Ločevanje živil 90. dni - 4. del

tema je zaklenjena

marjana  

član od: 11.5.2004

sporočila: 87

13. jun 2005 13:36

Me vseli da sem lahko koristna in sem z svojo prisotnostjo tudi kaj dobraga prispevala. Encijan a si Ti iz Logatca??

papilon  

član od: 13.6.2005

sporočila: 11

13. jun 2005 13:43

Nova na 3-MD. papilon papilon Sporočilo je spremenil(a) papilon dne 13. jun 2005 13:44:25

Encijan  

član od: 11.5.2004

sporočila: 399

13. jun 2005 13:57

Ne, ne, nisem iz Logatca, iz Slovenskih Konjic sem, poglej na tole stran: http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=3800 kjer lahko vidiš, kdo smo in od kod. Morda je še kaka novejša tabelca, jaz sem si to stran pač zapomnila. Vipercat bi vedela, pa ne vem, kje se skriva, najbrž je zaposlena z novo službo? Marjanca45, hvala za ideje, bom sprobala vse po vrsti... Za Skalo pa velja, ti par dni prej sporočim, potem pa še pozvonim. Čao, Encijan Sporočilo je spremenil(a) Encijan dne 14. jun 2005 08:40:51

marjana  

član od: 11.5.2004

sporočila: 87

13. jun 2005 14:18

Encijan, oposti če sem te zamenjala..vam pa da sva se že pogovarajli.. lp

Encijan  

član od: 11.5.2004

sporočila: 399

13. jun 2005 14:31

Ni panike, Marjana! Držim pesti za tale tvoj novi krog! Zdaj pa šibam domov... Lep preostanek dneva, drage moje!

lisička  

član od: 21.7.2003

sporočila: 588

13. jun 2005 14:35

Lep dan vsem in dobrodošle vse nove! Kdo je že rekel, da so ponedeljki smotani. Saj so. Danes je edina sreča, da je tako hitro minil zaradi obilice dela, tako da sem šele zdaj uspela prebrati kaj je novega. Moje kile kar stojijo. Pa se mi sploh ne zdi čudno, ker je zadnji teden v prehrani milo rečeno čuden. Najprej službena pot, potem pa konec tedna nepričakovan izlet v MB na tekmovanje Red bulla. Je bila katera tam? Meni je bilo super. Se moram zdaj v roke vzet, dokler sem doma. Tako sem navajena na sadje dopoldan, da mi manjka, če ga ne pojem. Danes bo pa velika skleda solate in rižota z zelenjavo. Čauči! Gobica

Darchy  

član od: 3.2.2005

sporočila: 213

13. jun 2005 15:01

Vsem, ki ste mi poslale sporočila v beležko, sem poslala gesla, zdaj pa pridno lepite slikce, da se vidimo! Tudi jaz sem bila na RedBull Flugtagu v MB, folka je bilo več kot na lentfestu, imela sem se super, sam sonce me je ful v bučo nabliskalo... Ampak, eni so bili pa izvirni! Darchy

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

13. jun 2005 16:21

Hojla! Hu,hu,že četrta sezona naše serije! Dobrodošle vse nove in povratnice! Andrinaa,poskusi zjutraj z suhim sadjem ali kompotom,ali si sadje zmiksaj.Saj se najde rešitev. Men ponedeljki niso nič smotani,najslabši dan mi je torek,ta se mi zmeraj najbolj vleče! Danes sem na škrobu in sem si privoščila fižolovo solato z veliko čebule. Tale veter me pa jezi,prav na jetra mi že gre,ker ves čas samo piha. Ma sej nimam kaj pametnega za napisat! Mejte se lepo! Marjetka cvetka

mala mucica  

član od: 11.10.2004

sporočila: 50

13. jun 2005 16:29

Živjo vse in dobrodošle papilon in ostale! lisička - tudi meni kile stojijo. Za hudiča mi noče iti pod 70 kg. Zdaj se že en teden vrtim okoli 69.9-70.2. kg. Res je tudi, da se kar držim diete, ampak se mi včasih prav kaj ponesreči, da se moram pregrešit. Sem kar malo obupana včasih. Včeraj je bil sadni dan - je bilo kar težko. Ne vem, zakaj so nedelje tako težke. Bi kar jedla iz dolgčasa al ne vem kaj. Včeraj mi je moj dragi ful pomagal ko sem hotla jest kruh in nutello in me je pridno odvračal in sem se potem zadovoljila z lešniki, mandeljni in rozinami. Pa orenk sem se najedla. Mi je pasal nekaj sladkega pač. Hvala bogu, da je sadni dan samo eden od štirih. Danes je bil svet takoj lepši, ko sem lahko jedla čevapčiče. Mislim, da še nikoli nisem tako zelo uživala v hrani, kot sedaj pri tej dieti. Ko imaš enkrat sadni dan čisto drugače ceniš ostalo hrano. Mislim na vas - lepo se imejte! mala mucica

katyx  

član od: 13.6.2005

sporočila: 1

13. jun 2005 23:53

Pozdrav vsem, sem 26-letno dekle iz gorenjske in ze nekaj casa prebiram ta vasa spodbudna sporocilca. Zdaj pa bi rada vedela samo nekaj , kako zaceti,mene namrec moti to ko je v rinini knjizici omenjena juha, pa vecerjati isto kot za kosilo, ali lahko brez juhe in ali lahko namesto vecerje jem sadje. Nimam vsak dan moznosti kuhati sama, tasci pa se mi ne da razlagat, zakaj in kako in..... Prav bi mi prisla tudi kaksna sodbudna za zacetek. Zelo rada bi zacela pa se zelo bojim slabih rezultatov. Upam, da je se kdo ki bi zacel z mano, enkrat v prihodnjih dneh. Lepo in mirno noc vsem. Lahko noc. katyx

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti