Živila (potrebujem pomoč)

flekica  

član od: 31.10.2014

sporočila: 75

17. nov 2014 21:03

terlikar 1 je napisal/a:

flekica je napisal/a:

terlikar 1 je napisal/a:

Za ceno zmrznjene zelenjave se splača pogledati tudi tukaj ( ne držijo samo sladoleda) http://www.leone.si/novice/industrijska-prodajaln 



Bernarda

 

Sem jim pisala pa mi niso nič odpisali. Mogoče pa se samo oglašajo na telefon.



Ana

Kaj pa če bi se oglasila direkt v trgovini? Saj ne rabiš hoditi v Ajdovščino, jo imaš tudi v Novi Gorici.



Bernarda

 

Ja bom vse pogledala.

Ana

patka  

član od: 16.8.2008

sporočila: 372

17. nov 2014 21:11

flekica je napisal/a:

Ni mi pa jasno kaj ti bo pomagalo če ti povem za katere določene recepte rabim. Saj mi na tak način, da veš moje recepte, ki jih kuham doma ne boš mogla nič več pomagati kot pa si mi do zdaj.



Ana

No Flekica nam tudi marsikaj ni jasno kar si ti napisala, pa vseeno pričakuješ, da ti bomo/jo pomagali. Ne vem sicer, koliko si stara, a po tvojem pisanju in odgovorih sodeč si še v rosnih letih. In verjemi mi , da s takim odnosom do ljudi od katerih pričakuješ pomoč in nasvete le-teh verjetno ne boš dobila prav veliko. Mogoče bi pa tudi tvoji recepti komu prišli prav, če jih pa ljubosumno hraniš zase, kako lahko potem pričakuješ, da bodo drugi svoje izkušnje delili s tabo.

patka

flekica  

član od: 31.10.2014

sporočila: 75

17. nov 2014 21:45

Kakor jaz poznam forume lahko napišeš samo eno vprašanje in potem ti ljudje napišejo odgovore in ti sploh ni potrebno odgovarjati. Kako lahko pričakujem pomoč in nasvet? Pisala sem pod recepti/ nasvet.

Patka trenutno ne potrebujem pomoči pri kuhanju. Če pa kaj seveda ne bom vedela bom pa vprašala. Če ti pa po pravici povem. Mogoče se na prvi videz zdi, da imam tako veliko časa, ko pišem na forum, da rabim določena živila po nizki ceni in se mogoče nekaterim tukaj zdi, da vsak dan hodim od ene trgovine do druge in gledam za cene kot zmešana  ampak ni tako saj najprej malo pogledam sama po spletu in če mi kdo napiše kaj koristnega napišem na hitro  mail ali pa na hitro pokličem in se potem na koncu odpravim v določene trgovine . Temo na hitro pogledam če mi kdo kaj koristnega napiše in grem dol. Če pa imam delo na računalniku pa grem na hitro pogledati in odpišem med tem časom...Mislim pa, da tisti delijo svoje recepte z drugimi, ki potrebujejo nasvet pri kuhanju tako kot jaz pri rezancih. Trenutno pa potrebujem pomoć pri hrani.



Ana



Sporočilo je spremenil(a) flekica dne 17.nov 2014 22:52

Sporočilo je spremenil(a) flekica dne 17.nov 2014 23:22

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

17. nov 2014 21:49

flekica je napisal/a:

Mislim pa, da tisti delijo svoje recepte z drugimi, ki potrebujejo pomoč pri kuhanju tako kot jaz pri rezancih. 

 šala leta 2014

rimljanka

flekica  

član od: 31.10.2014

sporočila: 75

17. nov 2014 22:30

rimljanka je napisal/a:

flekica je napisal/a:

Mislim pa, da tisti delijo svoje recepte z drugimi, ki potrebujejo pomoč pri kuhanju tako kot jaz pri rezancih. 

 šala leta 2014



rimljanka

 

Pomoč ali nasvet.

Ana

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

18. nov 2014 5:52

flekica je napisal/a:

Kakor jaz poznam forume lahko napišeš samo eno vprašanje in potem ti ljudje napišejo odgovore in ti sploh ni potrebno odgovarjati. Kako lahko pričakujem pomoč in nasvet? Pisala sem pod recepti/ nasvet.

Patka trenutno ne potrebujem pomoči pri kuhanju. Če pa kaj seveda ne bom vedela bom pa vprašala. Če ti pa po pravici povem. Mogoče se na prvi videz zdi, da imam tako veliko časa, ko pišem na forum, da rabim določena živila po nizki ceni in se mogoče nekaterim tukaj zdi, da vsak dan hodim od ene trgovine do druge in gledam za cene kot zmešana  ampak ni tako saj najprej malo pogledam sama po spletu in če mi kdo napiše kaj koristnega napišem na hitro  mail ali pa na hitro pokličem in se potem na koncu odpravim v določene trgovine . Temo na hitro pogledam če mi kdo kaj koristnega napiše in grem dol. Če pa imam delo na računalniku pa grem na hitro pogledati in odpišem med tem časom...Mislim pa, da tisti delijo svoje recepte z drugimi, ki potrebujejo nasvet pri kuhanju tako kot jaz pri rezancih. Trenutno pa potrebujem pomoć pri hrani.


Ana


Sporočilo je spremenil(a) flekica dne 17.nov 2014 23:22

 

Kot jaz poznam forume ti eno vprasanje prinese ogromno ogledov in nic odgovorov. Vec ko razlozis zakaj nekaj potrebujes, vec ljudi ti je pripravljeno pomagat.

Morda se ti na prvi videz zdi, da imamo vsi ki smo na forumu tako veliko casa, pa vecina nas tudi samo na hitro pogleda in gre dol. Jaz ti s trgovinami zal ne morem pomagati, ker 1) nisem s tvojega konca in 2) ne kupujem istih stvari kot ti, tako da cen ne vem na pamet. Sicer se strinjam da se splaca pogledat cene v razlicnih trgovinah, ugotavljam pa da so obicajno iste stvari hkrati  na akciji v vec trgovinah. Razlike v ceni pa minimalne.  

 

 

 

"Stressed is desserts spelled backwards!"

Sandra_a  

član od: 6.12.2010

sporočila: 447

18. nov 2014 9:07

rimljanka je napisal/a:

flekica je napisal/a:

Mislim pa, da tisti delijo svoje recepte z drugimi, ki potrebujejo pomoč pri kuhanju tako kot jaz pri rezancih. 

 šala leta 2014



rimljanka

 

 

To bo še šala za 2015, je 2014 že malo prekratko... Flekica, kako to misliš??? Torej so vsi recepti na kulinariki zato, ker avtorji rabijo nasvete in pomoč pri kuhanju? Tu recepte delimo, da bi še komu prišli prav... Patka je čisto lepo napisala, da bi tudi tvoji recepti lahko komu prišli prav... Glede cen pa se za večje količine določenega živila po mojih izkušnjah še najbolj splača spremljati reklame, ki jih dobivamo na dom...

Sandra_a

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

18. nov 2014 11:19

@flekica, čisto en dobronameren nasvet:

Umiri se malo, s takšno komunikacijo daleč ne boš prišla, še najmanj pa do najcenejše cene brokolija .

Ti svetujem, istočasno išči tudi kakšno dobro knjigo " Bontona ". Škodit ne more, če jo boš koristno uporabljala.

Sem tudi jaz večna borka......

 

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti