Potrebujem nasvet od uporabnikov plus paketa!

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

18. nov 2005 11:37

Podatek o številu naročnikov pa ni javno dostopen. Zaenkrat pa še ne zaposljujem, ker bi jih bilo tako veliko, da ne bi zmogel Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

angro  

član od: 30.3.2005

sporočila: 20

18. nov 2005 17:23

Jernej, vseeno hvala za odgovor, se mi je zdelo zelo mozno, da tega podatka ne bos hotel razkriti, ceprav mi ni cisto jasno, kako bi njegovo razkritje lahko skodilo poslu. Veliko uspeha se naprej! LP angro

Dusano  

član od: 29.9.2001

sporočila: 322

21. nov 2005 20:35

angro in zakaj to tebe zanima :) drgac pa kolko je naročikov se da priblizno zracunat ce spremljas forum in vse ostalo , za dober honorar ti to naredim Lep dan še naprej Dušan

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

21. nov 2005 21:12

Angro: Ne vidim nobenega razloga, da bi razkrival poslovni podatek anonimnemu uporabniku na forumu. Ni skrivnost per se, ampak ne vidim razloga, zakaj bi te to zanimalo. Imaš kakšen drug (kulinarični?) forum in želiš izvedeti, če se splača? Želiš na podlagi številke oceniti, ali stane preveč ali premalo? Se boš na podlagi tega odločil, da naročiš paket? Mislim, da to niso pravi razlogi, zakaj bi moral vedeti. Sorry... Jernej Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17787

21. nov 2005 21:43

Kaj eni komplicirajo zaradi par jurjev: razdelite to z 12, pa dobite mesečni strošek, ki doseže eno pivo, ali pa niti ene revije. Halo! 500 sit na mesec pa za uporabnike interneta res ne more biti breme, ki ga ne bi zmogli. Jernej, škoda časa za odgovore. Če je še kaj tako dobrega za tako malo denarja, potem..... rimljanka

angro  

član od: 30.3.2005

sporočila: 20

21. nov 2005 23:44

Pac, zanimalo me je stevilo narocnikov. Predvsem zato, ker se mi zdi, da bi bil to lahko eden izmed pokazateljev, koliko ljudi ocenjuje, da je narocnina vredna svojga gnarja. S tega vidika bi bilo najbolj zanimivo stevilko narocnikov, ki niso to prvo leto. Je pa to forumsko debato na temo narocnine zacel nekdo drug, ne jaz. In ob prebiranju odgovorov na to temo se mi je utrnilo to vprasanje. Pac, zanima me veliko stvari in utrinja se mi veliko vprasanj, mislim, da je bilo moje vprasanje vljudno in korektno in povezano s temo, mi pa seveda nihce ni dolzan odgovarjati. Se se enkrat opravicujem, ce se zaradi mojega vprasanja kdorkoli pocuti prizadet ali napaden. Veliko uspeha in zadovoljstva uredniku in soustvarjalcu in narocnikom in registriranim in neregistriranim uporabnikom teh strani se naprej. S spostovanjem in lepimi pozdravi! angro

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

22. nov 2005 0:15

angro: Nihče ni užaljen, samo pojasnil sem, zakaj informacije ne bi posredoval. Poleg vsega imamo naročnike, testne naročnike, brezplačne naročnike, moderatorje... Ni le ena kategorija. Vseeno pa namig: Naročnikov je precej premalo, da bi lahko ena oseba od njih imela mesečno plačo, ko se odštejejo obvezne dajatve. Niti minimalne. Zaenkrat Vseeno pa sem vesel vsakega naročnika, ki prispeva in verjame v te strani. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Dusano  

član od: 29.9.2001

sporočila: 322

22. nov 2005 3:02

he he o prebiranju telih postov sem se spomnil kake orgije sva imela z Jernejem da sem se učlanil , prej sem bl ze dolgo samo registriran uporabnik , pa mal se tko svercal ... ups , samo sedaj ko to obcijo uporabljam ze vec kot leto mi je zal da nisem jo ze prej , sej sele po ene pol leta dojames za kaj vse si prikrajšan prej , vglavnem spemljanje kulinarike je z plus paketom veliko boljše in enostavnejše.... Lep dan še naprej Dušan

*Etka  

član od: 19.2.2004

sporočila: 744

22. nov 2005 10:17

Dusano, če spadaš med pluskote zakaj potem nisi tako označen? Zakaj nimaš plusa zraven? Marjetica

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

22. nov 2005 10:27

Če greš na stran 2 boš lahko prebrala odgovor na tole vprašanje, ne vem če je to tako kot so mi obrazložili. LP Anamarija

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti