Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

marjanca45  

član od: 9.1.2005

sporočila: 744

28. feb 2005 9:41

Zdravo, rožice ! Tiina, hvala za koruzo. Tudi meni je bolj všeč na OH, ker je kar takoj malo več variant prehrane. pa bomo že. Kruha žen mesec nisem jedla, ker ga k nobeni hrani ne pogrešam. Pisala si o tem, da se zdaj na zečetku malo slabše počutiš, pa glavobol itd. Tudi meni ni bilo najbolje, ampak, ko se telo privadi novemu načinu prehranjevanja, je dosti boljše. Maychi, na srečo sem koruzo jedla samo 1x na OH dan. Pico pa vedno delam iz polnozrnate moke, le tokrat je nisem imela dovolj, zato sem morala dodati malo klasične. Moj sin je prvič jedel z mano polnozrnato, pa ni bil preveč navdušen in sedaj naredim vsakemu svojo. Meni je superca ! Res je, kar praviš, saj si tudi jaz vzamem več časa za nakupovanje "moje" hrane. Priznam, da prej nikoli nisem pogledala, kaj vse je na zavitku napisano. Pa neverjetno, kakšne količine sadja in zelanjave znosim domov ( 72 stopnic brez lifta !!!), pa tako hitro vsega zmanjka. Ja, jutri bomo vodene. Nas bo pa res kar dosti. Upam, da bo tolažbe dovolj in da bo dan hitro minil. Sem si vse živo splanirala za jutri, da ne bom toliko mislila na hrano. Tejčica, kar zavidam ti Obalo, čeprav sedaj pri vas verjetno kar precej piha. V petek bom spet v vašem koncu, ker grem še na eno slikanje, potem pa bo v nekaj dneh jasno, kaj bodo gospodje zdravniki naredili z mano. Mislila sem, kako zoprne bodo te vožnje ( 200 km), pa sploh ni tako slabo, sploh sedaj ne, ko je cesta krasna. Ne vem več, kdo je spraševal za kalčke, ampak jaz jih dodajam k solatam, ker sem solatni manijak. Zadnjič sem jih dala h koruzi, papriki in paradižniku. Tina tw, tortije so res OH. Jaz dam notri tudi narezano zeleno papriko, pa nariban korenček, čebulo, pa, ne boš verjela - kislo zelje surovo. Sploh ni slabo. Melancane in bučke so res pregrešno drage. Aknirad, poglej, koliko nas je sotrpink. Saj če prebiraš te strani, vidiš, da imamo vse kakšne krize, tiste "ta stare", pa tiste nove. Ampak, ko berem ta forum, mi je res lažje. In verjemi mi, tehtnica oz. meter te bo nagradil in zato se splača vztrajati. Ko ti bo zelo kriza, si pa nekaj najdi, da boš odvrnila misli v drugo smer. Smo ta prave ali ne ? Definitivno SMO !!!!!! Ja, Ikc, dobrodošla jutri na vodi. Upam, da se nam ne bodo žabe zaredile. Zdaj pa hitro spet delat ! lep dan - pri nas sije sonce, je pa mrzlo ko šus ( naj se vidi, da sem Štajerka). marjanca marjanca45

bambola  

član od: 25.2.2005

sporočila: 43

28. feb 2005 9:50

Pozdravljeni, včeraj sem imela OH dan, in to je bil moj sedmi dan, dans je moj 8 dan torej in imam sadni dan. Včeraj sem jedla za kosilo pizzo z zelenjavo in za večerjo pa eno kremšnito in to me zanima , a se lahko na OH dan je kremšnita kot kos torte?? DO sedaj v 8 dneh imam - 2 kg, upam da bo šlo tako naprej. bambola

aknirad  

član od: 26.2.2005

sporočila: 87

28. feb 2005 10:03

Drage primorke, tudi na Štajerskem nas danes kar prilično zebe. Za spremembo sem šla v trgovino peš, pa imam kar lep rdeč nosek. Tina tw, če prav razumem, si nehala tudi kadit? KAKOOOOOO? NA POMOČ! Tudi na ta velik korak se že dolgo pripravljam, pa se enostavno ne morem odločiti. Bojim se tudi, da se bom še bolj zredila, ko pa mi sedaj kilce tako lepo gredo dol. aknirad Sporočilo je spremenil(a) aknirad dne 28. feb 2005 10:14:57

vipercat  

član od: 21.2.2005

sporočila: 102

28. feb 2005 10:12

lep pozdrav tabina dva sadna dneva? pridna si meni se eden tezko znese. a potem nisva vec skupšaj po dnevih. joj jest pa tok studerma kaj bom danes jedla. od kar sem zacela s to dijeto mislim da se mi celi dnevi vrtijo samo okoli razmislanja kaj bom jedla in kdaj. kile pa nikamor :( vipercat

tabina  

član od: 15.2.2005

sporočila: 474

28. feb 2005 10:26

hey vipercat...saj ni panike. te dohitim jutri, a ne? danes pa sadni dan, ker sem imela kar dva dni bolj v znamenju OH. pa ne samo to. na koncu sem sama sebe prepričala, da nekateri itak ne ločujejo OH in škorba, da sploh ni tako pregrešno jesti krompir, solato s koruzo in korenčkom in na vrh potlej še pecivo. jaja, saj vem, da nisem karakter. in se kesam :( jutri sva torej na sadju, v sredo pa B. štima?? kar pa se mraza tiče pa.... k vragu še to. komaj čakam da bo vsaj malo plusa, da sneg skopni, pa da se gibamo in počnemo kaj koristnega. sem ena izmed čudakinj, ki si je tudi nabavila vsa možna semena, ker zdaj smo pa ja zdravi zelenjavčki, pa bio predelava ne bo škodila a ne :))) tabina

vipercat  

član od: 21.2.2005

sporočila: 102

28. feb 2005 10:38

ja, ja to bo pa drzalo. no in kaj bomo jutri jedli :) ha, ha kot da imava nevem kaksno izbiro zajtrk jabucek, malica jabucek kolislo peceno sadje, vecerja pa verjetna kaksne dve banane? kaj pravis? lep pozdrav vipercat

kokos  

član od: 31.10.2004

sporočila: 373

28. feb 2005 11:01

Ojla! Tabina, opiši, prosim, kje in kako si potegnila dol pilates vaje? PROSIM!!!!! Tud js sm solatni manijak in že dolgo si želim poskusit kalčke. Katere kalčke kupujete in kje? Komaj čakam, da se sinko zbudi in gremo ven na sonček. Od znotraj zgleda ful lep dan, upam samo da ne bomo zmrznili. Čau kokos

marjanca45  

član od: 9.1.2005

sporočila: 744

28. feb 2005 11:21

Kokos, v Šparu sem kupila sojine kalčke in so mi bili zelo všeč. Drugih še nisem poskusila, ampak glede na to, da so mi bili ti všeč, bom. Toliko govorimo o hrani, jaz pa sadni dan, jutri pa voda !!!!!!!!!!!!!!!!! Ja, za te pilates vaje bi se v prošnji pridružila tabini. Tisto, kar je poslala tiina, sem si že sprintala. Hvala. marjanca marjanca45

tabina  

član od: 15.2.2005

sporočila: 474

28. feb 2005 11:31

kokos in ostale...to kar vam, zdaj pišem je uf..pravi smrtni greh :) piratstvo... ampak delamo pa to vsi. obstaja en program, ki se mu reče emule (tudi drugi so kot npr. kazaa ipd) najdeš ga tudi na internetu. v kolikor ga nimaš downloadanega pač moraš to prej storit. potem pa iščeš po strežniku, pod iskanje vpišeš pilates (winsor pilates- še boljše) pa označiš da te zanima video (ne avdio ipd) in potem označiš da začne prenašat na tvoj disk. ostalo pa računalnik sam nardi.je kaj bolj jasno"? tabina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti