Ločevanje živil 90. dni - 4. del

tema je zaklenjena

silvika  

član od: 14.6.2005

sporočila: 1

14. jun 2005 1:00

Zivjo. Tud js sem nova. Nova le v zivo, saj vas spremljam ze vec kot 2 meseca. Vzpodbudila me je katyx. Da ne boste ostale hude, dala bi ji mal potuho s tem, da bi ji povedala, da js skor nikol za kosilo in vecerjo ne jem iste hrane, pa kile se vseen gredo dol. Ob isti hrani vem, da ne bi zdrzala. Je pa res, da bi mogoce se vec shujsala, ce bi se tega drzala 100 %. Lahko noc nekaterim, ostalim pa dobro jutro in prelep dan. Lep pozdrav z Dolenjske silvika

tabina  

član od: 15.2.2005

sporočila: 474

14. jun 2005 7:13

ajm bak, malo sem si morala v buči prečistit kaj bi sploh rada. pa lepo vreme je malo pripomoglo in me spomnilo, da absolutno ne želim kazati nikakršnih mišelink. še 6 tednov imam časa (no jaaaa, + /-) da izgubim 4 kg...kar je 2krat več kot sem dosedaj, pa sem na polovici :( tolažim se s tem, da v primeru, da ne bi pazila na hrano, bi najbrž kile šle pošteno gor...in je ta rezultat pač samo pavšalen. vsem novim želim veliko uspeha. le pogumno naprej! tabina

Darchy  

član od: 3.2.2005

sporočila: 213

14. jun 2005 8:13

Jutro! Danes sem preverila album, pa je bil nastavljen, da je "javni" - punce, ki ga gledate, ne spreminjat nastavitev, sicer nekatere ne bodo imele dovolj poguma dodati slik! Če se bo to dogajao še v bodoče, bo treba omejiti geslo na eno osebo, ki bo skrbela za album. Saj, morda je bilo pa po pomoti... BTW: gesla sem razposlala kar nekaj uporabnicam, novih slik pa ni in ni.... ja, kje pa hodite? pridno hujšanje, pa dosti vode, Darchy

Zupca  

član od: 19.4.2005

sporočila: 12

14. jun 2005 8:42

Pozdravljene! Jaz bi se tudi pridružela...za mano je prvi dan. Zdaj pa me zanima nekaj...ali je res potrebno za kosilo in večerjo jesti iste stvari. Če vzamem npr. B dan...jaz bi za kosilo meso+zelenjavo, za večerjo pa npr. kuhana jajca. Kaj pa juha...a jo je treba obvezno pojest na koncu? Meni juhe namreč ne dišijo preveč...sploh pa ne čiste. No toliko za enkrat...imam še ogromno vprašanj...pa kdaj drugič. Pa res ne vem, če bom zdržala :((! A ja pa še teža...zdaj sem tam nekje 64-65...bi pa prišla na 55-56. Lp vsem! Zupca

andrinaa  

član od: 11.6.2005

sporočila: 56

14. jun 2005 8:48

Živjo punce! Sem dodala sliko! Sploh ni tako težko! :) Niste mi nič odgovorile glede mojega jutranjega Jacobs kapučina, ki ga tako rada pijem, pa ne vem zdaj, če moram črtat to drobno razvado...?? Tudi napadi lakote me še vedno mučijo... Me takomočno prime, da se mi kar zmegli in morammalo leči ali vsaj sesti, da mine vrtoglavica in slabost. Kakšen nasvet? Sicer pa želim vsem veliko uspeha pri hujšanju! andrinaa

tabina  

član od: 15.2.2005

sporočila: 474

14. jun 2005 8:52

zupca, boš boš vzdržala. imava isti cilj..in v prejšnejm krogu je meni uspel- sem iz 63 prišla na 54. no, zdaj pa sem nekje okrog 60 in lovim isti cilj. včeraj sem imelatudi jaz B. čeprav sem že 6 tednov na dieti ga včasih lomim-zadnji teden sploh je bil popolnoma nedieten z antibiotiki, tako da...lahko rečem da sem povratnik. za B dan moraš jesti isto v tem smislu, da ta dan ne mešaš treh beljakovin: mesa, mlečnih izdelkov in jajc. če je meso, ješ meso. po moje je manj kritično, če ješ za kosilo zrezek in za večerjo tuno...nikakor pa naj ne bi jajca, če si striktna. ziher pa je manj rizično da poješ drugo beljakovino kot pa škorob ali OH. mogoče za začetek malo manj restriktivno, če s ebojiš, da boš obupala. ko viidš rezultate, ki zagotovo so, pa dobiš voljo... in gre lepo samo od sebe..in s puncami iz foruma. meni je najkritičnejši vsak tretji teden. ne vem zakaj:( na Š dan in OH pa ne ješ enako za kosilo in večerjo. aja, juhe pa jaz ne pijem. raje čez pol ure malo več vode. no ti bodo ostale še kaj svetovale. le ostani z nami. lp, tabina p.s. darchy, saj ne vem kolk nas je omenilo, d abi bilo lažje če bi bil album nejavnega tipa. kar se mene tiče, ni problema, je lahko javen, naj še ostale povedo, kako jim je lažje. d apa moje fotke še ni, pa so krive tehnične motnje-pomanjaknje časa, ko pa čas je pa lenoba- da poiščem fotko. saj s ebom poboljšala.... Sporočilo je spremenil(a) tabina dne 14. jun 2005 08:54:47

lisička  

član od: 21.7.2003

sporočila: 588

14. jun 2005 8:58

Dobro jutro, dober dan! Vidim, da se dela nova skupina hujšaric. Krasno!!!!! Zdajle sem si ogledala album. Punce, glavne ste. Da se ne boste čudile, če vas katera od nas za komolec pocuka, ko se kje vidimo. Tabina, vesela sem, da si še z nami. Za nove pa tole. Hrano naj bi ločevali po dneh B,Š,OH in sadje (vitamini). Kosilo na B dan je z juho (veliko jo sploh ne poje), ki pa jo moraš nezakuhano popiti po kosilu, ker se baje dlje prebavlja. Če je ne poješ ni panike. Večerja naj bi bila polovice kosila. Priporočljivo je jesti enako kot za kosilo. Drugače pa si privošči kosilo ali večerjo iz hrane, ki je tisti dan predpisana. Npr. za kosilo zrezek in solato, za večerjo jajce in solato. Obvezno morate spiti veliko tekočine. Vsaj 2 litra na dan. V začetku je težje, če nisi navajen piti, sčasoma pa se navadiš. Naj povem, da je najtežje začeti. Po kakšnih dveh tednih pa padeš v ritem in ni več hudo. Največ izgubiš običajno v prvem delu, v drugem največkrat teža malo stoji, samo brez panike, na koncu pa zopet zgubljaš. Ne obupat, ko teža stoji. Cm še vedno kopnijo. Zato ko začnete z dieto, se tudi zmerite okrog prsi, pasu, bokov, bedrc, zgornji del rok. Tako lažje kontroliraš zgubljanje kg in cm. Seveda je vaga naša največja prijateljica, ko kg kopnijo in sovražnica, ko kg stojijo ali so v vzponu. Tako, zdaj pa veselo hujšat. Jaz bom napadla skodelico jagod. Lepo se imejte! Gobica

Darchy  

član od: 3.2.2005

sporočila: 213

14. jun 2005 9:45

Tabina, tudi jaz bi raje, da bi bil album javen, saj je le-tako lažji dostop, ampak ne morem preko tega, da si nekatere želijo biti bolj "skrite" in ne vsem na očeh - moramo pa upoštevati tudi njihove želje, a ne? Andrinaa, lepa slikca, ful simpatična. Na zdravje punce - z vodo seveda! Darchy

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

14. jun 2005 10:17

Zdravo frajerke. Imam nekaj minutk časa, da se vam malo javim. Darchy, zdravo, kako si? Se kaj učiš? Jaz še čakam na rezultate izpita, da vidim če bo treba še enkrat to delati (upam, da ne). Pozdravljene vse ta nove hujšarice. Najbolje bo, da se držite predpisanega. saj ni tako teško jesti isto za kosilo in za večerjo. Primer: za kosilo na B dan imate puranje ali piščančje meso, za večerjo pa si lahko naredite hrenovko. Izglede popolnoma druga stvar, a ima enako "vsebino" in se držite predpisanega. Jaz na vašem mestu ne bi mešala mesa in jajc/mlečnih izdelkov....že vedo zakaj so takšna pravila. Andrinaa. Na žalost te bom morala razočarati glede tvojega vprašanja o kapučinu. Sicer ne vem točno kakšen je, ampak vse te variante vsebujejo veliko sladkorja in mislim, da že tudi mleko....kar pa ne spada v to dieto. Na B dan si raje privošči kavo z mlekom, drugače pa črno. Zanima me glede tvojih napadov lakote, a se ti to dogaja vsak dan, ali samo na določene dni (npr. OH). Zanima me še kakšne porcije imaš-normalno velike ali si vse zmanjšala na minimum? Sporoči, da poskušamo najti rešitev. Lp, Maja maychi

papilon  

član od: 13.6.2005

sporočila: 11

14. jun 2005 10:28

Za vse, ki jih je strah začet: jaz sem se odločila, da pričenem 01.06. pa sem začela že deset dni prej, ker nisem mogla pričakat?!!??, odločila sem se tudi, da bom ta krog šla samo na en mesec do prvega vodnega dne, pa sem se zopet premislila in grem do konca. Sam upam, da mi v 2/3 ne bo motivacija padla! Drugače pa sem v tretjem tedenu (77-72=5), cilj: 65, še boljše: 60. papilon

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti