Pocitnice na irskem

janca  

član od: 8.8.2002

sporočila: 111

30. jul 2005 14:02

Hej, kako to, da sem tole tvoje pisanje "srečala" šele danes? Lani sem bila na Irskem kar 8 dni in zdaj nosim s seboj samo še hrepenenje po ponovnem obisku! Tako krasnega dopusta še nisem imela, vse je bilo super, celo vreme (no, ja, hrana se jim ne posreči vedno najbolje...). Samo en dan je hotelo nekaj padati, pa si je premislilo. In celo 24 stC smo doživeli-najtoplejši dan do takrat! (bila sem od 24.julija dalje). Čim bo kje v bližini kak Ryan air ali easy jet ali kaj podobno poceni: Irska, jaz ponovno pridem! In bom vesela, če mi boš sporočila naslov, da te obiščem (na puklu me pa ne bo treba imeti, bom že sama poskrbela za to!) Janca

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15823

1. avg 2005 17:35

Janca, iz Gradca leti ryanair za par evrov do Stansteada, potem pa za dva evra naprej v Dublin. Mamamia mamamia

carmen  

član od: 30.9.2001

sporočila: 306

1. avg 2005 19:34

mamamia tudi sama čakam na tvoje odgovore

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

2. avg 2005 7:36

Pa saj do Stansteda se da priti tudi iz Ljubljane in sicer z EasyJetom. Loni Makaroni

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15823

2. avg 2005 8:38

Carmen, najhitreje boš prišla do podatkov preko interneta, vtipkaš ryanair (ali kako se že pravilno napiše) in imaš pred seboj vse povezave, urnike letov in cene, pa si najdeš najboljšo kombinacijo. Seveda je odvisno, iz katerega dela države si in kaj ti je bližje - Gradec (kot nam iz MAribora), Celovec ali celo Trst (oziroma Benetke). Upoštevaj pa, da moraš tudi na Stansteadu plačati še nekaj nad deset tisoč tolarjev varnostne takse ob vsakem pristanku. Preveri pa easyjet, kot pravi Loni, jaz njihovih cen ne poznm, ker iz Lj bolj malo letim. Mamamia mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti