Likalniki

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

5. apr 2006 11:27

Moja tašča ima prešo, pa srajce hutreje zlika na stari likalnik. pri preši je treba kar mal naštudirat, kako se not stajco po delih vstavlja. je pa baje krasna za majce, mikice, hlače... Ne vem, kako je s hlačami na rob, če ga slučajno ne nastaviš najbolje... So pa od Elne kar malo drage, vsaj meni se zdi tako.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

5. apr 2006 12:19

Jaz imam philipsovega, tri bare pritiska. Čeprav ne maram likanja, je to opravilo s takim likalnikom pesem. Pa še nekaj: nov likalnik naenkrat ni grel. Listek z garancijo sem zdavnja izgubila, pa so bili v LJ na servisu tako prijazni, da so sami poskrbeli tudi za ta papirček. So namreč sami ugotovili, da je likalnik še v garanciji in ker sama nisem več imela ne r ačuna ne potrdila o garanciji, so za vse poskrbeli sami. meni pa tega likalnika niso popravili, ampak sem dobila popolnoma novega, še boljšega od prejšnjega (z močnejšim pritiskom), dostavili so mi ga domov v MB. In še danes, po dveh letih, je kot nov nov, nič narobe. mamamia mamamia

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

5. apr 2006 12:42

Kaj pa ogrevane likalne mize? Je vredno denarja? Atina

mamazeljka  

član od: 29.3.2006

sporočila: 462

5. apr 2006 13:12

Imam likalnik Appolo 2 in sem zelo zadovoljna z njim.Stal pa je 35 tisoč je vreden tega denarja čeprav vem da so še dražji. mamazeljka

stana.r  

član od: 28.11.2004

sporočila: 2909

6. apr 2006 11:37

Jaz sem si končno privoščila (no pravzaprav mami mi je ) likalni sistem od Philipsa. Z eno besedo: SUPER!!! Likalna deska je tudi ogrevana, odsesava paro in lahko se napihne. Priznam, da likam veliko raje kot prej, prihrani mi veliko truda in časa....Cena je pa precej zasoljena stana

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

6. apr 2006 15:53

Jaz imam pa nek philipsov parni likalnik, ki pa ga uporabljam samo mogoče 1x na 2 meseca, če je glih treba slučajno kakšne fine hlače na rob zlikat, drugače pa sploh ne likam. Posušim v sušilne stroju, vzamem ven, zložim, srajce dam na obešalnik in so vse obleke ravne kot bi bile polikane. Pa še tisih robov od likanja ne maram. Nič se mi ne zdi grše kot zalikan rob na navadni majici na ramenih. brrrrrrr Se mi zdi kar škoda časa za likanje, vsak dan opere stroj vsa 2 žehti in če bi vse to likala, bi lahko cele dneve samo peglala. Moja teta pa lika čisto vse perilo, tudi nogavice... jade

lila  

član od: 31.8.2001

sporočila: 78

6. apr 2006 17:37

Imam prešo Elna in sem z njo zelo zadovoljna. Na začetku sem včasih hotela kar iz omare potegnit star likalnik, pa sem vztrajala, se naučila in sedaj skoraj vse likam s prešo. In to zelo hitro, pa še sedim lepo in sproti gledam TV. Po starem likalniku posežem le pri zavesah. Ne vem, meni ni žal da sem ga kupila, čeprav je bil takrat kar drag. Imam ga pa kakšne 3, 4 leta (mislim da je tako) ali pa kaj več. Pri nakupu pazi, da ima rokavnik! Lili

otka  

član od: 4.4.2005

sporočila: 35

4. sep 2006 13:42

kaj mogoče pozna katera parno likalno postajo Kärcher - K-1102 B (naslikana je v zadnjem hofer katalogu) Prosim svetujte mi, če je vredna nakupa otka

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

4. sep 2006 15:22

Tudi jaz sem se potem odločila za Elno. Vse likam na njo, le hlače mi še ne grejo najbolje od rok. Bom že poštudirala. Atina

jana 07  

član od: 8.10.2004

sporočila: 187

4. sep 2006 15:30

Naslednika DIVE 2000 prodaja firma JUNIOR ECO, Ježa 43, Črnuče, telefon 01/5611135 ali 5613342. Jaz ga imam sigurno že kakih 7 ali 8 let. Sem zelo zadovoljna, vendar pa ni bil ravno poceni, se pa ne spomnim več točno koliko. Mi je pa enkrat odpovedal termostat za paro, drugih težav pa ni bilo. Je pa to hkrati vodni parni čistilec. jana 07

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti