Čebelni pik

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

18. jun 2005 22:17

Z veliko umazane posode, ki jo je bilo potrebno pomiti na roke, sem Čebelni pik izdelala in poskusila. Ta je pravi. Za sadje sem uporabila vložene višnje, najbrž pa bi bila dušena jabolka tudi dobra.Motil me je samo izrazit okus po rumu, v prihodnje ga bom dala manj. Za otroke bi dala samo ekstrat. Ko je bil na koncu posut z orehi, mandljev nisem imela, ker imamo domače orehe, sem se natančno spomnila, kako zares izgleda. Hvala, Župca, sicer pa sem ugotovila, da se za ta recept na Kul Slo intersirajo že od leta 2001. SVetujem-poskusiti. frina

burbonka  

član od: 15.5.2005

sporočila: 402

20. jun 2005 11:57

Frina, me veseli, da je pravi. Sem res dolgo iskala recept za pravi čebelni pik. Bo čimprej v pečici in na krožniku. Hvala Župca za recept lp, burbonka

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

22. jun 2005 15:36

Še tole: včeraj sem bila prvič v naši novi kavarni nad mestom in sem ugotovila, da strežejo: Čebelji pik. O izkušnjah bom poročala. Povzdrav vsem. frina

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

1. jul 2005 21:43

Poskusila Čebelji pik-in je bil ogaben. Niti od daleč ni spominjal na pravega, nič listantega testa, mmalo biskvita, v sredini mešanica biskvita in margarinaste kreme. Posut je bil z belimi piškotnimi drobtinami.Nič sadja. frina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti