Vrnitev štorkelj

dočka  

član od: 23.12.2012

sporočila: 556

tema odprta - 25. mar 2017 16:59 | ogledi: 1.077 | odgovori: 4

 

Pozdravljeni !

 

So se v vaše kraje že vrnile štoklje ?  Danes se je vrnila v Pernico.  Ne vem zakaj, ampak vsake štorklje, ki se vrne se zelo razveselim. Zdi se mi, da prinese nekaj svežine v naše kraje.

 

dočka

milja44  

član od: 2.1.2014

sporočila: 152

25. mar 2017 18:19

Žal pri nas na štajerskem ne pričakujem štorkelj. Verjamen, da se vrnitve štorjkelj zelo razveseliš, kajti tudi mene vrnitev lastovic zelo zelo osreči in vzradosti. Vsako leto se vračajo na gnezda nad našimi okni hiše, kjer redno gnezdijo po dvakrat v sezoni.

Dočka, pa veliko užitkov pri sobivanju s štorkljami in pozdrav v mojem imenu.

milja44

MiriBon  

član od: 25.10.2011

sporočila: 1764

25. mar 2017 21:41

Pri nam jih zaenkrat še nisem opazila :( Pogrešam tudi lastovice, ki jih je bilo všasih veliko in so se veselo urile letenja nad gladino bližnjega potoka ...

 

~Two things define you. Your patience when you have nothing, and your attitude when you have everything.~

Drejcolina  

član od: 22.3.2014

sporočila: 96

25. mar 2017 22:03

Jaz sem jih opazila že kak mesec nazaj. 

Lani pa sploh niso odletele. Gospod z DOPPS-a mi je pojasnil, da se to vse pogosteje pojavlja zaradi milih zim. 

Drejcolina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti