Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

alja  

član od: 27.7.2004

sporočila: 75

25. avg 2004 8:59

Aneris....soooooorry, zgleda, da mi res manjka spanja!!! Zmotla sem se! Mislila sem na škrobni dan. Da bi pa na sadni dan jedla pecivo, bi pa bil SMRTNI GREH...Hi, hi... Ja, spet sem šla ob 1.30 spat. Jaz ne morem pomagat. saj čez vikend bom pa do 11h spala in not prinesla. alja

stanka  

član od: 3.6.2002

sporočila: 716

25. avg 2004 9:52

Zdravo, punce (fantov pač ni več...)! Sama sebi sem obljubila, da se na forumu oglasim, ko bom imela isto kilažo kot pred pregrešnim dopustom. In zdaj sem tu! Spet sem se potrudila do 67 kg. Kar ponosna sem sama nase! Vidite, kako močna motivacija je to, da lahko sodeluješ na forumu... Ampak za "grehe" na dopustu mi ni žal, takooooo sem uživala v morju, poležavanju, čvekanju in, seveda, tudi v hrani... Zdaj pa me čakajo še gore, čez vikend gremo planinarit. V mislih si že pakiram sendviče, s katerimi se ne bom pregrešila. Pa seveda sadje... Tale dieta je prav luškana, a ne? Tudi domači zdaj pojejo še več zelenjave kot prej (pa smo jo tudi prej vedno imeli na mizi). Se pravi, da je zdrava za celo družino! Uživajte LP, Stanka

Sibila  

član od: 8.7.2004

sporočila: 62

25. avg 2004 12:07

Alja, ti si pa res pravi ponočnjak. A nisi nič lačna preden greš spat, ko greš tako pozno? Ti bi morala imeti še en dodatni obrok. Ne, raje ne, pojdi raje prej spat, da nas ne bo skrbelo zate. Stanka, bravo, prav si se odločila, da boš še vedno z nami. Ko pa je tako pestro. Kar naprej preverjam, če je kdo napisal kaj novega in vem, da nas je veliko takih, ki veliko beremo te strani in malo manj pišemo. Vsem nam pa so te strani vzpodbuda. Za vikend pa grem tudi jaz v hribe (Triglav), vendar iz hribov prinesem nazaj vedno kakšen dodatni KG, čeprav se dokaj dobro držim diete. Verjetno so količine prevelike. No pa saj porabim tudi nekaj (cca.7ur hoje/dan), ampak očitno premalo. Prejšnji vikend sem imela sadni dan in po 7 urah hoje sem si privoščila na koči gobjo juho, ker sem potrebovala nekaj toplega. Verjetno ni bilo najbolj prav, a mi ni žal. Na B dan pa jem senviče pa če je prav ali ne. Ta dieta mi je res zelo všeč, najbolj od vseh mojih 100 diet, ki sem jih že poskušala, ker vem, da mi ne bo težko tudi kasneje pravilno kombinirati hrano. Sibila

matjaž  

član od: 13.1.2002

sporočila: 1059

25. avg 2004 17:27

Hojla! Evo mene z dopusta. Bilo je čudovito in pestro. Športno in zabavno gasilsko, malo morsko, malo kolesarskega popotništva do kempa Akvaluna, delavno doma in pri kolegu na njivi, skratka pestro samo od M3 popolnoma nič. Cel dopust sem jedel vse vprek, saj je bilo tudi nekaj piknikov vmes. Pa so prišle kile kar same od sebe nazaj, No ne vse, nekaj pa le. Sedaj pa ne razumte me narobe, Ker sem že tako in tako prekinil dieto bo še par dni jedel vse kar mi paše. Prvega septembra pa začnem od začetka. Mislite si kar hočete, tudi da sem mevža, ampak tako sem se odločil. Kaj pa piknik? Poletja bo konec! LP vsem. PS No do septembra vas berem in mogoče kaj pokomentiram z vami ampak 1. septembra pa zares!

mary  

član od: 30.7.2004

sporočila: 43

25. avg 2004 18:32

hey! Tud jaz sem prišla z dopusta. Imela sem polni penzion tko da sem se morala nekaterim obrokom preprosto odpovedati. V hotelu so imeli tudi solatni bar tko da sem obrok nadomestila z VELIKO solate. Opazila sem da je na forumu kar neka novih..... Vsem želim velik sreče in uspehov. Imam pa eno vprašanje(sj verjamem da je to žr pisal sam vseen)Na kakšen način mi vi priporočate da si priprtravim tofu? Kakšne so vaše izkušnje? lp

hamer  

član od: 30.10.2002

sporočila: 27

25. avg 2004 20:05

Lep pozdrav vsem skupaj! Pa smo le dobile sotrpina med sebe. Bravo Matjaž! Punce že zadnjič sem vas vprašala,če ima tudi kaera od vas pooovečan apetit pred menstruacijo. Jaz ga imam! Problem rešujem tako da pojem več sadja in se napijem vode, ampak včasih pa se mi tako zlušta nekaj konkretnega ali pa slaaaadkega njam, njam. Zdaj bi pa imela vsak dan OH.A valči

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

25. avg 2004 23:12

Tofu je fajn, če ga kar narežeš na 3 mm rezine in ga spečeš na malo olivnega olja. Dober je tudi ocvrt (mogoče celo boljši). Moko in vodo ter sol zmešaš, pustiš vsaj 15 minut, da se moka napne. Medtem lahko tofu, ki si ga narezala na 3 mm rezince, namočiš v sojino omako, potem pa obvezno v suho moko (da bo srajčka ostala na končnem izdelku) in nato v zmes moke in vode. Potem pečeš v olju toliko časa, da srajčka postane zlato rjava. Njam! Pa še jajčk ni pri pohanju, zato ga lahko ješ na škrobni dan. Pa dober tek

lisička  

član od: 21.7.2003

sporočila: 588

26. avg 2004 8:44

Jutro vsem! Sr..... pa ta dež. Tudi meni je prvo opravilo zjutraj, ko pridem v službo, da malo prečekiram, kaj je novega na forumu. Zbiram moralo za nov krog hujšanja, ki ga bom pričela s 1. septembrom. Matjaž, mislim, da nas bo kar nekaj takih, pa si bomo lahko malo morale dajali. Lep dan vsem, pa veliko sončka. No, za v službi sedet pa tudi dež paše. Te vsaj ven ne vleče. Čauči!

sissi  

član od: 30.7.2004

sporočila: 184

26. avg 2004 14:50

Ojla, Alja, tudi na škrobni dan se ne je sladice. Si res malo spala, ali nas vse skupaj goljufaš? Pa-pa. Še malo pa pade sladica, jaz imeti OH dan. sissi

ok  

član od: 26.8.2004

sporočila: 7

26. avg 2004 15:30

Hello vsem skupaj, se pridružujem Lisički, Matjažu in vsem novim in starim sotrpnikom. Kristalno mi je jasno, da je fora v možgančkih, težko pa jim je slediti. Upam, da mi bo skupaj z vami uspelo stopiti delček sebe. Sem nepopravljvi optimist v vsakem pogledu... sedaj pa veselo na delo. Se slišimo. V

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti