Kajmak

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

6. dec 2015 9:34

marci07 je napisal/a:

z lahkoto do kajmaka.........nekaj masla morske soli maskarpone in mikser ekola in je mladi kajmak tu,,,,,,,,sploh ne vem kaj bluzite o mozzareli ki ne spada sem lep dober tek ;)

 



marci07

 

Seveda, morska sol in mascarpone sta tipični sestavini kajmaka ...

mamamia

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

6. dec 2015 14:23

Opala, vidim da se je samo nadaljevala tema oz je bilo napisano kako se da iz mascarponeja. My mistake. Sorry!

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

6. dec 2015 15:57

MBrando,

ampak če človek takole pogleda - maskarpone zmiksan z maslom na kruhu tudi ne more biti slab. Le kako drugo ime zanj bo treba najti.

Mimogrede - kje se pa skrivaš zadnje čase?

Sonja

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

7. dec 2015 9:25

limnol: Pogledam tako in drugače in kjerkoli vidim MASCARPONE, se mi v očeh naredijo .
Nazadnje sem delal čizkajk z njim, pa tudi v rižev narastek sem ga že dodal. NORO!!

Tu in tam. V akciji. Brez nič ni nič. Delam na sebi. Človek ni nikoli dovolj pameten.
Pa vi? Kako gre?


Apropo!!! KAJ PA NAŠ EŽOJ!!! Mislim da bo že kakšno leto, da smo ga omenili. Pa ni lepo, da se ga ne spomnimo. Kaj je še (upam) med nami?!?!?!

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti