novosti na kulslo - nove voščilnice

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

17. avg 2005 14:27

Ja, ravno tega me je strah Ker je isti znak (zvezdica) zdaj dobil nov pomen, da nanj klikneš in te pripelje na prvo neprebrano sporočilo Nimam druge ideje, kako naj naredim to reč. Se bo treba navaditi, tako ali tako je to le za Pluske. Recepte bomo v prihodnje precej spremenili. Tako da bo lahko isti recept v več kategorijah in takrat bomo uvedli tudi tematske kategorije. Je pa težava v tem, ker imamo 4500 receptov gor in so vsake predelave sistema kopanje lastnega groba. Skoraj no. Jernej Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

17. avg 2005 14:37

NOVOST: Pri pošiljanju receptov imate novo možnost poslati uredništvu komentar, ki ne bo objavljen. To polje je prav tako uporabno za povratno informacijo uredništva. Če vidite, da vaš recept dolgo ni objavljen, poglejte v beležko pod Komentar uredništva. Lep pozdrav Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

5. sep 2005 17:42

Ponovno in zadnjič upam, sem spremenil klik na prvo novo sporočilo. Klik na zvezdico namreč psihološko ni dober, saj zvezdica le nakazuje novosti in se ne da povsod klikniti nanje... Zdaj je pred temo nov znak [slika]http://www.kulinarika.net/grafika/novo.gif[/slika], klik nanj pa pripelje na prvo novo sporočilo. Upam da bo zadeva zdaj bolj jasna. Velja seveda le za pluske Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

5. sep 2005 23:50

Spremenili smo povezave z glavne strani recepti, ki vas sedaj popeljejo na rezultate iskanja in vam postreže z več podatki: 1. Popolno navigacijo po straneh (ne odpira se več 1000 sladic na eni strani) 2. Večjo preglednost 3. Fotoaparat, da se vidi, kateri recept ima sliko 4. Vidi se tudi podkategorijo recepta 5. Možno je urejanje po različnih kriterijih 6. Možen je neposreden klik na avtorja, kar vas pripelje do vseh njegovih receptov (le za naročnike Plus paketa). Upam, da smo vsi PS - Čeprav je ostanek preteklosti, je na dnu strani še vedno možno odpirati recepte po abecedi, kar bomo v prihodnje ukinili oz. dodali iskalcu (odpiranje po prvih črkah). Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

6. sep 2005 10:01

Če kliknem na KATEGORIJA, imam še vedno zmešane torte, piškote in ostale sladice na isti strani in niti ne enih skup in drugih skup... Kaj delam narobe? Veri

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

6. sep 2005 10:30

Kje pa kliknete kategorija? Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

6. sep 2005 10:39

Ko odprem sladice, na vrhu, rdeče tiskano napisano. Ali dela to samo če greš prek iskalca? Mogoče sem narobe razumela, da gre tudi direkt iz glavne kategorije... Veri

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

6. sep 2005 11:47

Hm, verjetno je še en hrošček nekje... Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

6. sep 2005 17:48

Tako zdaj deluje v redu... Po moji oceni Je pa sortiranje in prikaz podkategorij le za Pluske Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?terezija
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti