Pranje zaves

vegetar  

član od: 13.1.2006

sporočila: 189

tema odprta - 27. jan 2022 16:52 | ogledi: 1.665 | odgovori: 4

Pral bi bele, nekaj desetletij stare zavese. Ne vem iz česa so, so zelo trpežne.

 

Vem da se zavese pere pri nizkih temperaturah za občutljivo perilo (30 stopinj) in najnižji centrifugi (600 obratov)

Na internetu piše o limonah, kisu, sodo bikarbono in podobnem.

Imam prašek za belo in prašek za barvno. Bel kis. Sodo bikarbono imam le kuhinjsko.

Nabavil sem Vanish Oxi Action. Navodil na embalaži ni, na internetu sem prebral da ga dajo v posodo za v mehčalec kar si težko predstavljam glede na to da sem ga imel tu na mizi originalno zaprtega pa sem že po 10 sekundah dobil čudne občutke po očeh in v nosu.

Nekdo je na forumih napisal da ga da v posodo za pralni prašek kar se mi še najbolj popade. Kakšno količino bi ga naj uporabil za eno pranje?

S čim se vi lotevate pranja zaves?

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8702

27. jan 2022 18:42

"Stare nekaj desetletij.." Kaj hočeš rečt, da se zavese do zdaj niso prale?

Ne kompliciraj, zavese daj v stroj, dodaj prašek ali tekoči prašek, direkt v stroj daj veliko žlico sodabikarbone in vključi na program za zavese

 Takoj ko bodo oprane direkt obesit, nič sušiti.

* sodabikarbona = ki se kupi v trgovini na polici kjer so stvari za peko

Ne mislit, da boš dobil ven ne vem kakšno belino, saj vendarle navajaš, da so stare nekaj desetletij

Pozdravček!

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5189

27. jan 2022 19:05

Predvsem bodi varčen pri detergentu, ker se zelo penijo. Obstajajo tudi posebni praški za zavese, ampak tudi pri njih je treba biti varčen. 

Saj si že videl film Mister Roberts, a ne?

Sonja

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15168

27. jan 2022 19:10

Se strinjam z limnol, da pazi pri količini detergenta, ker so najbrž iz sintetike. 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1566

28. jan 2022 17:51

... razen, če so zelo umazane, potem začni s predpranjem.

rdkapica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?terezija
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti