | odgovori: 6

Pozdravljeni!

Zanima me, če kdo pozna gostilno Pustov mlin v Šmartnem pri Litiji. Kakšen je ambient, postrežba, hrana... Izbiram namreč primerno gostilno za ohcet, z max 70 svati. Tudi kakšni drugi predlogi so dobrodošli. Hvala vnaprej!

Slamca

Slamca

urssula  

član od: 25.1.2005

sporočila: 234

29. sep 2005 11:35

Sem bila zadnjič z družino na kosilu in me je prav presenetilo. Zelo lepo urejena gostilna, je velika in sigurno sprejme tudi več kot 70 ljudi. Po mojem je zelo primerna za ohcet. Hrana, ki smo jo jedli pa je bila tudi dobra. Imajo dokaj raznoliko ponudbo. urssula

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

29. sep 2005 12:50

čao, gostilno dobro poznam in jo priporočam za ohcet, tudi za več kot 70 ljudi imajo prostora. Hrana dobr, ambient tudi, imajo domače ribice. Samo zasedena je zelo... Lep pozdravček, S.

sara  

član od: 2.10.2001

sporočila: 383

29. sep 2005 22:29

Pomembno je da se vse točno zmeniš. ČE narediš tako, bo gotovo super.Nam so pripravili kanapeje...KRASNO...ZA OČI IN JEZIK (tudi vse ostalo je bilo dobro)!! Glavni prostor, kjer so ponavadi poroke ima kar nekaj stebrov, kar bi mene motilo. Pojdi in poglej. Jedli boste GOTOVO dobro. Priporočam tudi Gostilno VILA RAKAR, Gorenje Ponikve - TREBNJE. Odličen ambient(brez stebrov), odlična postrežba, odlična hrana. JAz sem bila max. zadovoljna. Za obletnice vedno hodiva obujat spomine. Le cena... s pijačo vred je bilo takrat cca. 7.000 - 8.000 sit po osebi.... Ne vem kako je sedaj...(takrat se mi je to zdelo kar dosti) Lp in srečno veverica

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

30. sep 2005 7:48

Večkrat sem že bila tam tudi na poroki, prostora je sigurno za 70 ali malo več ljudi, hrana je odlična, postrežba je zelo hitra, ko kaj prosiš imaš že na mizi. Tudi jaz sem hotela imeti ohcet tam pa je bilo premalo prostora za 120 ljudi potem sem imela drugje pa sem bila razočarana. Pustov mlin ti toplo priporočam moraš pa res hitro rezervirat ker imajo gužvo. V dvorani so res stebri ampak mene to ne moti. Hrano pa res lepo aranžirajo in postrežejo malo drugače kot klasično. Kjerkoli pa si boš izbrala se moraš res dobro zmeniti kaj hočeš, pa še to vprašaj koliko ljudi za strežbo imajo, da ne bi bilo tako kot na moji poroki, ko sta 120 ljudi stregla 2 pa smo čakali po pol ure na pol litra vode. Zapiši si vse kar želiš in jim posreduj pa poskrbi, da se bodo tega držali, da ti kakšna malenkost ne pokvari vzdušja. LP jade

Slamca  

član od: 29.9.2005

sporočila: 1

8. okt 2005 9:25

Hvala vsem za odgovore! Glede na vsa pozitivna mnenja, sva se z zaročencem odločila, da bo najbolje, da si tudi sama ogledava gostilno. Res je lepo in tudi ambient ter okolica sta primerna za poročno slavje. Mislim, da je odločitev padla! Lp! Slamca

biba  

član od: 26.10.2004

sporočila: 542

4. nov 2007 19:28

Ker nimam plus paketa, bom kar tu napisala naše izkušnje v te gostilni. Junija sva imela tam poroko in je bilo super, hrana zelo okusna, dovolj, tako kot smo se zmenili, postrežba hitra, skratka vse super. Včeraj pa je imel od sestrične fant tam praznovanje 30. rojstnega dne in so nas spet lepo presenetili. S seboj sva imela 10 mesečno punčko z vozičkom, prostora je bilo več kot dovolj, da smo lahko imeli voziček ob mizi, ko sem prosila za čisto juhico in krogljice, sem takoj dobila in to v lepi majhni skodelici z malo žličko! Res prijazno osebje in sploh zelo dober vtis, tako da smo se odločili da gremo v soboto k njim na martinovanje! No sem tako vesela da sem mogla napisat... biba

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti