Parni čistilec-deluje ?

orhidejaxy  

član od: 24.1.2010

sporočila: 2

30. mar 2010 14:11

pozdravljene jaz pa tudi prodajam parni čistilec , majhen in priročen ,za dezinfekcijo igrač , čiščenje pečic , kopalnice , kuhinje .... cena je 30€ lahko me pa kontaktirate na zs . lp katja tukaj si ga lahko ogledate http://www.bolha.com/oglas383940879/parni-cistilec orhidejaxy

limona  

član od: 27.8.2003

sporočila: 231

20. okt 2011 15:26

pa da ponovno obudim temo, ki je že nekajkrat poniknila. O parnih čistilnikih je bilo  kar nekaj govora, vendar še vedno premalo, da bi mi pomagalo pri odločitvi o nakupu. So morda kakšne izkušnje o gorenjevem SC 1800 R 255897. Tiste ki jih imate prosim da še izkušnje delite z nami, morda pa še kak novejši model.

hvala in lp

 

limona

juma  

član od: 15.6.2007

sporočila: 235

30. okt 2011 19:22

Mene tudi zanima, če je kdo v prilbližno zadnjem letu kupil parni čistilnik, če je zadovoljen in za čiščenje česa ga uporablja.

Hvala.

juma

Mayisa.  

član od: 21.2.2010

sporočila: 253

3. nov 2011 8:26

Imam parni čistilec - dva in enega prodajam (v bistvu je eden od mame, ki ga je uporabila le enkrat, saj eden parni čistilec ustreza za oboje gospodinjstvo ).

Jaz lahko o njem povem same dobre lastnosti. Uporabljam ga za celotno čiščenje stanovanja. Stanovanje je z njim čisto in dezinficirano, kar omogoča visoka temperatura pare.

Uprabljam ga za celotna tla, wc, kopalnico, pečico, napo, okna, tepihe, sedežno, stole, pomivalno korito (odtoke), še za posodo sem ga uporabila, čiščenje avta  ... itd.

V glavnem uporabna in dolgoročna investicija.

 

Mayisa

neika  

član od: 11.10.2004

sporočila: 169

3. nov 2011 9:34

mayisa, katerega prodajaš?

neika

Mayisa.  

član od: 21.2.2010

sporočila: 253

3. nov 2011 10:26

Takšnega imam sama in takšnega tudi enega prodajam (med oglasi):

H2O MOP XP Parni čistilnik 5 v 1

5 v 1: čistilec talnih površin, parnik za preproge, ročni čistilec, čistilec za oblačila, okna in steklene površine • tehnologija zagotavlja neprekinjen dotok pare • nastavljiva količina dotoka pare na površine • izredno lahek in enostaven za uporabo • tehta samo 2,2 kg! • okolju prijazen - brez uporabe kemikalij in dodatnih detergentov • očisti, umije, dezinficira in odišavi le z močjo pare • visoko zmogljiv in vsestransko uporaben • enostaven za shranjevanje • prihrani vam čas in denar za čistila • moderna oblika

 

Mayisa

neika  

član od: 11.10.2004

sporočila: 169

3. nov 2011 11:43

kako dolgo ga pa uporabljate? Res sčasoma proizvaja manj pare? Cena?

neika

Mayisa.  

član od: 21.2.2010

sporočila: 253

3. nov 2011 12:20

Že zelo dolgo .... in nič manj pare ne proizvaja ...ne vem zakaj bi? Naliješ vodo, vklopiš in para je tu ...jaz nimam teh problemov, pa res čistim z njim zelo veliko.

Cena je bila - seveda z dodatnimi krpicami 114,80, mama ga prodaja za 85,00 €.

Mayisa

spekter  

član od: 26.1.2014

sporočila: 1

24. mar 2014 0:56

Uf, vem da obujam dinozavra med temami, ampak naš stari Speedy sesalnik je odslužil svoje,...

Zdaj pa iščem nekaj dobrega, berem da so parni super ampak nimam zdaj ful budgeta.

Ima kdo izkušnje z temle tukaj? http://parnicistilec.weebly.com/ Berem pa gledam yutube videe, da naj bi bil dober,... ampak je res al je to samo lari fari?

spekter

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti