Likalniki

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

5. apr 2011 16:09

Multi, cisto nic nisem jezna nate. :) Vanja

neznan uporabnik

5. apr 2011 16:14

Pa menda nisi mislila,da sem jaz nate. Če si v Ameriki ,ti pošiljam za dobro jutroin veliko

 

No tolk o peglajznih.

 

Multivitamin

multivitamin

patka  

član od: 16.8.2008

sporočila: 372

5. apr 2011 16:17

Multi, saj nisem rekla, da rabim likalnik za jurja in ga niti pod razno ne bi kupila, v ledeno dobo pa z lkanjem tudi ne mislim iti in zato sem vprašala za nasvet.Se tudi cene likalnikov s kotličkom začnejo pri 60 evrih in gredo do 300 in več. In ja razumem, ta je cilj zlikano perilo in ne bajni likalnik, a bi vseeno rada mnenje o likalnikih na paro oziroma s kotlički, ker med temi izbiram, to pa menda lahko, a ne? patka

neznan uporabnik

5. apr 2011 16:29

Seveda lahko patka. Saj zarad tega smo tu. Da kaj napišemo, komu sončka pa lubčeka pošlemo.

Jaz se itak vsepovsod vtaknem. Sem ti samo povedal in ostalim kako se tudi da. Menda se ja sedaj ne defendiraš, ker si postavla vprašanje, jaz pa svoje povedal. Nič,ampak res nič slabega nisem mislil. Če bi, bi te tako nahrulil,da bi me verjetno kenslali. Nisem. Jaz vem za ta način. Sam mam doma Tefalovega. Piše,da je kao samoočiščevalen. Ma ja. Ni. Kljub vsem napisom.

 

Multi

multivitamin

barbra  

član od: 9.8.2002

sporočila: 355

5. apr 2011 18:41

Jaz imam tudi Tefalovo parno postajo, po moje najcenejšo kar jih je, pa je vseeno za tri kategorije boljša od navadnega likalnika. Para je suha, ne kaplja iz likalnika, šele zdaj lahko zlikam tudi lanen prt tako kot je treba. Slabost je pa ta, da je treba čakat 8 minut, da lahko začneš likat, pa po moje se lahko napolni le, ko je hladen. Barbra

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti