Ločevanje živil 90. dni - 4. del

tema je zaklenjena

marjana  

član od: 11.5.2004

sporočila: 87

14. jun 2005 11:58

OJLA PUNCE Danes se je začela že mala kriza zaradi spremembe prehrane, tako da me boli glava in zelo čudno se počutim. Energije imam sicer dovolj,samo čudno se počutim, malo se še sopomnim kako to zgleda...pa saj mine. Ravno tega občutka sem se bala. Upam da me ne bo zvilo.. lep pozdrav

Darchy  

član od: 3.2.2005

sporočila: 213

14. jun 2005 12:45

Hojla, marjanca, pa saj ne bo prehudo - upam, da ne. Sicer si sploh ne predtavljam v kakšni krizi si, ker nikoli nisem imela problemov s "spremembami hrane", razen, da so se kile gor nabile, ko so bile "spremembe" takšne, kot ne bi smele biti. Pojdi malo na sprehod na svež zrak, ali pa vsaj odpri okno in spij velik kozarec 8če lahko) hladne vode. tole te bo malo zbistrilo, malo pomirilo želodček, vmes pa se spomni, kakšne opravke vse še imaš, da se boš malo zamotila. Zdaj je najpomembneje, da zdržiš - saj veš, da bo potem lažje. Pridna bodi, Darchy

marjana  

član od: 11.5.2004

sporočila: 87

14. jun 2005 13:36

Hvala darchy za spodbudne besede, so priletele na plodna tla. Navajena sem jesti zjutraj in še malico, seda kruh in kaj zraven, pa me malo muči sprememba. Pa kot zanalašč danes nimam gužve v službi tako da preveč poslušam želodček...vsaka sprememba je pa vedno težka na začetku in jaz sem se odločila čez noč, brez razmišljanja...saj bo bolje. lep dan

Darchy  

član od: 3.2.2005

sporočila: 213

14. jun 2005 14:00

Če ni gužve v službi, pa pobrskaj malo po spletu, najdi kako revijo, preberi kak članek- čas bo minil, pa še kaj koristnega lahko izveš Darchy

mala mucica  

član od: 11.10.2004

sporočila: 50

14. jun 2005 15:10

marjana - jaz te čisto razumem. Tudi jaz sem bila navajena jesti dopoldne. Ne skrbi, se čisto odvadiš. Jaz sem imela krizo mogoče prvi mesec (pa še to samo parkrat), zdaj pa sploh ne bi hotela jest dopoldne. Sadje pa ful paše. Sploh zdaj, ko je veliko izbire. Če je ful huda kriza sem si jaz pomagala s kavo ali čajem. mala mucica

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

14. jun 2005 15:44

Hojla! Uuuuuu,koliko novih! Prav prisrčno dobrodošle med nami,pa upam,da ne boste prehitro izginile z našega foruma! Jaz sem že večkrat napisala,da če želite shujšati se morate pač marsičemu odpovedati,predvsem pa tistim drobnim razvadam,ki tako rade zaidejo v naša usta,so pa povsem nepotrebna. Andrinaa,najboljš bi bilo,da kapučino črtaš z jedilnika in ga zamenjaš za skodelico črne kave ali pa skodelico zelenega čaja.Zelo dober je tudi rooibos čaj,ne vsebuje kofeina in vsebuje veliko vitamina c,železa in magnezija. 3md ni samo hujšanje,ampak način življenja. Tiste,ki jih muči vrtoglavica,sej bo minilo,ampak res bi bilo dobro,če bi zraven jemale še železo,kalcij in magnezij.Jaz imam šumeče tablete. V glavnem,želim vam veliko sreče in ne se dat! Marjetka cvetka

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

14. jun 2005 18:08

Punce, pozdravljene! Tudi moje mnenje je, da nas glava boli zaradi pomanjkanja vode, včasi jo kar pozabimo pit, zato je bolje imeti kozarec z vodo vedno nastavljen. Na sadne zajtrke sem se navadila, tako se prehranjujem tudi po koncu 3MD, čeprav sem bila prej navajena na kruh, kakao, pač kar je v navadi v naših krajih. Kaj pravite, če bi začela z 2. krogom pred 3 meseci? Počutim se dobro, če ne upoštevam, da imam še vedno preveč kilogramov. En lep kolesarski pozdrav iz Mb! riba-ribica

kokos  

član od: 31.10.2004

sporočila: 373

14. jun 2005 19:23

Ojla, punce! Glede vode je res, da jo je treba popiti vsaj 2l na dan. Jaz jo že v službi (do 16. ure) spijem 2,5l. Imam kar 0,5l plastenko pri sebi in takoj ko je prazna si jo napolnim in kadar jo zagledam - pijem. Ne vprašte me pa kolkokrat sem na WC-ju!!!! Nove punce - dobrodošle in veliko vztrajnosti vam želim, saj se splača!!!! Js sm ful zadovoljna ko mam 30 kg manj!!!! Začet je težko, po 14. dneh je pa vse o.k. in teče kot po maslu. Držim pesti za vse vas, da vam uspe priti do zastavljenega cilja! Čaubau - zdej grem pa še v album pogledat nove obraze! Aja, men je čist vseen če je album javen, ker če se katera noče kazat, se pač ni treba!!!! LP kokos

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

14. jun 2005 19:28

Hojla riba-ribica! Torej še vedno veselo na kolesu! Le tako naprej! Za drugi krog pa ne vem.Če se res dobro počutiš,potem mislim,da bi lahko začela,ker vem kako si verjetno že neučakana,saj bi si najbrž rada čimprej znebila viška. Mene pa jezi,ker ne morem nič telovadit,saj se moram pazit,ker imam na nogi nekaj šivov.Naslednji teden mi jih poberejo ven,če se bo seveda že zacelilo,potem pa se moram še pazit vsaj ena dva dni,pol bi pa že lahko začela.Sem pa že kar opazila,da sem se polenila in bo kar težko začet spet migat. Pa opazila sem,da spet preveč jem.Nič kaj preveč fajn mi ne gre tale drugi krog. Eh,bom že prišla k sebi.Vem,da zdejle mal živci trpijo.Bližajo se počitnice in sem z hčerko vred čist nervozna,ker v šoli tako pritiskajo.Lovijo še zadnje ocene,pa punci se že čisto nič več ne ljubi.Tale teden še preguramo,pol bomo pa že laže dihali.Na žalost se cjaz bolj sekiram,kot pa dekle! Tako,zdej sem se malo izpovedala,napišite kakšno besedo tolažbe za mene! Jaz pa vam želim uspešno dietiranje,vsem novinkam pa uspešen začetek! Mejte se lepo! Marjetka cvetka

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

14. jun 2005 19:31

¨Pozdravljena Kokos,naša rekorderka! Me veseli da se dobro počutiš! Jaz tudi spijem ogromno vode,sploh zjutraj,popoldne pa malo manj! Eh,zdaj pa že dost nakladanja,Marjetka cvetka! Adijo! Marjetka cvetka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti