Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

vipercat  

član od: 21.2.2005

sporočila: 102

28. feb 2005 11:37

ja, ja to bo pa drzalo. no in kaj bomo jutri jedli :) ha, ha kot da imava nevem kaksno izbiro zajtrk jabucek, malica jabucek kolislo peceno sadje, vecerja pa verjetna kaksne dve banane? kaj pravis? lep pozdrav vipercat

bambola  

član od: 25.2.2005

sporočila: 43

28. feb 2005 11:43

Kera še ima dans sadni dan ko jaz...........danes pa si bom privoščila skledo jadod za kosilo njammmmmmmmmm bambola

kokos  

član od: 31.10.2004

sporočila: 373

28. feb 2005 11:46

Tabina, hvala za pojasnila. Upam, da mi bo uspelo. Emule pa že imam, tako da rabim sam še vaje dol potegnt. Sporočim rezultat. Baj kokos

tejčica  

član od: 7.2.2005

sporočila: 457

28. feb 2005 11:58

ja, zgornji konc ima mraz, pri nas pa je BURJA! Sem komi od vrat do avta pršla in potem ugotovila, da sem bla vmes pri frizeju - ne glih za pohvalt! Bambola, kakšne jagode pa si boš privoščila? Mene nič ne mika jest kupljene, so čisto brez okusa zdaj. Jaz jih imam veliko v skrinji, samo so vse skladkane in si jih torej ne smem privoščiti. Komaj pa čakam na domače. Sedaj pa meljem eno prav kislo jabolko, kakšno sadje bo pa za kosilo pa še ne vem. A vam kaj burje pošljem? tejčica

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

28. feb 2005 12:03

Hojla! Men je nekaj uspelo dol potegnit teh vaj!En naslov: Winsor pilates-20 Minute Workout,za začetek,kar vredu zadeva. Sicer je pa gor robe kolkor hočete,piratke,ha,ha,ha........ sam še sebe morm prepričat,da začnem.Sem se zadnje čase kar malo polenila,glede miganja. No včeraj sem šla na en doooooooolg sprehod! Vsem,ki ste jutri vodne želim veliko sreče! Mejte se lepo! Marjetka cvetka

marjanca45  

član od: 9.1.2005

sporočila: 744

28. feb 2005 12:09

Tejčica, tudi pri nas je včeraj pihal leden veter, tako, da ga imejte kar tam doli. Nekaj ja morate imeti, da vam ne bo preveč lepo - hecam se. Bambola, zadnjič sem jedla kupljene jagode, pa so bile tako čudnega okusa in tako trde za gristi. Po moje je res poletje ta boljši čas za take diete, ko je vsa zelenjava na vrtu, če pa jo že kupimo, je bistveno bolj poceni. Kako krasni bi bili sadni dnevi z lubenico in jagodami. Orgastično. Bambola, pojedla sem dve jabolki in dve pomaranči. Pojma nimam, kaj bom dala v usta, ko pridem domov. Tabina, tako delo prepustim mojemu sinu, ki to obvlada. Upam, da mu boratalo. Te obvestim. Hvala že v naprej. Kakšno trapasto gužvo imam v službi. Kar naprej bi nekdo nekaj imel in mi ne dajo miru - gnjavatorji. Komaj čakam, da bo ura dve in da mrknem. lp marjanca marjanca45

bambola  

član od: 25.2.2005

sporočila: 43

28. feb 2005 12:09

Draga Tejčica kr te iz trgovine niso nič kaj sladke, bolj voden okus...........ampak za spremembo............Meni se zdi hud ta sadni dan, za večerjo ponavadi pojem še radič s česnom, saj se sme ne? Kaj ti veš če lahko na OH dan jem za večerjo kremšnito kot torto. Tu na obali tud imamo burjo bambola

Darchy  

član od: 3.2.2005

sporočila: 213

28. feb 2005 12:15

pozdravljene sotrpinke! kako lepo se je vrniti med vas. Morska medvedka, lepo, da me kdo pogreša. Glede koruze pa so ti itak že odgovorile, da spada pod Š. Jaz sem trnutno spet v krizi. Čez teden dni imam drug vodni dan, teža pa že od prvega stoji. Še volja do fitnesiranja me bo minila, če bo šlo tako naprej! Včeraj sem imela sadni dan, bila pridna, pa nič. Pa samo 6 bi jih še rada oklestila! Verjetno bom postavila rekord v najmanj izgubljenih kilogramih. Aj aj aj. Darchy

aknirad  

član od: 26.2.2005

sporočila: 87

28. feb 2005 12:17

Dekleta pomagajte. A katera je zraven pasulja tudi kruh? Ali samo pasulj za kosilo in večerjo? Mi tako kruli, sem tako laaaaaačna. aknirad

Darchy  

član od: 3.2.2005

sporočila: 213

28. feb 2005 12:20

mislim, da lahko po pasulju poješ kos kruha (saj kruh je škrob). pa da en bi slučajno kak mesek v pasulju plaval! ne ne! aja, tiste, ko ne veste, kaj bi dale na pizzo: jaz sem si zadnjic naročila s korenčkom, cvetačo, gobicami, bučkami, šparglji in pelati... NJAMI je bila dobra. Darchy

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti