Lux factor

čebulka  

član od: 31.1.2009

sporočila: 879

tema odprta - 2. jun 2016 19:38 | ogledi: 13.115 | odgovori: 21

Pozdravljene,mi lahko katera pove kje se da kupiti kremo za obraz lux factor 4D hyaluron? Razen preko spleta.

hvala za odgovore

čebulka

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

2. jun 2016 20:16

Kolikor vem samo po spletu, niti v apotekah tega nisem našla. 

In ti verjameš, da to res pomaga? Jaz niti slučajno, zame samo še en spreten marketinški  trik, da ne rečem nateg. Ker ko mi nekdo takole reklamira - Končno lahko prelisičite genetiko in zgladite kožo na svojem obrazu!, zastrižem z ušesi. 

 

Saj vem, nisi vorašalo po mnenju, le po tem, kje kupiti, a si ne morem kaj da ne napišem, kar si mislim o takih čudežih. Nabor naših zvezd, ki to uporabljajo, je pa tudi, hm, no ... Vili Resnik mi res ne deluje kot magnet, da bi to kremo uporabljala.

 

 

mamamia

čebulka  

član od: 31.1.2009

sporočila: 879

2. jun 2016 20:26

mamamia hvala! saj tudi jaz še razmišljam če jo bom kupila ker ni tako poceni ne vem pa zakaj je v lekarnah nimajo

čebulka

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

2. jun 2016 21:01

čebulka je napisal/a:
mamamia hvala! saj tudi jaz še razmišljam če jo bom kupila ker ni tako poceni ne vem pa zakaj je v lekarnah nimajo

čebulka

 

Zato, ker vedo, kaj lahko prodajajo in kaj je nateg. Lekarna že zato, ker je resna ustanova, vsega ne da na svoje police in prav je tako. Sploh pa ne prodajajo izdelkov brez ustreznih testov, potrdil, certifikatov (pa ne takih kupljenih, saj dobiš marsikaj, če le plačaš), pač se ve, kateri inštitui so priznani, cenjeni in neodvisni, ki torej ne dajejo ustreznih certifikatov za karkoli. 

Že zato, ker tega ni v lekarnah, se človek lahko vpraša o resnosti tega izdelka. Kot pri dietah ni čudežev jih tudi pri negi kože ni. In tudi vsemogočih prehranskih dopolnil ni v lekarnah, tam dobiš res le kakovostne izdelke. Morda niso tako poceni kot marketih in drogerijah, zato pa vsaj veš, kaj je v njih. Se včasoh splača prebrat kaj se skriva v spirulini s Kitajske ...

 

mamamia

čebulka  

član od: 31.1.2009

sporočila: 879

2. jun 2016 21:20

mamamia imaš prav sem pa mislila da jo v kakšni lekarni le imajo saj jo tudi mag.farmacije priporoča mislim da je nina šurbek

bom pa res še razmislila o nakupu

mamamia še enkrat hvala

čebulka

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

2. jun 2016 21:23

čebulka je napisal/a:
 saj jo tudi mag.farmacije priporoča mislim da je nina šurbek

Za dobro plačilo.......................

rimljanka

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

2. jun 2016 21:42

Ona si to lahko privošči, ker dela v zasebni lekarni, te pa lahko počnej marsikaj, kar lekarno kot javni zavodi ne smejo. Torej mag. farmacije v javnem zavodu ne sme reklamirati nekega proizvoda, tale gospa iz privatne lekarne pa seveda lahko. Kot je rimljanka rekla, Za dobro plačilo ... 

Torej zame še en pomislek več glede nakupa tega čudeža za gube. 

Sploh, ker se meni zdi, da enim gubice prav pristajajo. 

mamamia

čebulka  

član od: 31.1.2009

sporočila: 879

2. jun 2016 21:46

ja rimljanka verjetno je res tako je pa res žalostno da svoje ime prodaš za par eurov sicer ne vem ali krema res deluje ali ne pa vseeno

končno tudi kreme,ki jih prodajajo v lekarnah ne delujejo kot piše da naj bi 

jaz imam pač zelo izrazitr podočnjake in gube okoli oči odkar pomnim in ko gledam svoje sošolke vse zgledajo mlade in brez gub meni pa vsi pripisujejo veliko več let kot jih imam (43)

 

probala sem že veliko krem,zapravila veliko denarja uičinka pa nobenega  

res se počutim grozno moja samozavest je na psu in s tole kremo sem res mislila da bo pomagala ampak ne vem če res 

mogoče ima pa katera izkušnje s to kremo ali pa kaj drugega kar vsaj malo pomaga

čebulka

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

3. jun 2016 7:53

Krem s hialuronsko kislino je v prodaji precej, od različnih proizvajalcev. Eno od njih kupujem tudi sama, čudežev ne dela nobenih, gube so tam, kjer so bile, ampak meni pač ustreza in jo zato z veseljem uporabljam. Stane pa približno tretjino lux faktorjeve (že tiste neverjetno znižane cene z mega prihrankom).

Sonja

milja44  

član od: 2.1.2014

sporočila: 152

3. jun 2016 18:07

čebulka, osel gre samo enkrat na led, a žal jaz sem šla večkrat pri izbiri krem proti gubam. Sem v zrelih letih, pa sem se zaradi gub in gubic odločila preizkusiti Afroditino linijo Ma3genix in lahko rečem, da sem prvič pozitivno presenečena. Uporabljam jo šest mesecev in deluje.

milja44

čebulka  

član od: 31.1.2009

sporočila: 879

3. jun 2016 18:39

milja44 hvala ja je res jaz sem tudi osel,ki je šel že večkrat na led enkrat me bo že izučilo

za kozmetično industrijo pa pridejo prav taki osli ne?

čebulka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti