Darilo za magisterij

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

tema odprta - 18. jan 2005 7:40 | ogledi: 7.814 | odgovori: 25

Živjo!

Mož bo v kratkem dokončal magisterij pa bi mu rada podarila kaj izvirnega. Razmišljala sem o adrenalinskem parku ali poletu z balonom. Ali ima kdo kakšne izkušnje, naslov, telefonsko številko, okvirno ceno... Ali kdo ve kje je ta adrenelinski park, kje dobiš karte... Skratka kakršnekoli informacije. Če pa ima kdo še kakšno drugo izvirno idejo pa se tudi priporočam.

Za odgovore se vsem najlepše zahvaljujem.

Lep dan

jade

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

18. jan 2005 8:34

Predlagam še tole: http://www.zorb-slovenija.com/, je pa res precej drago! Kar se pa adrenalisnkega parka tiče, mi smo se zanimali, pa smo dobili odgovor, da se to organizira le za večje skupine (6-9 ljudi) in ne za posameznike. Na Pohorju se karte in vse informacije dobijo ob vznožju (mislim da hotel Arena).

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

18. jan 2005 10:26

Prejšnjo soboto sem bila v adrenalinskem parku v Tolminu. Je super, vendar prav zares za skupine. Kaj pa kakšen polet s padalom tandemom? Če rad hodi v hribe, mu lahko pripraviš kakšen vzpon z vodnikom na hrib, ki ga sicer sam ne bi zmogel? Grossglockner? Rafting in podobni vodni športi? Lahko pa vikend v kakšnih toplicah z vsemi možnimi masažami. V tem primeru si soudeležena, kar je super, saj si doprinesla svoj delež k njegovemu magisteriju. Sporočilo je spremenil(a) mimika dne 18. jan 2005 10:30:49

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

18. jan 2005 11:08

Meni je prvi fant dal eno najlepših daril: skok s padalom v tandemu. bilo je kar tako in res presenečenje:) Če so tiste stavri samo za skupine, je to idealna rešitev:) Veri

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

18. jan 2005 12:33

Najlepša hvala za pomoč in informacije. Ja kakšne toplice bi bile super ampak imava 2 zelo majhna otroka, pa ne bo šlo, da bi šla sama, tako, da je lahko največ za 1 dan. jade

vcibej  

član od: 31.1.2004

sporočila: 1264

18. jan 2005 16:39

Oh, pa ravno sem ti hotela predlagat kakšno mini potovanje - recimo Carigrad za tri dni. Tega mislim da ne bi pozabila oba. Ni nobene prijazne babice - lahko bi bila to tudi nagrada zanjo, da preživi več časa z vnučkoma. Iskrene čestitke tvojemu dragemu za tak uspeh. Lumpica

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

18. jan 2005 20:23

Prijazni babici sta dve ampak sta otroka stara 2 leti, drugi pa 9 mesecev in se za več kot čez dan ne bi mogla ločiti od njih, sta še premajhna. jade

malan  

član od: 10.9.2001

sporočila: 412

19. jan 2005 10:00

adrenalinski park pod Ljubeljem (Koren šport) jemlje tudi manj ljudi. "Team-building" variante pač niso izvedljive, plezaš po ogrodjih pa še vedno. Samo to ni ravno zimska aktivnost... Zdaj bi bila recimo ledno plezanje z gorskim vodnikom. No, s padalom lahko skočiš tudi pozimi npr. s Kanina http://www.bovecsport.com/index_si.htm Sankanja ne priporočam, ker so naše proge bolj tako tako. Lahko greš v jamo, npr. Križno, kjer je potrebna rezervacija in je dražje kot "navadne" jame, je pa seveda edinstvena http://www.kovinoplastika.si/gsk/krizna-jama/kriznaj.html Ni treba iti v toplice za vikend, lahko greš v najbljižji wellnes center in mu privoščiš savnanje in eksotične masaže. Če imajo romantično kopel za dva, še toliko bolje. Za to bo dovolj nekaj ur. Aha, moja prijateljica je dobila darilo ra RD, ki se mi zdi zelo originalno (saj morda pa ni) in zanimivo. Kosilo v Portorožu, s tem da so šli iz Celja in nazaj z letalom. Zadeva je pravzaprav izvedljiva tudi z otročiči. Nekateri aeroklubi pa tudi nudijo polet v tandem jadralnem letalu (klient vmes lahko sam poskusi krmilo in komande). Zadeva ni draga (12.000 SIT ena ura), samo se spet bojim, da ni za zimo. sicer pa lepa gesta, da si se spomnila kaj takega. jaz se ne bi, (niti nisem pričakovala kaj več od rožice) Sporočilo je spremenil(a) malan dne 19. jan 2005 10:08:50

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

19. jan 2005 11:41

Hvala malan. Saj to še ne bo takoj. Čez kake 3 mesece pa bo že verjetno zaključil tako, da upam takrat ne bo več snega ampak jaz se že vnaprej pripravljam, da potem ne bo panike, pa da ne bo kaj posumil. Ja zasluži pa si še kaj več kot to, ker je poleg redne službe (kjer je kar naprej), 2 majhnih otrok, doma manjša kmetija (veliko dela) še vse izpite izdeloval iz prve (ne vem kako se je ob vsem tem sploh lahko učil). Poleg tega pa je še zelo dober mož. Zato pa bi mu rada pripravila kakšno dobro presenečenje. lp jade

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti