Zarota z recepti?

neznan uporabnik
tema odprta - 5. sep 2001 12:28 | ogledi: 2.386 | odgovori: 10

Hehe, gre za kakšno nenapovedano stavko? Morda vpliv temne magije? Nihče več nič ne oceni, ne pošlje nobenega recepta. Mar res niste nikjer dobro ali slabo jedli? Poleti je bilo morda več časa, morda nam zaupate kakšno svojih poletnih domislic?

No, vseeno, imejte se lepo

Jernej

Urednik kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

5. sep 2001 12:55

Samo da absolviramo tole prijavljanje, pa bo bolje...

neznan uporabnik

5. sep 2001 13:29

Točno tako.Jaz še vedno ne vem ali sem "gor " ali ne , kodo sem sicer dobila po emailu, ne vem pa, kam naj jo (če sploh) vpišem. Jej, jej pa se nimam ravno za tosmerno nepismeno. Pa bo že bolje. Se bomo že navadili. Se mi pa zdi da so pa forumi malo bolj živi na ta račun. LP Tinca

neznan uporabnik

5. sep 2001 13:31

Jaz bi zelo cenil, če bi prišel še kakšen recept ali ocena tudi na našo domačo stran. Ocene lahko pošiljate tudi brez prijave, pa jih ravno tako ni. Če ste kodo dobili po emailu, samo kliknete na link in boste prijavljeni. Ničesar ni treba več vpisovati. To, da ste prijavljeni ali ne, pa se vidi na portalu v levem zgornjem kotu. Če niste, imate tam okenček za vnos uporabnika in gesla, če pa ste, vam pise: prijavljen kot ... (vaše uporabniško ime). Poskusite. Jernej Urednik kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

5. sep 2001 13:45

Jernej, a.) najprej "po kuharsko"(=enostavno) predstaviti prednosti tega, da si prijavljen na KulSlo in nato b.) za rokco in po korakih voditi skozi prijavo. Ne mislimo vsi samo logicno, kaksno besedo tudi spregledamo, pa smo hitro tam, kjer ni muh..

neznan uporabnik

10. sep 2001 7:38

Poslala sem vam že kar nekaj receptov, pa objavljenega nisem opazila še nobenega. A je kaj čudno, da se potem raje izživljam na forumu?

neznan uporabnik

10. sep 2001 8:09

Draga Malan, je problem morda v enem receptu za bograč? Edino tega recepta se v zadnjem času spomnim, da nismo objavili...ker sta na KulSlo že dva podobna. Sicer pa v tem trenutku ni "nevalidiranih" receptov. LP

neznan uporabnik

10. sep 2001 9:38

Spostovana Recepti na KulSlo bodo vedno v bazi, lazje iscete po njih itd. Vse recepte pregledamo in objavimo, vcasih traja kaksen dan ali dva (no, vcasih tudi tri). Pozdrav Jernej Urednik kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

10. sep 2001 14:10

OK, sem preverila, da ne obsojam tja v tri dni. Pa ni bil bograč... Fino ste naredili, da je možno iskanje recepta po avtorju. Zadnji recept je objavljen, verjetno je šlo za majhno zamudo. Vseeno imam občutek, da sem poslala kar nekaj receptov lani (dokazov pač nimam), najdem pa le dva. Morda je bil kriv kakšen računalnik? Bom pa zopet napisala, ko se česa spomnim... Evo, enega uspelega eksperimenta se že spomnim. Poleg tega naj omenim, da je iskanje po kategorijah receptov lahko težko, saj so zelo majhne črke in je potreben "velik" monitor. O madonca, zdaj sem pa opazila, da je eden tistih "starih" dveh receptov postal recept tedna. Ja saj ne bi bilo treba... Na kakšen način pa te izbirate - glede na sezonske sestavine? Pa ste mi malo pogreli srce danes, če me že v roke in noge zebe... Spremenil(a) - malan dne 10 sept 2001 14:17:47

neznan uporabnik

10. sep 2001 14:59

Draga Malan , Recepte tedna izbira gospa Marinka...po mojem jo pri tem vodijo bogate kulinarične izkušnje Mogoče se je včasih, ko se je se "ročno" prekladalo tele recepte po Kulinariki, tudi kaj izgubilo. Ampak kot so stvari urejene sedaj, teče vse kot namazano: gospa Marinka vrže oko na recept, sledi še kakšen slovnični popravek z Damjanine ali včasih moje strani in recept je objavljen. Le še kakšnega dobrega pošljite! Pozdrav Bojan Spremenil(a) - Bojan dne 11 sept 2001 12:41:20

neznan uporabnik

11. sep 2001 9:12

Ja, vcasih se je kaj izgubilo, toda nic vec. Zdaj se je treba potruditi, da se kaj izbrise! V starih casih pred letom dni pa... Tisto so bili tezki casi za Damjano... Jernej Urednik kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti