Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

25. feb 2005 17:23

Marjetka cvetka, :), držim pesti, da res dobiš pilates. To pa zato, ker sem že velikokrat, težko pričakovala kakšen dober film, potem pa.....Če ti slučajno ne rata, mi piši na zasebna sporočila in ti bom povedla "sigurno" pot. Bambola, da ne boš čez nekja časa razočarana, jej raje za kosilo in večerjo isto. Še posebej, ker si na začetku diete in piše, da se je je potrebno prvi mesec držati zelo strogo. Saj ni noben problem pojesti za večerjo še eno jajčko. Piščanec te bo pa pričakal čez 4 dni. In ga boš pojedla še z večjim užitkom in to brez slabe vesti. B dan si lahko malo "popestriš", kadar ješ mlečne izdelke-tako za kosilo npr. sir ali skuto za večerjo pa ptem mleko ali jogurt...da res ni popolnoma isto. Lp, maychi

miranda05  

član od: 9.2.2005

sporočila: 23

25. feb 2005 20:02

Marjetka Cvetka, najbolj ziher bo da v Emule vpises Winsor Pilates, pa bos nasla 6 razlicnih filmckov. Pa srecno! miranda05

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

25. feb 2005 20:03

Hojla! Tiste vaje mi sicer vleče dol,kaj bo pa ratalo iz tega,bom pa videla jutri enkrat. Veste,enkrat si je moja dvanajstletnica vlekla dol en film in komaj čakala da bo končano in seveda je šla hitro gledat,kako je uspelo.Jaz sem bila ravno v kuhinji,ko je pritekla k meni in jezno zavpila:"Kakšno razočaranje,sami nagci so tam!" Postalo mi je kar malo vroče,vendar sem jo kar malo potolažla,da bomo našli pravi film,tiste nagce bomo pa zbrisali.Od takrat vedno mož al pa jaz najprej pogledava,kaj smo potegnali dol. No,tale sneg mi pa že načenja živce! Komaj čakam,da bom lahko začela kopat po vrtu in sejat solato pa korenček,peteršiljček......... Zima se je pa zgleda šele komaj začela.Semena sem že vsa nabavla in sedaj komaaaaaaaaaaaaj čakam na začetak setve,še bolj pa na prve pridelke.Pol bo pa užitek kuhat! No mejte se lepo in vztrajajte na svoji poti,kajti uspelo vam bo! Marjetka cvetka

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

25. feb 2005 20:13

Živjo! Tudi mene zanima kje ste dol snele pilates vaje. Rožica ti si jih dol vlekla, če se ne motim. A mi lahko prosim napišeš kje si jih našla, pa bolj natančno, ker nisem ne vem kak strokovnjak za čarunalnik. Kaj čmo sem pač blond. Lepo bi prosila, če boš mela čas. Glede čokolade pa se ja meni od vsega začetka zdelo čudno kaj ima veze z alergijami, ker po moji logiki čokolada alerije kvečjemu lahko povzroči ne pa, da jih preprečuje. Sem prebrala tudi na med. over. net kjer je to napisala tudi zdravnica, da čokolada nima veze s preprečevanjm alergij. Jaz jo jem samo takrat, ko mi paše, pa ne vsakič. Ja res 52!!!!!!!!!!!!!! kil bi rade? Ja kolk ste pa velike ? Pa kolk ste stare? No sej ne, da bi vas kritizirala ampak vas kar občudujem, da imate take želje in, da ste polne energije, da bi rade dosegle cilj. Kapo dol. Jaz pa pri 164 cm sem čisto zadovoljna z 61 kilami, pa zdej, ko sem prebrala kolk suhe bi rade bile se že jaz kritično gledam v ogledalo. Najbolj hecno pa je to, da pred 2 porodi, ko sem imela 68 kil sem se počutila bolj suho kot zdaj. Halooo! Ja sej mi mož že pravi, da kake mam, ati pa me je že spaševal, če sem bolana, ko tako hujšam. Glede prsi pa se ne sekirajte saj obstajajo podloženi modrčki. Ko boste pa dojile 2,5 leti skupaj, tko kot jaz bo pa še slabše. Pa kaj čmo, taka je sila gravitacije. Ma sej naga ne bom okoli hodila, mož pa je zadovoljen tko kot je. No ja po dveh otrocih je kar uredu, samo odvečna koža na trebuhu, kljub trebušnjakom pa bo ostala, sej ni nič čudnega, kakšen trebuh pa sem mela, drugje se mi ni nič poznalo trebuh pa......... So me spraševali, da imam dvojčke, pa sem vsakič spraševala doktorco, če je ziher, da nista 2. Pa nista bila samo imela sem nenormalno veliko plodovnice. Uživajte v doseganju svojih sanjskih mer pa malo se bo res treba maskirati in pregnati ta sneg, nas, ki smo v takih rovtah je čisto zamedlo, še dobro, da imam še 14 dni porodniške, do takrat pa upam, da se bo stopil. PAPA jade

brittney  

član od: 18.2.2005

sporočila: 102

25. feb 2005 20:19

tiina, jaz imam že od praveka doma ta pas, in res pod njim tak zašvicaš, če pa gre kej dol zaradi tega, pa ne vem, ker nisem nikol dolgo časa zdržala z njim, ker me je bilo strah, da bi fasala vnetje ledvic, ker je bilo pod njim vlažno in toplo. franca, pa ja, 52 kg, ampak jaz sem visoka 158 cm in na začetku diete 60 kg, po na drugi sadni dan, torej danes, pa 58 kg. Kolikor pa sem razbrala iz tega foruma, pa se majhne dost bolj matrajo z minus kilami, če rabijo dat dol par kil. Ampak meni se ne gre tolk več za tistih par kg, ker sem se navadila tako jest in mi kaka težka hrana samo škodo dela. Želim pa vsem veliko uspeha!!! brittney

tejčica  

član od: 7.2.2005

sporočila: 457

25. feb 2005 22:13

Hojla! No, danes se mi je pa uspelo prebiti na Gorenjsko da vidim ta sneg, o katerem vsi ves čas govorite. Pa sem bla kar malo razočarana nad količino. So me že zadolžil, da če čez vikend pade kaj snega, je kidanje moja naloga! Ja, za kalorije zbijat je to sigurno primerno opravilo. Bom vseeno zvečer mal pomolila za jasen vikend. Golaž je danes za kosilo prav dobro sedel v želodec, kisla govedina pa ravno tako za večerjo. Nikakor pa mi ne znese na B dan jest kaj drugega kot meso. Se bojim, da se po jogurtu ali pa jajcih ne bom tako nasitila, da bi zdržala do večerje. Ampak bo treba enkrat probat, ker že pogrešam mleko ipd. Danes sem spila drugo kavo v teh 25-ih dneh diete. Seveda z mlekom. Je sploh ne pogrešam, prej sem pa vsak dan spila po 3-4. Pa mi niti ni problem pit črne, že od nekdaj pa pijem grenko. Dejansko mi ni do nje. Jutri bo pa mal kriza. Imajo naši morsko pojedino (ribe, kalamari, m. sadeži...) jaz pa na Š. Saj imam veliko dobrih jedi tudi jaz si možnost jutri privoščit, ampak morska hrane je pa velik izziv zame da se ji uprem... Bom že. Sej mi vaga pravi da se splača držat reda. Imejte se fino. Jaz grem pa sedaj tistega gori prosit za sonček. tejčica

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

25. feb 2005 23:31

Že dolgo prebiram o vaših izkušnjah z 3MD in sedaj želim še svoje izkušnje deliti z vami. Na ta način hujšam že drugič, saj sem imela lani po drugem vodnem dnevu vsega dovolj, bila sem brez energije in volje. Letos sem že pri 26. dnevu, uspeh -3 kg. Sadni dan laže preživim s semeni sončnic, saj jih je težko luščiti in jih tako malo pojem. Z arašidi je bilo ravno obratno. Za pokoro pri grešenju predlagam povečano fizično aktivnost namesto molitvic (10 počepov, 5 kmhoje ipd.) Pozdrav vsem!

vipercat  

član od: 21.2.2005

sporočila: 102

26. feb 2005 8:32

jest pa vceraj nisem bila pridna :( celo dnevno sobo sva nosila dol, pa nove omare gor pa pucala sem vse, tako da mi samo sadje (imela sem namrec sadni dan) ni bilo dovol. kar cel dan sem nekaj kradla po kroznikih, pa mojmu koscek meseka, pa pri mamiso dve zlicke paste, pa v omarci par piskotkov. ni kej upam da bom danes toliko bol pridna tabina kaj jemo danes? jest mislim da bom piscancje nogice pa solatko aja pa kos kruhka vipercat

kokos  

član od: 31.10.2004

sporočila: 373

26. feb 2005 12:41

Lep pozdrav drage prijateljice in prijatelji! Kje je kak junak, ki bo končn pregnal ta sneg? Js jo mam že poln kufer. Js bi že končn rada šla malo brkljat po vrtu in jedla domačo salatko,... Mam iste želje kot Marjetka cvetka! Uživava v svojem sanjskem svetu. Močno pa upam, da bodo te sanje kmalu postale resnične. Res bo treba ponovit pust, da bo šla zima v kozji rog!!!! Kok sm js dons lačna!!!! Me tko daje da bi kak piškot dala v usta, ampak do zdej ga še nisem. Grem rajš kosilo do konca pripravit in njami, njami. Danes bo mesek in ogrooooomnooooo solate! Mejte se kokos

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

26. feb 2005 12:53

Jaz tudi že tako težko čakam na pomlad in vrtnarjenje! Sem že kar na okenske police posejala češnjev paradižnik, pa feferone, nekaj vrst rožic, pa nakalit sem dala begonije. Zdaj me pa vsi zmerjajo, ker ne morejo odpirat oken! Lačna pa nisem, ker sem pospravila en velik krožnik krompirjevega golaža. Drugi so še rižev narastek...sem ga hotela probat, no pa sem ostala "trdna". Ste bile včeraj tako hude, da ga nisem upal srat. Lisa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti