Zakaj ne ve

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

17. feb 2015 16:51

UČENKA T je napisal/a:

No,no no .. malo pretiravate drage moje ni nobenega drugega fanta v igri!

Joj no če mu zastavim takšno vprašanje še ne pomeni,da sem zatežena in me mora pustit,ker mu kao težim kot ste nekatere napisale. Sem samo vprašala ... no recimo ali bi vaši možje/fantje odgovorili na to moje vprašanje??



UČENKA T

 

Čestitam, dobro kost si vrgla. Kako so planile tiste redne..... neprecenljivo!!!

marjja

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

17. feb 2015 16:56

Lepo, da si napisala vsaj prečiščeno verzijo svojega vprašanja (ker tista originalna je zvenela precej drugače). Seveda ne pomeni, da te mora pustiti, ker je to samo njegova stvar. Kot vidiš, se pa večina tule gori strinja, da si zatežena.

Kaj bi naši gospodje odgovorili na tvoje vprašanje - ja pojdi in jih vprašaj, ampak verjetno te bo večina zelo debelo pogledala.

Sonja

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

17. feb 2015 16:57

UČENKA T je napisal/a:

... no recimo ali bi vaši možje/fantje odgovorili na to moje vprašanje??



UČENKA T

 

Niti na misel mi ne pride, da bi ga kdaj kaj takega sploh vprašala. 

 

Zdaj nam pa ti povej, zakaj ga ti "ljubiš". 

 

 

Vanja

fruza  

član od: 19.8.2012

sporočila: 108

17. feb 2015 17:39

Jaz pa sem pred leti bila na nekem predavanju od enega znanega psihologa. Je bilo govora med drugim kaj storiti za boljši partnerski odnos in je bil predlog, da na listek napišeta vse lastnosti , ki jih pri partnerju ima rad na drugo stran tiste, ki jih ne mara pri partnerju in si potem listka izmenjata, nato se pa o tem temeljito pogovorita. Morda pa je tudi ona bila na njegovem predavanju in je dobila idejo za takšno vprašanje.

Bom jaz mojega nocoj to vprašala. No jaz bom ga vprašala kako to, da me še prenaša po 13 letih haha.

fruza

UČENKA T  

član od: 29.12.2012

sporočila: 88

17. feb 2015 17:39

Pa jih probajte vprašat ... saj jim ne boste težile.

Mogoče se vam samo zdi,da bi vas debelo pogledali.

UČENKA T

astra62  

član od: 3.5.2012

sporočila: 17

17. feb 2015 17:46

Če bi mojega kaj takega vprašala, bi ga verjetno res zaskrbelo za moje zdravje. Saj so ti že druge povedale, da je to eden boljših načinov za ga odgnat pa če to hočeš ali nočes. Malo manj neumnih filmov gledati, ker takih moških, ki bi ti stalno govorili, kako čudovita si, je v resničnosti zelo malo. Jaz bi rekla na srečo.

astra62

jkd  

član od: 9.4.2007

sporočila: 144

17. feb 2015 17:46

fruza je napisal/a:

Jaz pa sem pred leti bila na nekem predavanju od enega znanega psihologa. Je bilo govora med drugim kaj storiti za boljši partnerski odnos in je bil predlog, da na listek napišeta vse lastnosti , ki jih pri partnerju ima rad na drugo stran tiste, ki jih ne mara pri partnerju in si potem listka izmenjata, nato se pa o tem temeljito pogovorita. Morda pa je tudi ona bila na njegovem predavanju in je dobila idejo za takšno vprašanje.

Bom jaz mojega nocoj to vprašala. No jaz bom ga vprašala kako to, da me še prenaša po 13 letih haha.



fruza

Jaz ne bi enačila "zaradi katerih lastnosti me imaš rad" in "katere moje lastnosti imaš rad" ....

 

jkd

UČENKA T  

član od: 29.12.2012

sporočila: 88

17. feb 2015 17:49

astra62   .... saj nisem rekla,da mi mora vsak dan govorit ... bi  povedal 1x pa bi blo rešeno.

 



UČENKA T

Sporočilo je spremenil(a) UČENKA T dne 17. 2015 17:49

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

17. feb 2015 17:54

UČENKA T je napisal/a:

Pa jih probajte vprašat ... saj jim ne boste težile.

Mogoče se vam samo zdi,da bi vas debelo pogledali.

UČENKA T

Meni je bila tale tema zanimiva in sem zraven k branju poklicala še moža. Ker ni bilo nič o avtih ali drugi mašineriji, je odšel brez komentarja . Pa imam vsa leta skupnega življenja  močan občutek, da me ima kar rad . PS: prvo njegovo darilo meni so bile zimske gume za avto, ne nakit. In sem si rekla: tale bo pravi, ker bo  poskrbel zame, kadarkoli bo treba. 

Cila

Sporočilo je spremenil(a) Cila dne 17. 2015 17:55

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

17. feb 2015 17:55

UČENKA T je napisal/a:

Pa jih probajte vprašat ... saj jim ne boste težile.

Mogoče se vam samo zdi,da bi vas debelo pogledali.



UČENKA T

 

A pa ti resno misliš, da nisi zatežena?

Sonja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti