Zakaj ne ve

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

18. feb 2015 20:42

UČENKA T je napisal/a:

 



Sporočilo je spremenil(a) UČENKA T dne 18. 2015 20:14



Sporočilo je spremenil(a) UČENKA T dne 18. 2015 20:39

Kako odraslo.

rimljanka

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

18. feb 2015 21:27

To, zakaj te ima nekdo rad (in ne ali te ima rad, ker to je čisto okej vprašanje), je enako neprimerno vprašanje kot tisto "kaj ima ona, jaz pa ne". Saj vemo v kakšnih situacijah se to sprašuje. 

 

Hehe, Vendy, a ti si tudi imela trenutke slabosti? 

Meni je sicer dovolj, da imam rada samo sebe, ker sem potem prepričana, da me imajo radi tudi tisti, ki mi nekaj pomenijo. 

Morda sem premalo romantika? 

mamamia

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

18. feb 2015 22:50

mamamia je napisal/a:

 "kaj ima ona, jaz pa ne". Saj vemo v kakšnih situacijah se to sprašuje.

mamamia

 

Kaj neki? Ona ne sprašuje takih traparij!

A gremo stavit, da je to ZELO pogost odgovor na drugo s top liste vprašanj?

Sonja

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

18. feb 2015 23:46

proxima je napisal/a:
Tvoj fant je odgovoril popolnoma pravilno in v skladu z Lacanovo psihoanalitično terapijo. Rad te nima le zaradi vsote tvojih pozitivnih lastnosti (imaš rdeče lase, dolge noge, dobro kuhaš), ker bi te v tem primeru lahko nadomestila katerakoli dolgonoga rdečelaska, ki dobro kuha, ampak zaradi tistega neopredeljivega nekaj, kar je tebi edinstveno, česar se pa ne da enostavno opisati, ker s tem izgubi svojo lastnost neopredeljivosti.

lp, proxima

p.s. teorijo, ne terapijo.



Sporočilo je spremenil(a) proxima dne 16. 2015 18:12

 

Evo, smo že na sedmi strani, pa je Proxima lepo napisala v prvem odgovoru, zakaj ne ve.

 

Čeprav je bilo vprašanje že parkrat postavljeno predvsem tistim, ki trdijo, da bi ji fant moral povedati, zakaj jo ima rad, ga postavljam še enkrat in upam na kak odgovor.

 

Torej, Zakaj imate pa ve svoje moške tako zelo rade?

 

 

 

Vanja

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

19. feb 2015 8:11

Zakaj neki?

Ker so , takšni, kot so, z nami, takšnimi, kakršne smo.

Ker sebe in nas spoštujejo približno enako.

Ke smo na njihovi listi prioritet točno na tistem mestu, kjer hočemo biti.

Ker nam - ne glede na to, kako tesno postane v nekem trenutku - vedno dajo dihati.

Ker znajo čarati, iz pekla nam naredijo nebesa, pa kdaj pa kdaj tudi obratno, saj vsak urok kdaj udari nazaj.

Ker nas lovijo, ko padamo z oblakov, in nas potem sami postavijo na trdna tla.

Ker se, ko že spet enkrat frčimo z istega oblaka, z rokami v žepih lepo umaknejo in nam pustijo, da gremo svojo pot, bodo pa naslednjič spet na svojem mestu.

Ker imajo svoje meje jasno definirane.

Ker zahtevajo, da dobijo nazaj toliko, kolikor nam dajo.

Ke imajo spomin ravo prav selektiven in poslušajo in so tiho takrat, ko je treba.

Pa, seveda, ne sprašujejo, ko ni.

.....

....

....

(ves pač ni za javnost)

....

Ker ne glede na leta, bolezni, gube, brazgotine in otekline še vedno vidimo iste kot ocean globoke oči.

Ker se glede na to, kar je na glavi, še vedno tako lepo občuti med našimi prsti, kot so se tisti plavi kodri izpred 20 in več let.

Ker je nasmeh še vedno tak, da nas povleče za sabo (ne glede na mostiček in implantat).

Ker je občutek, ko nas ovije njihovo telo, še vedno tak, kot je bil nekoč, namreč, da smo prišle domov.

Ker ta pesjan iz principa ne bo odnesel smeti v kanto, pa če mu jih stresem v čevlje.

 

Eh, Vanja, zdaj pa še ti.

 

Sonja

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

19. feb 2015 9:45

limnol je fajn naštela, sem hotela dodati, da mi je prav manjkal en telešček v postelji danes ponoči. Odkar sva se preselila, še nisem spala sama. To tudi nekaj pove . Ampak bo en kos medovnika tudi to popravil, ko pride danes nazaj s službene poti.

In ker so ravno kodrčki na tapeti, jaz skušam mojega prepričati v to, glede na dejstvo, da jih je količinsko vedno manj, no, da bi se pobril. Že od nekdaj so mi bili optično všeč obritoglavci. In to je pokazatelj, da pri mojemu nisem padla na optiko, ampak na tisto, kar je pod njo.

Loni Makaroni

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15147

19. feb 2015 10:00

Limnol lepo si zapisala, pa bom jaz bolj konkretna o mojemu...ker ima   moj mož vse tiste lastnosti, da lahko rečem, da je zame najboljši:

- je mož beseda

- vedno je pripravljen pomagati ( četudi sredi noči)

- zna poslušati, se pogovarjati, smejati 

- zna svetovati 

- je nežen in prijazen

- ne pije in ne kadi

- me sprejema takšno kot sem

- se o odločitvah vedno posvetuje z menoj

- ima rad otroke ( tudi ne svoje)

- ni pozabil na svojo otroško dušo

- je izjemno razgledan

- vedno mi pomaga v gospodinjstvu pri vseh opravilih,  če je potrebno (pomivanje posode, zlaganje v/ in iz pom. stroja, pralnega, sušilnega, sesa, pomiva tla, odnaša smeti, pospravlja za seboj...

- zna postoriti veliko stvari sam

- se ne  pritožuje, 

- me razvaja

- v njegovem objemu je vse lažje

- z njim je živjenje mirno, stabilno

- je zelo uvideven

........( o ostalih podrobnostih ne bom....)

Zame je neprecenljiva oseba, vredna moje ljubezni in spoštovanja. Srečna sem z njim. Je najboljši moški v duši, kar sem jih spoznala v mojem življenju. 

 

PS: Z lasmi pa postaja čedalje bolj šarmanten.

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Sporočilo je spremenil(a) Trixi dne 19. 2015 10:03

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

19. feb 2015 10:01

limnol, lepše ne bi mogla povedati .  In mislim, da naši moški čutijo podobno. UČENKA T, preberi tole od limnol , pa ne na hitro in površno. 

 

 



Cila

Sporočilo je spremenil(a) Cila dne 19. 2015 10:01

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

19. feb 2015 12:12

 

Mene ti odgovori spominjajo na sladke risbice, kjer se začne: Ljubezen je.... Potem pa je marsikaj.

Jeseni sem videla ljubezneski prepir med petlentniki, ki so se stepli zaradi ene punčke, ki je stala z rokami v bokih sredi travnika in na moje vprašanje, kaj se je zgodilo, odgovorila: " Nsem kriva, da sta oba zaljubljena v mene!" En lovec je šel domov, drugi pa je na domačem terenu vrtel v rokah palico in sem ga komaj prepričala, da jo je izročil. 

Če bi poba znala povedati, zakaj sta zaljubljena v deklico, bi to lahko storila še desetletja potem, ko se prevefernce menjajo, neumna vprašanja pa vedno ostanejo.

F r i n a

sonci  

član od: 27.9.2005

sporočila: 442

19. feb 2015 12:28

ultranova je napisal/a:

Tudi jaz se nekako strinjam z bršljanko.Res je,da dejanja veliko povedo,vendar na glas izrečena beseda,tudi dušo zelo toplo poboža.Nikoli ni dosti izgovorjenih besed;rad te imam.To naučimo tudi otroke.Zato pa je veliko moških zavrtih,ker tega niso navajeni,ker se to pač ne dela,pa ne govori.En pregovor je bil,da ne smeš govoriti na glas,kako imaš koga rad,ker bo to izkoriščal.Jaz se s tem nestrinjam.Znam pokazati,pa tudi povedati.In moški niso taki bavbavi,da tega ne bi znali povedati. In tisto,daj mi stotaka,pa ti povem,je meni bolj tako,tako....ko je hec je hec,ko govorimoo čustvih,pa menim,da so take stvari vsaj zame neumesne in neukusne.In ja,objem,pa še besede,to je pika na i.Za praznik pa imam raje kaj drugega,kot pa gume.



ultranova

 

Ultranova, moški niso kar povprek zavrti, so le drugačni od nas žensk. Ne govorjo o čustvih. Vsaj tisti ne, ki jih jaz poznam. Očitno ne gledajo pocukranih romantičnih filmov... A kod kod to vem? Mi njihove žene povejo.

 

Pa še to, smisel za humor je ena od lastnosti, ki jih imam pa jaz rada pri partnerju. Pa čeprav se pošali na moj račun. Znam prenesti in obratno.

 

 

 

 

 

sonci

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti