Primerjaj cene hrane, prosim za nasvet?

tema je zaklenjena

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

3. nov 2014 18:00

flekica je napisal/a:

Ja v Hoferju so in jih zdaj kupujemo 1 kg za 4, 49  evrov samo se vrjetno dobi še kje za manj. Za EuroSpin približno vem cene in kar se tiče rib je ceneje Hofer, za Lidel pa ne vem in moram iti še v Lidel pogledat , hvala.



flekica


Flekica, že nekje na prvih straneh sem ti svetovala Delmar - v glavnem veliko zamrznjenih rib v razne trgovine dobavljajo prav od tam, pokliči in se pozanimaj, kontakt dobišna njihovi spletni strani :)

Mojca

Lennyka  

član od: 31.3.2014

sporočila: 48

4. nov 2014 11:11

file pange bojo imeli od 6.11 do 12.11 v evrospinu 480g po 1,89€ - kg = 3,94€

 

Lennyka

zverinica  

član od: 20.7.2009

sporočila: 86

4. nov 2014 11:21

flekica je napisal/a:

mamaF je napisal/a:

flekica je napisal/a:

Ja v Hoferju so in jih zdaj kupujemo 1 kg za 4, 49  evrov samo se vrjetno dobi še kje za manj. Za EuroSpin približno vem cene in kar se tiče rib je ceneje Hofer, za Lidel pa ne vem in moram iti še v Lidel pogledat , hvala.



flekica


Flekica, že nekje na prvih straneh sem ti svetovala Delmar - v glavnem veliko zamrznjenih rib v razne trgovine dobavljajo prav od tam, pokliči in se pozanimaj, kontakt dobišna njihovi spletni strani :)



Mojca

 

Sem jim zdaj pisala :)

 

 

 



flekica

 

Vprašanje, če ti bodo odgovorili, ker so v stečaju in so zaprli vse ribarnice.

---Življenje je prekratko, da bi pili slabo vino.---

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

4. nov 2014 14:34

flekica; " ... bomo pa videli kaj je ceneje in kaj je najboljše...."

A iščeš najcenejše ali najboljše? Ni nujno, da je najcenejše tudi najboljše. Oziroma, nismo dovolj bogati, da bi kupovali poceni. 

 

Dobiti poceni tisto ta najboljše, to ti je verjetno cilj? 

mamamia

Vesnuska  

član od: 1.1.2011

sporočila: 944

4. nov 2014 14:37

A riž ti pa ne stoji doma v vreči in je svež? Pri dehidrirani hrani je čas uporabe pač daljši, to je njeno bistvo. Da je vsa zelenjava ista in prav tako riž ter briketi, ti pa tudi nihče ne bo podpisal!

 

Vesnuska

testeninca  

član od: 19.2.2013

sporočila: 751

4. nov 2014 14:48

Ampak res flekica, sedaj pa kvasiš neumnosti. Ni vsa zelenjava enaka in enako zdravain ni ves riž enako dober...

testeninca

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

4. nov 2014 22:16

Dopovedat se ti itak nič ne da. Da se pa za dotične podatke kontaktira prodajalca, ti je pa tak jasno. Po eni strani hočeš kužatu najboljše, zato mu ne futraš briketov. Po drugi strani pa iščeš najcenejšo hrano, ki ni briket. To enostavno NE GRE! NE GRE in ne GRE

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

4. nov 2014 23:15

bannanna je napisal/a:

Dopovedat se ti itak nič ne da. Da se pa za dotične podatke kontaktira prodajalca, ti je pa tak jasno. Po eni strani hočeš kužatu najboljše, zato mu ne futraš briketov. Po drugi strani pa iščeš najcenejšo hrano, ki ni briket. To enostavno NE GRE! NE GRE in ne GRE



 

Draga moja bannanna, res ne gre. Eni poleg zdravih oči ne vidijo, tako pač to je. Še malo, pa bom komplekse dobila, ker našega futramo pretežno z briketi. Samo se mi zdi, kot da ima flekica psarno, ker je govorila o psičkih itd ...? Mogoče se mi pa samo zdi.

mamamia

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

5. nov 2014 0:51

Upam, da se peseki ne bodo stegnili od lakote - ker silno modrovanje o tem, kje, kako, zakaj, čemu, po koliko, v čem, pri čem, na kak način, kaj, koliko - jih ne bo nasitilo. Je pa stvar postala grozno zanimiva - no ja, roko na srce, bolj grozna kot zanimiva, ampak, ne bodimo malenkostni!

lp

cervus

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

5. nov 2014 2:35

elaphus je napisal/a:

Upam, da se peseki ne bodo stegnili od lakote -

 

 

Elaphus, se bojim, da so se že, saj je flekica pobrisala vse svoje prispevke

Cila

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti