Zakaj ne ve

UČENKA T  

član od: 29.12.2012

sporočila: 88

tema odprta - 16. feb 2015 15:54 | ogledi: 14.568 | odgovori: 78

 No naj še 1x napišem temo ,ki sem jo izbrisala v kratki verziji.

Vprašala sem fanta zakaj me ima rad (kaj mu je na meni všeč,kaj ga privlači) in na to nisem dobila odgovora.

Jaz sem njemu brez razmišljanja povedala kaj mi je všeč na njemu ...pa to ne pomeni,da ga nimam rada kot celoto - z napakami vred.

Ne vem zakaj je takšno vprašanje tako težko.

 

p.s pa ni bilo na valentinovo






Temo je spremenil(a) UČENKA T dne 16. feb 2015 17:20

Temo je spremenil(a) UČENKA T dne 17. feb 2015 16:12

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

16. feb 2015 16:05

Tvoj fant je odgovoril popolnoma pravilno in v skladu z Lacanovo psihoanalitično terapijo. Rad te nima le zaradi vsote tvojih pozitivnih lastnosti (imaš rdeče lase, dolge noge, dobro kuhaš), ker bi te v tem primeru lahko nadomestila katerakoli dolgonoga rdečelaska, ki dobro kuha, ampak zaradi tistega neopredeljivega nekaj, kar je tebi edinstveno, česar se pa ne da enostavno opisati, ker s tem izgubi svojo lastnost neopredeljivosti. lp, proxima p.s. teorijo, ne terapijo. Sporočilo je spremenil(a) proxima dne 16. 2015 18:12

UČENKA T  

član od: 29.12.2012

sporočila: 88

16. feb 2015 16:07

hvala za to razlago ... sem vesela,da mi nekdo razloži.

UČENKA T

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15151

16. feb 2015 16:29

Očitno nekaj pogrešaš, da si mu postavila to vprašanje. Nekateri fantje premorejo veliko besed, pa malo dejanj,  drugi pa ravno obratno. Če je tvoj fant super v vseh pogledih, pa mu manjka " besed" da bi bil tisto oh ni sploh...potem kaže na to, da ima neke vrednote, ki kažejo da bo zveza  napredovala. Na žalost pa to spoznamo prepozno, pa nam kak super fant, ki ni vešč nakladanja odide k drugi....

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

16. feb 2015 17:17

Punca,

zelo grdo in zelo direkt - če ne moreš razumeti, kaj ti je povedal, pač nisi dovolj zrela, da bi imela fanta, vsaj ne da dolgi rok. In še malo mu tako tečnari, pa ga ne boš več imela, vsaj tega ne. Pa menda ja ni bilo to vprašanje del praznovanja Valentinovega?

Ne samo, da vsi fantje niso vešči nakladanja (mimogrede - a takega bi rada? Bog pomagaj.), tudi prenašajo ga ne vsi. Vsaj ne tisti pametni.



Sonja

Sporočilo je spremenil(a) limnol dne 16. 2015 17:17

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

16. feb 2015 17:59

Ej, ej, UČENKA, izkušene mačke ti odgovarjajo, ti pa greš in zbrišeš vprašanje. To ni v redu.

Bojan Administrator

Sandra_a  

član od: 6.12.2010

sporočila: 447

16. feb 2015 18:51

No, tole je pa zdaj škoda, da je tema odprta, vprašanja pa ne moremo videti, ker ga ni več... Približno se sicer da sklepati, glede na odgovore, pa vseeno...

Sandra_a

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

16. feb 2015 19:34

Če obnovim s svojimi besedami - naj me prosim popravijo tiste, ki imajo boljši spomin in bolje razumejo:

3 leta ima fanta in je hotela vedeti, zakaj jo ima rad. Nekako se je izogibal, ampak na njeno vztrajanje (!) (tale klicaj sem dodala jaz na lastno odgovornost) je povedal, da jo ima rad takšno, kot je - nič določenega, ampak cel paket. In zdaj ona ne razume, kako da on po treh letih ne zna povedati, zakaj jo ima rad in seveda tudi ne ve, če in zakaj jo sploh ima rad. In sprašuje kulinarični forum, naj ji razložimo, zakaj njen fant tega ne zna povedati.

 

Od tu dalje pa vsak po svoje.

 

Sonja

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

16. feb 2015 19:45

meni je od vsega najbolj padlo v oči, da mu "očita, ker ne zna povedati, zakaj jo ima rad". Tole v narekovaju ni dobesedno.

Je pa tako, če znaš odgovoriti, zakaj nekoga ljubiš, je vse skupaj daleč od ljubezni. 

Vanja

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

16. feb 2015 20:12

Vanja_v_ZDA je napisal/a:

.

Je pa tako, če znaš odgovoriti, zakaj nekoga ljubiš, je vse skupaj daleč od ljubezni. 



Vanja

 . 

Cila

jkd  

član od: 9.4.2007

sporočila: 144

16. feb 2015 20:15

limnol je napisal/a:

Če obnovim s svojimi besedami - naj me prosim popravijo tiste, ki imajo boljši spomin in bolje razumejo:

3 leta ima fanta in je hotela vedeti, zakaj jo ima rad. Nekako se je izogibal, ampak na njeno vztrajanje (!) (tale klicaj sem dodala jaz na lastno odgovornost) je povedal, da jo ima rad takšno, kot je - nič določenega, ampak cel paket. In zdaj ona ne razume, kako da on po treh letih ne zna povedati, zakaj jo ima rad in seveda tudi ne ve, če in zakaj jo sploh ima rad. In sprašuje kulinarični forum, naj ji razložimo, zakaj njen fant tega ne zna povedati.

 

Od tu dalje pa vsak po svoje.

 



Sonja

A ni celo hotela, da našteje tri njene lastnosti, zaradi katerih jo ima rad?

jkd

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti