Doma narejen deodorant

sharonstone  

član od: 14.12.2009

sporočila: 36

19. apr 2015 11:57

Vesnuska je napisal/a:

Čisto off topic, ampak me je limnol spomnila na en odličen članek, ki sem ga zadnjič brala...

https://fokuspokus.si/article/483/ortoreksija-je-no

 



Vesnuska

Ha,ha,ha, sem navdušena, iskala sem že, kje bi polajkala, potem pa se spomnim, da ni facebook.

 

sharonstone

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

19. apr 2015 15:35

limnol je napisal/a:

 Da ne omenjamo, da smo pri nas hudičevo preveč tolerantni do smrdljivcev v javnosti in da nekdo nekomu reče, da zaudarja, morajo bti njegove vonjave že res vnebovpijoče - ali pa še takrat ne. 



Sonja

 


Sporočilo je spremenil(a) limnol dne 19. 2015 11:51

 

 

 Ja kaj si ti napisala???? 

 

 

ZA kreme bi morala napisati, da sodoune ta drage prav tako NEUČINKOVITE za odpravljanje gub, kot doma pripravljene. Če bi karkoli delovalo proti gubam, plastični kirurgi ne bi imeli dela. 

 

Vanja

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

19. apr 2015 17:15

limnol je napisal/a:

 

Vendelina - Grenouille je iz deklic ekstrahiral feromone, a ne? Vsaj glede na učinke je moralo biti nekaj, na kar deodoranti, domači in kupljeni, ne deujejo kaj dosti.



Sonja






Sporočilo je spremenil(a) limnol dne 19. 2015 11:51

 

Zdaj si pa povzela esenco in ne bodo brali....

Vendelina jr.

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

19. apr 2015 17:15

Ups, kaj čemo, dolgi jezik. Ampak se vseeno splača brati, Parfum je res knjiga, ki jo je treba vzeti v roke, veliko bolj kot film (ker človeka brez vonja si vsaj jaz predstavjam tudi kot človeka brez barve, oblike, okusa in vsebine - filmski Grenouille je imel pa ohoho oblike in barve in vsebino!). Kot se splača gledati Saving Grace, scena z upokojenci na izletu je fenomenalna in čeprav ima zveze s Parfumom..... no, mogoče jo pa ima, le za drugo rastlinje je šlo.

Vanja, , se razume - ampak, po drugi strani, saj tudi oni morajo od nečesa živeti, ali ne? Samo od prometnih in kuhinjskih nesreč kot plastični kirurg težko preživiš, kaj šele obogatiš.



Sonja

Sporočilo je spremenil(a) limnol dne 19. 2015 17:21

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

19. apr 2015 17:31

Ah, od kuhinjskih nesreč se da obogateti.....

Vendelina jr.

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4526

19. apr 2015 19:21

A preveč špeha spada med kuhinjske nesreče?

lp

mzm

teta torta  

član od: 6.9.2005

sporočila: 1268

19. apr 2015 19:43

Še ena izkušnja - pri meni namreč kristal, ki ga predlaga Cila, po 14 dneh začne povzročati alergijo - poskusila sem dvakrat. Imela sem rdeče in pekoče pazduhe, ki so nekaj časa prenesle samo otroški puder (jaz pa sem ves čas preverjala, ali morda ne smrdim). Tako ostajam pri Nivei calm & care (ne, tudi Nivea me ne plačuje).

teta torta

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

19. apr 2015 19:55

Šele zdaj sem videla Cilin nasvet. Jaz tak kristal uporabljam že skoraj trideset let in zame drugega ni. Je pa takot pri vseh drugih stvareh, ni za vse. Po nasvetu prijateljice sem ga zamenjala za spray, ki mi je povzročal alergije. Zelo pomaga proti potenju nog in posledično smradu. Kdor ga bo začel uporabljati v te namene mora vedeti, da je izredno pomembna vsakodnevna higiena in približno 14 dni, da začne na polno učinkovati.  

 

 

naor

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

19. apr 2015 20:08

mišzmoke je napisal/a:

A preveč špeha spada med kuhinjske nesreče?

lp



mzm

 

Seveda, le moja zavarovalnica noče o tem niti slišati. Ampak veliko bolj kot plastični kirurg menda pomaga tekaški trener

Sonja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti