Doma narejen deodorant

kuhinja.slo  

član od: 26.6.2010

sporočila: 108

19. apr 2015 20:38

Ja, Katrca 11, kuhinja.slo res obstaja in če si iz Maribora, se lahko prideš sama prepričat. Lp

kuhinja.slo

katrin11  

član od: 3.1.2010

sporočila: 2342

19. apr 2015 23:16

kiuhinja.slo, si predaleč, bom morala verjeti na besedo. Lepo od tebe, da se sam "zrajtaš". Pri meni imaš pet pik pliusa.

Katrca11

kuhinja.slo  

član od: 26.6.2010

sporočila: 108

19. apr 2015 23:22

Katrca11, 

kuhinja.slo

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

20. apr 2015 9:21

mišzmoke je napisal/a:

A preveč špeha spada med kuhinjske nesreče?

lp



mzm

 

To je največja kuhinjska nesreča

Vendelina jr.

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

20. apr 2015 13:50

limnol je napisal/a:

mišzmoke je napisal/a:

A preveč špeha spada med kuhinjske nesreče?

lp



mzm

 

Seveda, le moja zavarovalnica noče o tem niti slišati. Ampak veliko bolj kot plastični kirurg menda pomaga tekaški trener



Sonja

 

Poznam kar nekaj luštnih, trenerjev seveda . Po moje gre špeh dol že samo od cedenja slin.

Loni Makaroni

anasteele  

član od: 20.4.2015

sporočila: 78

20. apr 2015 14:48

Meni je kolegica povedala, da uporablja samo navadno sodo bikarbono - tisto v modri posodici. Ko sem še jaz sprobala, nisem mogla verjet - nobenega vonja cel dan,.. je pa res da se tudi sicer minimalno potim.

Sodelavka mi je pa dala za sprobat domač deodorant (z nekimi olji itd), pa je učinek nehal delovat čez kako uro že...

 

 

"Sam da je sladk pa kofe!"

jkd  

član od: 9.4.2007

sporočila: 144

20. apr 2015 16:36

Jaz sem par let nazaj naredila "domač" deodorant iz sode bikarbone, kokosovega olja, kakavovega masla in čebeljeva voska. Pa ne zato, ker sem "supergospodinja", ampak ker sem pač bila v tem vse-doma-narejeno-je-bolje filmu. 

Učinek: koža pod pazduho se je zaradi voska kar lepila skupaj. Dobila sem en nagravžen izpuščaj, najverjetneje zaradi sode. Uporaba deodoranta (katerega koli) in depilacija sta nekaj tednov predstavljali peklenske muke.
Moji zaključki: Soda bikarbona je kul za čiščenje zažganih piskrov. Kokosovo olje je super za seboroični dermatitis. Kakavovo maslo je čisto predragi hec. Čebelji vosek je najbolj kul v svečah.

Ampak deodorant pa je še vedno najboljši "industrijski".....

jkd

Robida  

član od: 4.7.2004

sporočila: 780

20. apr 2015 18:34

jkd, tole pa zveni tako, da če se eno pecivo ne posreči (slab recept) , so vsa domača peciva zanič ...mogoče je problem v receptu... Moj je čisto OK, ni spuščajev, ne peče, ne srbi, ne samo meni, je pa brez voska in kakavovega masla. 

robida

jkd  

član od: 9.4.2007

sporočila: 144

20. apr 2015 22:52

 Robida, jaz sem samo opisala mojo izkušnjo in zaključke. Če komu odgovarja, super, meni na žalost ne. Ene punce so delale po istem receptu in so navdušene....  In ker je soda bikarbona v domačem deodorantu ključna sestavina,  moja koža pa je ne prenese, pač ne bom več poskušala. 

jkd

Pralinca  

član od: 12.11.2012

sporočila: 28

20. apr 2015 23:36

Dober domac deodorant se da izdelati, razlogi za to ticijo predvsem v skrbi za zdravje. Od komercialnih je velika vecina polna aluminija in drugih skodljivih snovi, ki ima sposobnost penetracije skozi kozo in v zleze pod njo. Od tod pa se nalaga v telesu, kopici se celo v mozganih. Dolgotrajno uporabljanje taksnih deodorantov ima pocasen a unicujoc ucinek na telo. Alum in aluminij nista ista snov, bistvena razlika je, da so alumove molekule vecje in tako ne uspejo pronicati globje v nase telo, uspesno pa nadzirajo potenje in razvoj bakterij, zaradi svojega nizkega pH. Alum je tudi sestavina deo kristalov, dobi se ga pa tudi v prahu, s katerim se da z nekaj znanja in potrpljenja narediti dober deodorant. Soda bikarbona sicer deluje, vendar zaradi svoje bazicnosti ni ravno najboljsa za obcutljivo kozo. 

 

Moram pokomentirat se izjavo o zastarelosti izdelave domace kozmetike. To lahko izjavi le nekdo, ki o zadevi ne ve nic. Domaca kozmetika s seveda obveznim predznanjem, ki je precej dostopno tudi v nasem jeziku, je najboljsa kozmetika kar jih je. Popolnoma po meri in s sestavinami, ki jih poznas. V svetu je tega cedalje vec.



Pralinca

Sporočilo je spremenil(a) Pralinca dne 20. 2015 23:49

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti