Likalniki

anazus  

član od: 4.1.2002

sporočila: 154

4. sep 2006 15:41

Tudi jaz uporabljam Elno. Čeprav sem bila zelo skeptična okrog likanja na tako "veliko" mašino, mi sedaj na kraj pameti ne pade več, da bi vzela v roke navadni likalnik. Pravi užitek je likanje posteljnine, prtov, da o mikicah ne govorim. Suzana

Barbolinka  

član od: 27.4.2004

sporočila: 143

13. sep 2006 12:00

Živjo! Da ne odpiram nove teme, me zanima, če ima katera likalni sistem od Vorwerka? Ta teden sem bila na sejmu v Celju in sem opazovala predstavitev in se mi je zelo dopadel. Samo cena je pa 240.000. Se ga splača kupiti? Kaj pa likalni sistem od Batagela? Barbolinka

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

13. sep 2006 12:05

Barbolinka, moja tašča ga ima. Je zadovoljna, samo para se ji zdi premočna. Meni je pa zelooooo všeč in včasih skočim dol kakšne hlače zlikat. Tisti, ki je predstavljal Vorwerk, je rekel, da imajo oni doma Batagel (ker takrat, ko je on kupoval likalnik, še ni bilo VW likalnika), pa z njim ni zadovoljen. Da se skoz kvari. Likalnik je super. Moja Elna je zakon za prte, rjuhe, plenice, majice ipd., VW pa poleg tega še za za hlače in vse ostalo. Atina Sporočilo je spremenil(a) Atina dne 13. sep 2006 12:06:01

Barbolinka  

član od: 27.4.2004

sporočila: 143

13. sep 2006 13:36

Atina najlepša hvala za informacijo. Če pa ima še katera druga ta likalnika se pa priporočam za informacije! Barbolinka Sporočilo je spremenil(a) Barbolinka dne 13. sep 2006 14:40:53

breda  

član od: 28.7.2003

sporočila: 113

13. sep 2006 13:56

Tudi jaz ga imam. Je super, kdor pozna Vorwerkove izdelke ve da je vreden denarja (pa še na obroke se ga dobi).

Cukrčk  

član od: 21.12.2005

sporočila: 17

16. sep 2006 14:21

Sem imela možnost nekaj časa delati s Vorwerkovo Feelino in sem bila čist navdušena. Navadno likanje se res ne more primerjat, miza je super stabilna in pripročna, prav tako likalnik. Razmišljam tudi o nakupu. Cukrčk

nb  

član od: 29.11.2005

sporočila: 2339

4. jan 2008 14:45

Moj skoraj 15 let star likalnik se je žal pokvaril (na suho paro, likaš več plasti...firma Ayi iz Kopra, , ki ne obstaja več). Na forumu sem zdajle prišla skozi vse teme o likalnikih, danes sem bila tudi že v Merkurju, pa še vedno nimam pojma, kaj naj kupim. Glede na to, da je to ravno še v času našega velikega projekta prenavljanja kopalnice, mora biti varianta tudi cenovno ugodna, pa vseeno ne bi šla rada s kvaliteto kaj preveč nazaj. Hvaležna bom vsem, ki imate o likalnikih še kaj povedati. Nena

zuzek  

član od: 1.12.2006

sporočila: 120

4. jan 2008 17:05

...mi imamo tega od rowente, ki si ga lahko kuoil na točke pri Tušu za ccca starih 27.000 sit, super zadovoljna, ampak me je malček strah, da bi se sčasoma nabral vodni kamen, kako čistiti kotliček takega likalnika, obstajajo baje nekakšne ampule???????? zuzek

patka  

član od: 16.8.2008

sporočila: 372

5. apr 2011 14:05

Živijo! Mi je šel likalnik, pa sem v dvomih al naj kupim navadnega ali s kotličkom. Sedaj sem ga imela od Clatronika s kotličkom, ( neka ful poceni varjanta kupila sem ga za cca60 evrov, pa mi je zdržal le tri leta , s tem,, da sem vedno uporabljala destilirano vodo)pa nisem bila preveč navdušena. Zdaj pa je kotliček spuščal in se ne morem odločit. Glede na to, da so likalniki na kotliček precej dragi me zanima, kaj je tisto, kar je najvažnejše, in najbolj olajša likanje. Danes sem malo gledala po trgovinah in me zanima če ima katera izkušnje z likalniki Hover in Bosch. Ali so ti likalniki res toliko boljši in olajšajo likanje kot običajni likalniki na paro? Hvala za pomoč patka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti