ločevanje živil 90 dni - 3. del

tema je zaklenjena

Darchy  

član od: 3.2.2005

sporočila: 213

10. jun 2005 10:02

marjanca45, no, sedaj vidiš, kako je, ko se ti vsaka kila pozna na počutju, ne samo na mišelinkah, če si prej imela več kilogramov preveč, lahko veš, da tudi po 2, 3 kile razlike sploh nisi opazila, niti po počutju, niti po videzu... glede sina pa se strinjam z ostalimi. daj mu pogoje, sicer greš po njega... Darchy

marjanca45  

član od: 9.1.2005

sporočila: 744

10. jun 2005 10:21

Hvala vam za zelo racionalne in uporabne nasvete. Saj je res tako in mi je jasno. Ko le ne bi bilo tistega zoprnega strahu v meni. Včeraj sva dosti govorila o tem, saj ve, da sem v skrbeh. Obljubil mi je, da me bo vsak dan poklical, pa napisal kako sporočilce. Pa da ne bo nikoli nihče šel nikamor sam, vedno najmanj dva, pa vedno bodo imeli mobi pri sebi. Mi je postalo jasno, da so se že kar pogovarjali o tem, da točno vedo, kaj in kako. Starše pa imam namen poklicati ta vikend. Res vam hvala, mi je kar malo lažje. Ampak saj veste, mame smo pač mame. In prvič je menda res najtežje. Če pomislim nase, sem šla prvič na morje brez staršev po 1. letniku faksa. Res je, ko mi pravi moj Žiga: " Pa mami, ti si živela v drugem tisočletju !" Ampak se mi zdi, da vseeno nisem ničesar zamudila. Marjetka cvetka, to o skrbeh in otrocih nisem verjela, dokler nisem sama prišla do sem, kjer sem in vem, da drži. Večji otroci, večje skrbi. Kaj hočemo, življenje nas pač postavlja pred razne preizkušnje in potem jih vsak pač reši po svojih najboljših močeh. Potrebovala vas bom pa res te dneve, da me boste opogumljale. Ne bo enostavno, vam povem. Se bom pa maksimalno potrudila, da ne bom preveč paničarila. Obljubim. Že je prve pol kile jagod v meni. Pa kako obožujem ta sadež ! Sem že rdeča in spet laufam na WC. marjanca45

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

10. jun 2005 13:10

Hej,pa kje se vsi potepate! Al vas zebe tako zelo,da ne morte kaj napisat,al ste že vsi na dopustu,al kaj je? No,uživajte,kolkor se da,jaz grem zdejle v službo! Adijo! Marjetka cvetka

Sarica  

član od: 20.4.2005

sporočila: 74

10. jun 2005 13:56

joj, spet se mi je zbrisalo....pa tako sem že lepo napisala vsakič naredim isto bedarijo...skratka; marjanca, meni se zdi da je meni, ko sem šla s 16 leti prvič sama na morje največ pomenilo to, da mi je mama zaupala, tako da me je pustila da grem. Takrat sicer ni bilo mobitelov, tako da se nismo zmnenili za dnevne raporte, je pa to ok varianta. Če so se pa tudi to že zmenili, kdo bo kuhal in kaj bodo jedli (ne samo to, kaj bodo pili) so pa fantje in dekleta čisto na mestu, saj jaz se spomnim naših sošolcev, da je vse skrbelo bolj to drugo...no ampak saj nas je bilo tudi nekaj takšnih, ki smo potem tudi kaj za jest kupili :o) Rožica, ko sem prebrala tvoje sporočilo sem se kar nasmehnila, ker sem tudi jaz včeraj kupila ene hlače, ki so mi takole malo tesne in danes že cel dan razmišljam če je bilo to pametno (ker niso čisto nič raztegljive, tako da....) pa sem jih kar kupila, ker so mi bile tako všeč. No ampak mislim, da bom že še malo se skrčila, da bodo tudi hlače ok. Za morje pa nič ne skrbi, saj bo lepo že malo zrak in sliko-razgled zamenjat. Pa črički, pa borovci,....vseeno držim pesti, da ne bo deževalo, ker če si v šotoru ni nič kaj fino. tako sem že zmatrana in imam tak minus v spanju, da že tri dni zjutraj, ko moram ustati govorim; danes bom šla pa ob devetih spat, potem je pa ura dvanajst pa še kar okoli strašim. Upam da mi danes uspe! Meni pa se za dopust obeta kolesarjenje...nizkoproračunski dopust zaradi novega hladilnika!! Želim vam lep vikend. Aja pa še nekaj; ali kdo ve kam je izginila tejčica?? Sarica

Zajčica  

član od: 17.3.2005

sporočila: 63

10. jun 2005 13:58

marjanca... pusti sina na morje. vse najhujše se mu lahko zgodi tut 2 metra stran od doma. pri 16 letih na morje s prijatelji je pa zanj zelo pomembna stvar. sploh se nimaš česa bat,če je kolikortoliko odgovoren - sicer so si pa že vse sami zrihtali, pa še klical te bo itd. pusti mu veselje. vsaj daj mu šanso, da ti pokaže kako odgovoren je. sej na morju si itak v eni uri... ga lahko za ušesa domov prvlečeš če bo sila. in primerjati sebe z njim ni mogoče. to ni mogoče niti pri meni, pa mam 24 let. časi so se tako zelo spremenili. Zajčica

sonchika  

član od: 3.4.2005

sporočila: 731

10. jun 2005 14:03

Jaz bi ga tudi pustila. Ker v njegovih letih je nujno, da se druži s prijatelji in da se osamosvaja. To je normalno. aja, pa ne več gledat Dicoveryja - Crime Night. :) diling

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

10. jun 2005 14:13

Živjo! Hvala za lepe želje Sarica. Upam, da bo vreme lepo. Čeprav me vsi "zafrkavajo" naj vzamem peč s sabo. Da se bom lahko smučala, vendar ne po vodi, ampak po snegu.... Marjanca, če bom kje v bližini videla gručo pubertetnikov ti obljubim, da bom malo poškilila, da ne bo kaj narobe. Sicer pa mislim, da je to pomemben dogodek zanj in se ga mora vsekakor udeležit. Ti pa mu pristopi že zdaj preden odrinejo, da si še pomislit ne bo upal na neumnosti. TUDI JAZ POGREŠAM Tejčico, Sy, Francko, Kat, Tabino, Aknirad... Kje ste??? Pa našo mamico Nalin. Si že mamica? Glej da nam sporočiš ko bomo dobili naraščaj? Upam, da nam boš poslala še kakšno fotko, zdaj ko imamo svoj album. Lp. Rožica. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas. Sporočilo je spremenil(a) Rožica dne 10. jun 2005 14:14:35

lisička  

član od: 21.7.2003

sporočila: 588

10. jun 2005 18:52

Bok, punce! Nekaj dni sem odsotna, pa se kar nekaj dogaja. Danes sem prišla domov s službene poti. Štiri dni sem jedla kot je naneslo. Čisto nič po 3MD načelih. Jedla sem namreč takrat, ko sem lahko in tisto, kar sem dobila. Res pa nisem mešala preveč stvari med seboj. Nekateri ne zastopijo, da mi zjutraj paše sadje, zvečer pa ne jem ob 9.uri kot drugi na poslovnih večerjah. Domov sem prišla z bolečinami v želodcu. Sem že eksala jabolčni kis in vodo in je bolje. Na hitro sem prebrala pošto. Marjanca, vesela sem, da ti je bolje. Zaradi sina ti pa povem, da kadarkoli bo šel od doma, bo hudo. Naju z možem so otroci že navadili, da gredo sami naokoli, pa me je še zdaj strah, pa že oba končujeta šolanje. Mame smo pač take. Vendar mu moraš zaupati, pa ne mu pokazat preveč, da te skrbi, ker tudi on ne bo imel od počitnic veliko. Saj imaš nas, pa bomo kakšno rekli. Mala mucica, žal mi je, da se ti to dogaja. Življenje je tako kruto. Mi smo pa borci in se ne damo. Tudi jaz nekatere pogrešam. Upam, da ni kaj narobe z njimi. Zdaj sem pa že malo črnogleda. Zdajle grem pa jest, ker sem ful lačna. Danes sem na OH in nisem še nič konkretnega jedla. Se beremo! Gobica

aknirad  

član od: 26.2.2005

sporočila: 87

10. jun 2005 21:46

Živio, ne, z mano ni nič narobe. Čeprav je že kar nekaj časa od konca diete, vas še vsaki dan pridno prebiram. Moram vam povedati, da se mi je tik po dieti totalno sfuzlalo, posledica česar je + 2 kg, vendar sem se še pravi čas spravila k sebi in imela začetek tega tedna sadje in vodo, tako da sem v sredo KONČNO po nekaj letih na vagi videla št.5 (59,8 kg natančno). Ampak, začetek pa je, a ne? Tudi na slikah sem si vas že ogledala. Prav fajn punce ste, da veste. Ko bomo pošlihtali računalnik, vam prilimam tudi svojo sliko. Mi je Darchy že dala potrebne "tehnične" podatke. Darchy, hvala. Marjanca, kar se dopusta in tvojega sina tiče, se popolnoma strinjam z ostalimi. Ob vsem tem pisanju pa se tudi sama že počasi psihično pripravljam na enake probleme. Sicer je moj letos končal osemletko... KAT, si bila ti v sredo okoli 20.00 v Europarku (kavboje, črna usnjena jakna?) z možem? Če nista bila vidva, pa vama je en par zelo podoben. Toliko za enkrat, da boste videle da sem še 100 % z vami. Drugič napišem kaj več. Pozdravček vsem Aknirad-bombica

andrinaa  

član od: 11.6.2005

sporočila: 56

11. jun 2005 15:43

Živjo! Ena nova tu... andrinaa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti