Pogrej in pojej

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

1. dec 2004 13:59

Dober je tudi pasulj s klobaso in njoki s piščančjim paprikašem. LP cervus

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

3. dec 2004 14:06

Navdušena sem! Tale Pogrej in pojej je res dobra zadeva! Kot bi jo skuhal doma! Moje kosilo v službi je bilo končno enkrat normalno, pa še ne predrago. Torej odslej pri mojih nemogočih urnikih v službi ne bom več stradala ali pa jedla brezveznosti in svinjarij! Hvala Proconiju. Lp, Tjas Tjas

zglj  

član od: 29.11.2004

sporočila: 5

3. dec 2004 14:43

Ja, tudi pri nas v službi so se obroki Pogrej & Pojej ful prijeli. So tudi sodelovci prisli do sklepa, da sendviči res niso najboljša in najbolj zdrava izbira. zglj

Sanjab1  

član od: 7.10.2004

sporočila: 98

4. dec 2004 4:42

Jaz osebno se nisem probala te zadeve, vendar pa jo slej ko prej bom. Nemogoce je, da bi vedno skuhala kosilo. Mami ne kuha vec, lacni smo pa se vedno... Vcasih se potrudim, vcasih pa kaj na hitro... Tudi taksne stvari so dobrodosle, da so le okusne. Res pa je, da so ponavadi malo premajhne porcije. Sanjab1

vcibej  

član od: 31.1.2004

sporočila: 1264

4. dec 2004 13:30

Meni se porcije zdijo več kot primerne - v vseh restavracijah se namreč večno borim z prevelikimi porcijami. Prav nerodno mi je, ker naročimo 4 juhe 1 glavno jed in 3 dodatne krožnike. Po kosilu, če ni kaj sladkega od prejšnjega dneva, je vedno kaj sadja in kak kompot se tudi najde v shrambi. Lumpica

zglj  

član od: 29.11.2004

sporočila: 5

6. dec 2004 11:31

Meni se porcije zdijo čist ok! Pa sej nihče ne pravi, da so pa taki obroki za vsak dan, pa sam še to jest... Je pa Pogrej&pojej pač res fajn alternativa, če nimaš časa za kuhanje, pa ne bi šel ven v menzo, da poješ nekaj toplega in zdravega... namesto sendviča na primer. Sem na njihovi internetni strani (www.pogrejinpojej.si če bo šel kdo gor) prebrala, da bodo mel zdej še t.i. komponentne jedi... da boš lahk kupil samo neke roladice, ki bodo pakirane za več oseb, prilogo pa te stvari pa sam pripraviš. Ful pridobiš pa na času, pa fajn in dobr poješ. zglj

sara  

član od: 2.10.2001

sporočila: 383

12. sep 2005 23:10

Sem samo enkrat poskusila... sladko kislli piščanec. Meni okus ni bil všeč, daleč od tistega kar dobiš v kitajcu! Jim pa verjamem, da ne dajejo nic noter, so pa taki postopki po mojih informacijah dražji, kot če malo tega pa onega E-ja noter streseš (pavšalno rečeno) veverica

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

12. sep 2005 23:39

Sara, njihove "kitajske" jedi res niso taprave. Ampak probaj kdaj katero od bolj domačih... čufti s pirejem, mučkalica z rižem, zrezek v gobovi omaki z rižem.... tile so pa res dobri. tjas

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

13. sep 2005 8:57

Sam enkrat sem poskusila to hrano,fuuuuuuuuuuj! Riž je bil razkuhan,ves pocast in lepljiv. Nobenga okusa,grozno.Ne razumem,kako lahko ljudje to jedo.Rajši si spečem eno jajce,če se mi mudi,kot pa da si kupujem nekaj tako nežgravžnega! Marjetka cvetka

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

13. sep 2005 10:04

Tudi meni ni dobro. Sem samo poskusila pri hčeri, pa me je vse minilo. Jaz imam sicer kar nekakšen odpor do takole (industrijsko) pripravljene hrane. Bi rekla, da se mi gravža. Brrrrrrrrr.........!!!!!!!! Imam raje špage, magari samo s paradižnikvo polivko. Časa pa to tudi ne vzame veliko. Med tem, ko se kuhajo špageti, je tudi polivka narejena. Cca 15 minut, pa je kosilo na mizi. Pa še vsi so zadovoljni. Aja, tudi hčeri POGREJ IN POJEJ ni bil všeč. Je tudi jedla sladko - kislega piščanca. Skoraj polovica obroka je končala v WC školjki. Očitno so okusi zelo različni. Sto ljudi, sto čudi. lp Julija

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti