Pomoč tivoli-btc

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2511

11. mar 2016 7:11

Cila, žal ne razumem, kaj si mi hotela pojasniti, zdi se mi pa, da ti mene tudi ne

Pa naj ostane pri tem, glavno, da so punce zadovoljne z informacijami. Jaz že vem, da tule gor NITI SLUČAJNO ne bom postavila kakšnega vprašanja.

marjja

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

11. mar 2016 7:31

marjja je napisal/a:
rimljanka je napisal/a:
rdkapica je napisal/a:
Urbano se uporablja tudi za izposojo v knjižnicah.Na Urbani ni treba imeti naloženega denarja - minimum ni določen.

rdkapica
Seveda ne, samo voziti se pa s tako ne moreš. In kaj boš potem z njo? ker, tale tema je namenjena vožnji z LPP, a ne?

rimljanka

Seveda, begnedaj zapisati še kakšno drugo informacijo, lahko komu še prav pride.

marjja

marjja, na tole se je nanašal moj odgovor. Rimljanka je le dopolnila informacijo rdkapice, ki bi lahko koga zavedla.

Tole pač ni klepet ob kafetu, pač pa vse ostane zapisano in je prav, da so informacije čimbolj natančne.

Cila

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

11. mar 2016 13:25

Da se ne bomo pogovarjali drug mimo drugega in trdili vsak svoje, sem včeraj vprašala direktno na LPP

 

Vprašanje: 

Pozdravljeni!
Na enem od forumov poteka debata o možnih načinih plačila prevoza v ljubljanskih avtobusih. Nekateri trdijo, da je možno plačati z vsakim telefonom, tudi če nimamo Monete.
Je to res? Se da plačati tudi s predplačniškim telefonom, če je na njem dovolj dobroimetja?

Hvala za odgovor.

---------

Odgovor:

Spoštovana!

Zahvaljujemo se za podano sporočilo. Z mobilnim telefonom lahko plačujejo voznino potniki, ki imajo sklenjeno naročniško razmerje s slovenskim operaterjem mobilne telefonije, ki ponuja storitev Moneta (storitev plačevanja z mobilnimi telefoni). Več o omenjenem plačilu si lahko ogledate v veljavnih splošnih prevoznih pogojih - spletna stran: http://www.lpp.si/uporabne-informacije-za-potni

Lep pozdrav,

Sebastijan Vadnau

Javno podjetje Ljubljanski potniški promet, d.o.o.
Celovška cesta 160
1000 Ljubljana

Tel: +386 (1) 5822 506
Fax:
Email: sebastijan.vadnau@lpp.si
URL: www.lpp.si

 

Očitno torej nekateri sploh ne veste, da imate na mobitelu naloženo moneto. Kako preveriti: poskusite z mobitelom plačati kak manjši račun na blagajni, kjer je to omogočeno. 

Cila

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15822

11. mar 2016 14:30

Hči mi je povedala, da ima menda vsak naročnik (torej ne velja za predplačniške telefone), ki ima pametni telefon, naloženih 50 evrov, ne glede na to, ali je sam zaprosil za moneto ali ne. Če hočeš imeti več, moraš pa zaprosit.

mamamia

Vanilija  

član od: 18.8.2005

sporočila: 208

11. mar 2016 15:02

Pa še en odgovor, ki ni povezan neposredno s prvim vprašanjem, pa vseeno... Morda velja opozoriti, da mobilni operaterji po prvem plačilu z moneto začnejo zaračunavati mesečno članarino za njeno uporabo, ne glede na to, ali jo še kdaj uporabimo ali ne. Njena odjava pa zahteva nekaj papirologije (vsaj pri mojem operaterju ).

Vanilija

ultranova  

član od: 30.11.2010

sporočila: 529

11. mar 2016 19:08

pameten telefon ali ne,moneto imajo tile operaterji in če nisi njihov uporabnik,tudi pametni tel.ne pomaga 

 

https://www.moneta.si/predstavitev/

ultranova

ribica  

član od: 31.10.2002

sporočila: 525

13. mar 2016 12:40

Misija " Gimnasticni center v Ljubljani" je odlicno uspela.

Hvala vsem, ki ste s svojimi informacijami pomagali mojim juckam, da so srecno prisle do cilja in cel dan uzivale v centru.

 

 

ribica

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8702

13. mar 2016 14:18

Bravo jucke! Sploh v to, da se tvoje jucke, tudi brez naših petih straneh (več al manj "pametovanja" okrog Monete), nebi znašle. Pametna dekleta... ups. jucke       

 

Pozdravček!

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17787

13. mar 2016 18:29

Bravo, dekleta! In, mimogrede, smo se naučili še, da jim pri vas pravite jucke.

rimljanka

špela100  

član od: 23.7.2008

sporočila: 121

14. mar 2016 10:00

Nam je tudi uspelo, hči srečno prispela tja in nazaj iz BTC-ja. Avtobus je plačala z moneto.

 

Hvala vsem


LP

špela100

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti