Lux factor

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

3. jun 2016 19:59

Sem šla na hec pogledati spletno stran tega podjetja... Smešno mi je, da zadeve proti gubam reklamirajo ljudje, katerih povprečna starost ne presega 40 let!

tamalaursa

čebulka  

član od: 31.1.2009

sporočila: 879

3. jun 2016 21:36

tamalaursa imaš prau sej na to sploh nisem pomislila e vidiš zato pa sem tu zastavila to vprašanje ker VEČ GLAV VEČ VE 

hvala vsem za odgovore

čebulka

sharonstone  

član od: 14.12.2009

sporočila: 36

3. jun 2016 22:51

Kaj pa se skriva v kitajski spirulini?

 

sharonstone

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

4. jun 2016 0:51

čebulka je napisal/a:
tamalaursa imaš prau sej na to sploh nisem pomislila e vidiš zato pa sem tu zastavila to vprašanje ker VEČ GLAV VEČ VE 

hvala vsem za odgovore

čebulka

Pomisli: če bi katerekoli kreme res preprečile gube ali pa bi se jih z njihovo pomočjo znebile, holivudske zvezde ne bi hodile pod nož. In če bi kdo res naredil kako tako kremo, bi iz biznisa spravil vse plastične kirurge. 

par dni nazaj mi je prišel pod roke nek vzorček kreme, ki naj bi vsebovala zlato. Halo!!! V kozmetični industriji je en tolk bulšita, da ni za verjet. 

Vanja

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12640

4. jun 2016 0:54

  Sva se danes s kolegico dobile na in je bilo govora tudi med drugim o starosti, nad 50+ in mi je povedala , da je dala njena znanka za kozmetiko, verjetno je bila ta, o kateri teče beseda, čez 1.500 EU in sicer, da je rekla , da si zeli pri    55. pomladiti 

mopsika

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12640

4. jun 2016 1:03

Pomisli: če bi katerekoli kreme res preprečile gube ali pa bi se jih z njihovo pomočjo znebile, holivudske zvezde ne bi hodile pod nož. In če bi kdo res naredil kako tako kremo, bi iz biznisa spravil vse plastične kirurge.

par dni nazaj mi je prišel pod roke nek vzorček kreme, ki naj bi vsebovala zlato. Halo!!! V kozmetični industriji je en tolk bulšita, da ni za verjet.  Mene pa samo zanima, kaj je tako lepega, da si veliko zensk daje na ustnice botoks, ker meni je pa to za videti zelo grdo, ne morem pomagati, to se vidi takoj , ze na pogled.

mopsika

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

4. jun 2016 4:35

Mopsika, okoli ustnic se dajejo filerji, ne botox.  botox se ne opazi tako, kot se opazijo slabo všpricani (ne najdem boljše besede) filerji.

Vanja

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

4. jun 2016 10:32

sharonstone je napisal/a:
Kaj pa se skriva v kitajski spirulini?

 

sharonstone

Ko so v eni oddaji pokazali, kako jo pridobivajo in kaj vse pride na koncu ven v kapsulah ... poglej si kakšno deklaracijo, kolikšen odstotek spiruline je v pripravku, pa bo vse jasno. O tisti ceneni govorim, ki jo dobiš v vsaki drogeriji ali supermarketu.

Škrob, fruktoza, vsemogoči praški, ki s spirulino nimajo veze. Že zdrava pamet pove, koliko spiruline bi bilo potrebnopridelat, da bi je res kakovostne prodali toliko,kot je zdaj prodajajo razredčene in z dodatki. Tako je z večino prehranskih dopolnil.

mamamia

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

4. jun 2016 11:00

Pa zakaj bi človek jedel spirulino, če pa imamo pred nosom tone in tone špinače, ohrovta, ribeza, kamor pogledaš so naši vrtovi, rastlinjaki, njive in po novem tudi okenske police na poletje prepolni superživil. Če že res mora biti spirulina, se pa naj pošteno plača.

Aja, botox - seveda se opazi, sicer ne tako, kot polnila (ta ustnice spremenijo v hrenovke), pač pa tako, da ima nekdo obraz kot kipec, resda brez gub, ampak tudi brez mimike.



Sonja

Sporočilo je spremenil(a) limnol dne 04. 2016 11:03

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti