Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

Ebonlass  

član od: 25.8.2002

sporočila: 242

26. avg 2004 21:58

alja je pol taka nocna pticka kot jest, k spim cca 4 ure na noč :), sam pol čez vikend mi nekak ne rata nč not prnest :) Marjeta Žniderčič

JOKL  

član od: 27.4.2003

sporočila: 108

26. avg 2004 22:07

Joj punce, Alja in Marjeta morate več spat!!!!!!!!! Ne vem več kakšni hormoni (?), ali neki se sprošča med spanjem, kar pomaga pri hujšanju in vzdrževanju teže. 8 ur na noč. Zato pa lahko noč JOKL

alja  

član od: 27.7.2004

sporočila: 75

27. avg 2004 8:00

Dobro jutro! Punce, nobene ne zafrkavam s temi dnevi, ampak tisti dan, ko sem pisala, sem bila energetsko že čisto na psu. Točno vem, da si sledijo mesek,rižek, cukr in sadje (pa včasih voda), ampak z imeni se pa ne ukvarjam preveč. kakorkoli - ne grešim pri prehrani, pa čeprav sem dvakrat naredila napako pri poimenovanju dneva.NO, da zdaj pa res popravim - sladico jem na OH dan, prav? Ebonlass, res sem ponočnjak. kadar je kriza grem spak kakšno uro prej, pol ga pa naslednje dneve še bolj kronam in še kasneje hodim spat. Imam občutek, da sem že kronično neprespana. Ja JOKL verjamem ti, ampak jaz pač ne morem prej spat. Saj sem pa dalj časa budna in več kalorij pokurim. Moram rečt, da se po prvem vodnem dnevu komaj spravljam nazaj na normalen tir. Mi je čisto energijo požrl.pa sem na B dan jedla kosilo in večerjo, pa na Š in OH tudi in sem mislila, da sem se začela rediti. Pa sem danes stopila v strahu na vago in glej ga zlomka - še vedno hujšam!! trikrat hura za Matjaža - spet si naš!!! Lupčka vsem... alja

Sibila  

član od: 8.7.2004

sporočila: 62

27. avg 2004 8:34

Nikar preveč ne hvalite Matjaža, ko pa je sam priznal, da je grešil na celi črti in da bo sedaj samo prebiral kako se me mučimo. Šele 1.9. ga lahko začnemo zopet vzpodbujat, seveda, če si ne bo premislil. Žalostna sem danes, moji hribi so odpadli, na Triglavu je sneg pa še sadni dan imam. No, pa saj imam kar rada te sadne dneve, ker ljubim sadje in tolažim se, da se na ta dan maščoba kar topi, kar pri ostalih dneh nimam tako občutka, ker se tako fajn najem. Glede spanja pa se trudim, da bi hodila malo prej spat, vendar mi bolj slabo uspeva, tako da čisto razumem punce kot so Alja in druge, ko pa je toliko za narediti ravno zvečer. Sissi, si boš za kosilo pripravila kakšno toplo sadno poslastico ali pa kar hladno, mešano sadje? Sibila

okidoki  

član od: 19.2.2004

sporočila: 31

27. avg 2004 8:48

Pozdravljene punce stare in nove Kot veste sem končala dieto konec marca.Konc dopusta in gremo novi krog z dieto. Pričnem z dieto v ponedeljek 30.08. še to naj dodam da sem se zredila samo 1 kg . lp Ksenija Sporočilo je spremenil(a) okidoki dne 27. avg 2004 08:53:20

Sibila  

član od: 8.7.2004

sporočila: 62

27. avg 2004 8:56

Okidoki, a nam zaupaš kako je s KG od marca do danes? Si lahko obdržala (vsaj približno) tisto težo, ki si jo imela konec diete in seveda spremenjen način prehranjevanja? Veš, zanima me za naprej, ko bom jaz končala z dieto (čez 1 mesec). Sibila

okidoki  

član od: 19.2.2004

sporočila: 31

27. avg 2004 9:08

Sibila kaj naj ti povem enkrat tedensko sem mela sadni dan to se pravi sak ponedeljek. Večerjala skor nikoli nisem sadje zutraj iz navade veliko vode in samo vode brez sokov kava brez sladkorja. Ksenija

ok  

član od: 26.8.2004

sporočila: 7

27. avg 2004 11:42

Okidoki, kolk pa ti je uspelo dat dol?

sissi  

član od: 30.7.2004

sporočila: 184

27. avg 2004 13:58

Živjo. Danes pa meni internet zelo počasil dela. Sibila, nič toplega nisem še dala danes vase. Pa tudi ne bom, ker z dragim preživljava ločen vikend (zaradi dela). Včeraj sem si za sladico privoščila 1 skodelico piškotov. Če jih ima rada še katera, lahko poišče recept na kulinariki, pod imenom čokoladni cookiji. Priprava je zelo enostavna, so pa zeloooo dobri. sissi

okidoki  

član od: 19.2.2004

sporočila: 31

30. avg 2004 9:58

ok shujšala sem 20 kg ampak sem se strogo držala dijete.Danes sem začela drugi krog in upam da bom zdržala do konca.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti