"javni" wc

Lopatka  

član od: 28.4.2011

sporočila: 354

10. jun 2014 9:35

Loni je napisal/a:

Za naše službene wc prostore sem sama predelala tole zadevo;

http://static.chefkoch-cdn.de/ck.de/forumuploads/22/

Kot tudi za moške obiskovalce ženskih prostorov, vse na veliko izpostavljeno. Moram reči, da deluje. 



Loni Makaroni

 

 

hehe

Lopatka

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

10. jun 2014 9:53

Loni, tale deluje tudi - na svojevrstno brutalen način - pri hujšanju..... Auč

Vendelina jr.

Sunny09  

član od: 25.11.2009

sporočila: 219

10. jun 2014 14:17

Ognjič je napisal/a:

Kako fajn je tule pisat o tujem dreku in krvi, a ne, ko je za bit zunaj itak prevroče. Me prav zanima, če ste tiste, ki se vam te grozne reči dogajajo, da povsod naletite na uscane deske, s krvjo poplavljene in iztrebki povsod namazane wc-je, napisale npr. javno pismo SŽ, pa LJ železniški postavji, pa v službi lepo glasno vprašale, katera ima menstruacijo in je paconka, pa prosile predavateljico za minutko mikrofona, da poveste, da le svinje delajo svinjsko (prosto po Staretu, ki je sicer rekel, da samo svinje mislijo svinjsko)? Še dobro, da imamo našo ljubo kulinariko, da vse te reči izvem, sicer bi morali mi iz "okoline" še kak izlet organizirat po sekretih naših velikih mest. Zdaj samo še manjka, da katera napiše, kako je našla kakšno protezo kje na posvečenem mestu...


Ognjič

Ognjič, sem že v prvem postu napisala, zakaj sem odprla temo na kulinariki. In to v nekulinaričnem sklopu.

Že dolgo opažam te stvari, prejšnji teden mi je pa prekipelo.

Mogoče pa katera od teh "zvezdic" bere/sodeluje na kulinariki, pa bo naslednjič preverila, kakšno stranišče pusti za sabo.

 

Loni je napisal/a:

http://static.chefkoch-cdn.de/ck.de/forumuploads/22/

Loni Makaroni

Dobra!

Sunny09

začetnik  

član od: 14.3.2005

sporočila: 113

10. jun 2014 15:01

Ni zadosti nazorno.

Ko sekret pucaš, moraš dvignit tudi sedalo, ne le pokrov, sicer vse zamažeš . Sicer pa zelo duhovito in pohvalno .



začetnik

Sporočilo je spremenil(a) začetnik dne 10. 2014 15:02

katrin11  

član od: 3.1.2010

sporočila: 2343

12. jun 2014 7:47

Eh, spet ste me narobe razumeli. Tisti pravi, umetniški grafiti, ki so pri miru na svojem zidu so mi zelo všeč in polepšajo marsikateri dolgočasen del mesta, nekateri so prave umetnine. Zato sem napisala grafiti, takšni in drugačni. Le na vlak mi ne pašejo.  Imate pa vso možnost, da svoje avte opremite z grafiti. 

Upam, da kdo od vas tudi popoldne zaide na Ljubljanski postaji v prostor, kamor gre še cesar peš. Čeprav spoštujem vaša mnenja, da je zdaj bolje, kot rečeno, preverjat ne grem.



Katrca11

Sporočilo je spremenil(a) Katrca11 dne 12. 2014 17:52

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

12. jun 2014 8:44

Katrca11, očitno si spregledala še eno prošnjo. To, da poveš, katera proga je zarasla do tirov. res nas je kar nekja, ki nas to zanima.

rimljanka

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

12. jun 2014 13:17

Ob branju vsega tega sem se zamislila... kljub temu, da sta naš WC doma in kopalnica vedno čista, sem pred odhodom od doma še enkrat generalko naredila

če se mi na poti slučajno kaj zgodi, da ne bodo govorili, da pred domačim pragom nisem spucala

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15164

12. jun 2014 17:57

Nimam besed glede navad nekaterih žensk, res prepogosto naletím na neizpraznjen wc, polulan, umazan. Jih kar vidim, ne to pa jaz ne bom pucala in se dotikala... Višek svinjarije pa sem doživela, da sem morala pod nujno lulat in poln wc dreka in še vse zasmrajeno....Katastrofa!

Me pa nekaj drugega zelo moti, skoraj vsi moški wc so vedno odprti. Nisem bila nikoli pozorna na to, dokler nisem enega zagledala nad pisoarjem....Da o smradu, ki pogosto od tam prihaja ne govorim...

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

katrin11  

član od: 3.1.2010

sporočila: 2343

12. jun 2014 18:04

Proga Ljubljana - Jesenice. V času, ko je vozila še parna lokomotiva, je bilo ob progi dosti več očiščenega prostora. Pa še tako se je zgodilo, da so iskre zanetile požar ob času poletne suše. Tudi kasneje je bil prazen prostor ob progi širši. Na kateri postaji vlak v opisani vožnji ni ustavljal, pa so mi razložili, da je ukinjena, preverite na spletu, ne bi se rada zmotila v imenu.

Čudni prosjaki - ne najdem boljšega izraza za zdrave moške srednjih let, ki so v polomljeni slovenščini skoraj zahtevali denar. Dvomim, da sem jih samo jaz videla.

Katrca11

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

12. jun 2014 19:49

Na mesec naredim 5000km, zraven spada tudi kar nekaj obiskov wc-jev. Pa ne pomnim kdaj sem naletel na umazanega.

Vidve zgoraj se že fajn smešita.

Commis débarrasseur

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti