Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

sissi  

član od: 30.7.2004

sporočila: 184

31. avg 2004 7:43

Joj, Sibila, upam, da si bolj pridna kot jaz. Mene je ta vikend čisto zvilo. Že v soboto zjutraj sem imela napad na hladilnik. No, vsaj pravilne kombinacije živil sem se uspela držati (B dan). V nedeljo kot ponavadi hribi in spet preveč hrane, pa še napačna kombinacija. Ko sem prišla domov, se kar nisem mogla ustaviti. Včeraj sem se uspela držati OH kombinacije, bila zelo lačna. Danes pa imam spet sadni dan in ne vem, kako ga bom preživela. In taka kriza se mi zgodi po enem mesecu! Saj ne morem verjet. Selena, dobrodošla med nami in drži se nasvetov drugih, moj zgled je bolj slab. sissi

Sibila  

član od: 8.7.2004

sporočila: 62

31. avg 2004 9:20

Sissi, nikar ne obupaj. Danes in naslednje dni bodi pridna pa se bo vseeno vse uravnalo. Saj nas je večina podobno grešila, vendar smo se skulirale in vrnile na pravo pot ter nadaljevale, kjer smo nehale. Nič še ni izgubljeno, samo kakšen Kg manj boš izgubila, kot si si zastavila (ali pa še to ne). Tudi jaz sem včeraj na OH dan preveč jedla, bom pa danes to popravila. Vendar ne bo lahko, ker sem že sedaj lačna, ko pa je tak turoben dan. Za malico si bom privoščila banano, ker je bolj nasitna. Sissi, veseli se jutrišnjega B dne, saj danes bo dan hitro minil. Zdrži. Sibila

mary  

član od: 30.7.2004

sporočila: 43

31. avg 2004 10:31

Selena, pozdravljena seveda ti bo uspelo, le VELIKO podpore [in volje seveda] boš potrebovala, kar ti bo pa tule sigurno nudeno. Kako ti je šlo na prvi dan? Sissi res se ne sekiraj preveč, saj vsaka od nas greši... Važno je le, da se ne pozna na kg in cm. Ni še prepozno in če boš le malo pritisnila na gibanje se bodo "grehi" kar stopili. Mislim, da smo pravi vzor kar vse, saj [skoraj] vse malo grešimo in če bi se vse 1000000% držale diete bi se nam kar malo zmešalo. Grešit je treba[vendar malo, le toliko da ugotovimo da nismo popolne, da vsaka to kdaj pa kdaj naredi] Zdi se mi da če malo grešiš, se potem bolj primeš v roke in je uspeh še boljši. lep pozdrav

Selena  

član od: 30.8.2004

sporočila: 3

31. avg 2004 13:32

Lep pozdrav! Najprej naj se vam vsem zahvalim za tako lepo dobrodošlico, vidim, da sem resnično pristala na pravem kraju . Sem definitivno dobila potreben zagon:). Za mano je prvi zajtrk(ananas) in pa že tudi prvo kosilo(ribica na žaru, solata, košček črnega kruha). Zaenkrat je še vse pod kontrolo . Oglasim se še zvečer, da poročam kako mi je uspel prvi dan. Kljub dežju vam želim lep in uspešen dan!

alja  

član od: 27.7.2004

sporočila: 75

31. avg 2004 14:34

Selena, ti kar nadaljuj tako. Saj bo šlo. Prvi mesec mora držat, potem pa vsi malce grešimo, občasno. Ampak bistveno je, da nadaljuješ, pa čeprav imaš kdaj "slab dan". Matjaž, jutri pa začneš, a ne? Drži se! alja

sissi  

član od: 30.7.2004

sporočila: 184

31. avg 2004 14:50

Ojla, res ne vem, kaj je narobe z mano. Sama hrana mi hodi po glavi. Zdaj sem pa še na med.over.net zajadrala pa je tam ena zdravnica čisto spljuvala tole našo dieto. Da je taka kot vse ostale. Da gre za zmanjšan vnos kalorij ker je tako enolična, da po njej ravno tako težko obdržiš telesno težo in podobno. In da so beljakovinski dnevi zelo nevarni, ker povzročajo izločanje ne-vem-katerih-škodljivih snovi. Po njenem je tudi ločevanje OH, Š in sadja čisto brez veze, saj gre vedno za OH, le da so eni sestavljeni, drugi pa enostavni OH. Na spremembo metabolizma pa pozabite. Škoda, da nisem shranila linka. Danes grem na obisk k mami. Kar ne gre skupaj s sadnim dnem. Kot kaže bom še nekaj časa hruška debeluška. sissi

ok  

član od: 26.8.2004

sporočila: 7

31. avg 2004 14:51

Selena, dobrodošla še od mene. Tudi jaz sem nova, začela včeraj. Zaenkrat gre.

lili  

član od: 31.8.2004

sporočila: 1

31. avg 2004 19:10

Lep pozdrav! Pa ste dobili se eno clanico. Tale forum se mi zdi odlicna zadeva, sploh zato, ker si nudite podporo, ki je pri teh zadevah bistvenega pomena. No tudi jaz nisem izjema in tudi mene mucijo kilogramcki, ze od nekdaj. Pred tremi meseci sem zacela z to dieto. Sprva sem bila pridna in razen majhnih grehov tu in tam sem se drzala diete, aja tisti vodni dnevi so bili malo hudi. Ampak bistvo bil je ucinek in kar nekaj kilogramckov je slo dol. Zal pa sem po dveh mesecih vse skupaj nekako opustila. Majhni grehi so postajali vedno vecji......in zdaj sem zadevo cisto opustila. In zdaj rabim vas nasvet. Glede na to, da se diete nisem drzala do konca mar rabim tisti trimesecni premor? Rada bi spet zacela, pa me zanima, ce je kdo ravnal podobno in zakaj mora biti premor tako dolg? Za vase odgovore se vam najlepse zahvaljujem in vas lepo pozdravljam lili

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

31. avg 2004 22:22

Pozdravljene dame! Že pred dopustom sem se odločila, da začnem s 1.9. to dieto. (namreč moje cunjice ne grejo več na rit). Torej ..... jutri je moj prvi dan. Upam, da mi boste ob kriznih obdobjih dale kako spodbudico. Pred 2 letoma sem hujšala po nekem drugem sistemu ločavanja živil. Vendar je zelo neživljenjski zato sem kilogramčke pridobila nazaj. Pa še nekaj malega za povrhu. (pa saj verjetno poznate te zgodbice). Danes se moram še zvagat, mal se moram pomerit.( verjetno mi bo kr slabo ob tako visokih cifrah). visoka sem 164 cm in premorem tam nekje 75 kg. (slike z morja - katastrofa). A je mogoče kakšna damica tukaj s podobnimi začetnimi "merami". Me sam zanima koliko lahko pričakujem. Kaj pa telovadba? Se kaj gibate? Aerobika? Hribi? Tek? Telovadba doma? ....... No za prvič mislim da je zadosti. p.s.: moje "ime" je nastalo letos na morju. Med potapljači. Ko zaradi "nepokretnosti" nisem mogla iz vode na čoln. - Katastrofa. .... In zdaj jim moram dokazat, da lahko postanem ...... kaj pa vem ... morska deklica. ha ha. Uživajte. Erika Volk

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

31. avg 2004 23:19

Zivjo vsem, vidim, da je zacetek meseca prinesel spet nove clane/clanice. Dobrodosle in dobrodosli! Edini pogoj: podpora drugim suhicam Cez dobre 14 dni bom tudi jaz spet z vami. Do takrat pa naj vsak zgubi se vsaj eno kilo! To je ukaz! Sy

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti