Aliexpress

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12660

2. mar 2016 16:07

Razmišljala pa sem o plastičnih.    Tudi mi jo imamo že od prvega dne, za našo , v njej pa malo debelejšo bombažno odejo, imamo jih več , namenjenih samo zanjo, ter jih redno peremo, tako ,da ni nobenega problema.

http://www.njuskalo.hr/image-w920x690/oprema-psi/vel

mopsika

Sporočilo je spremenil(a) mopsika dne 02. 2016 16:10

tatam  

član od: 30.10.2005

sporočila: 179

9. mar 2016 8:50

Sama sem prek alija naročila kopalke. Na naših spletnih straneh so stale 22€,sama sem plačala 8,kasneje sem jih vidla celo za 5€. Tudi moške kopalke smo naročli,kakovost v redu.Hčerka si je naročla jeans,tudi ok.

Smo pa pred časom naročli adidaske za tri fante,katere pa so nam na carini uničili;-((Na podlagi računa in izvora so ugotovili,da ni original.Le kako to??Tudi v hervisu na njih piše made in china,le cena je trikrat dražja,tisti pa so original???Aja,denar smo pa dobili nazaj,čeprav so oni izdelek poslali,ampak mi ga pač nismo prejeli.

Pred kratkim pa smo naročili še tisti dozirnik za zobno pasto minjone,katere vidiš pri nas v marsikateri spletni trgovini,le da tu stane 7€.Še do danes ga nismo prejeli,če gremo sledit pošiljko piše,da je na naši carini. Ker nismo dobili obvestila,je mož klical na vse mogoče strani,ampak odgovor je bil,da paketa na carini ni.Pa bodo pameten?!?!?

tatam

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5189

9. mar 2016 10:12

Originalni izdelki stanejo približno enako pri nas ali v Parizu ali v ZDA ali na Kitajskem. Pa ja ne pričakuješ, da boš potem za tretjino cene iz Kitajske dobila original? Mogoče v kakem outletu - ali pa pri ponarejevalcu.

 

Sonja

pomoc  

član od: 16.12.2015

sporočila: 285

14. mar 2016 16:14

tatam je napisal/a:

je mož klical na vse mogoče strani,ampak odgovor je bil,da paketa na carini ni.Pa bodo pameten?!?!?

tatam

 

Mogoče ste predolgo čakali in so paket poslali nazaj. 

 

pomoc

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

29. mar 2016 20:13

Telefon iz leta 2014, z zelo malo rama, praktično nič notranjega spomina (pa potem naloži kako večjo aplikacijo ali posodabljaj že obstoječe), zanič fotoaparatom, slabo resolucijo, sicer z 2 sim karticama (a ni navedeno, kako delujeta)... 

Imam sicer namen kupiti kitajski telefon, a bom vseeno raje dala malo več denarcev zanj.

Loni Makaroni

pomoc  

član od: 16.12.2015

sporočila: 285

29. mar 2016 21:51

Jaz sem skoraj iz stola padla, ko sem videla iz 400 Evrov na 34 Evrov. 

Zakaj taka razlika. 

pomoc

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?terezija
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti