novosti na kulslo - nove voščilnice

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

5. okt 2005 21:49

Dušanka lahko noč A ni nihče pogrešal sicer možnosti citiranja? Teme so včasih precej dolge pa je dobro da se ve, komu se odgovarja. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

5. okt 2005 21:53

No, prav imaš, pri dolgih temah bo to res zaleglo . Sploh tam, kjer zaidemo s teme na temo in na še eno temo.... in se na koncu vrnemo na prvo tjas

Evelyn  

član od: 11.9.2005

sporočila: 54

6. okt 2005 19:36

jernej je napisal/a:
Dušanka lahko noč A ni nihče pogrešal sicer možnosti citiranja? Teme so včasih precej dolge pa je dobro da se ve, komu se odgovarja. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije
Ja,zdaj pa tudi jaz vidim.Tole je pa res super zadeva. Vcasih sem brala,pa res nisem vedela,na katero sporocilo se je nanasal odgovor,ali komentar.Tole je super pogruntavscina. Le tako naprej Jernej.Vsaka novost je dobrodosla. LP Evelyn

*Etka  

član od: 19.2.2004

sporočila: 744

13. okt 2005 8:48

Hmmm... Meni pa nova vstopna stran ni nič kaj preveč všeč Ne izgleda ravno najbolje, privlačno pa sploh ne. Če že uvajate spremembe, naj bo na bolje ne na slabše. Pa brez zamere. Samo moje skromno mnenje. Marjetica

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

13. okt 2005 9:28

O, pa res je nova vstopna stran! Le redko jo še pogledam, ko imam v bookmarkih kar direkt portal. Nova stran pa... ne vem, če mi je bolj všeč al mi je bila bolj všeč stara... se ne morem odločit tjas

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

13. okt 2005 10:00

No, saj lahko udrihate po meni...,a naj povem dve ali tri sebi v prid. Rekli so mi, da bi bilo fino malo bolj "poslovno", malo bolj moderno (mogoče malo bolj tako kot imajo vsi?) vhodno stran imeti. Pa sem si mislil: ok, še vedno pa mora obiskovalec vedeti, da je prišel na staro, dobro Kulinariko..,torej nekaj elementov je treba ohranit, jih na novo razporediti. Nova vhodna stran je sigurno bolj kompatibilna s portalom, saj ima določeno širino in je levo poravnana (prej centralna pozicija in nič omejevanja širine). Dodal sem nekaj "ostrine", nekaj polj, to prida k resnosti in strogosti. Nekako ni več mesta za tistadva animirana kuharčka...Jerneju ju je žal. A tistadva sta bila tako "pravljična", da sta dajala preveč karakterja, ki ni bil zaželjen....vsaj po mojem občutku. Meni je sedaj: funkcionalno, pregledno, enostavno, estetsko, ničesar preveč,...vse samo dobre kategorije, torej je OK. Lep pozdrav, pa še komentirajte!! Bojan

ligojna  

član od: 22.12.2003

sporočila: 1501

13. okt 2005 11:35

Kuharčka sta mi bila simpatična.Razumem pa,da se je včasih treba kakšnim stvarem odpovedat,da bolje funkcionira. l.p. Vesna Leben

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

13. okt 2005 12:54

Zelo minimalistično, visoko centrirano (vsaj pri meni, mogoče je pri nižji resoluciji drugače?)... Malenkost preveč pusto. Jaz bi postavila tekst z zastavicama na sredino, da se razbije tista leva poravnava. Imam predlog za novo anketo: Ali vam je všeč vstopna stran? ;-) lp, Marija

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

13. okt 2005 13:11

Odprl sem svojo temo za komentarje v zvezi z naslovnico. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

13. okt 2005 13:14

Ko sem zjutraj prižgala računalnik, sem si rekla internet spet ne dela. Novosti morajo biti,vem,da uložite veliko truda, da bomo vsi zadovlijni. Navadili se bomo tudi na tole stran, čeprav se strinjam z Marijo, da je malce prepusta.( pa brez zamere Bojan ). Da bi se pa odpiralo novo temo , anketo ali nam je alii pa ni stran všeč se mi zdi izguba časa. To je moje mišljenje. lp Anamarija

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti