"javni" wc

katrin11  

član od: 3.1.2010

sporočila: 2343

7. jun 2014 23:13

Pred leti se mi je zljubilo vožnje z vlakom. Pa sem se odpravila  k možu na obisk, bil je v zdravilišču. Vlak je prišel, a zunanjost me je odbijala. Grafiti taki in drugačni, kar strah me je bilo, saj tako poslikavo kažejo v filmih o narkomanih. A notranjost je bila boljša. Vožnja mimo podirajočih objektov, ki so bili nekoč postaje, skozi džunglo grmovja, ki sega skoraj na progo.  Na postaji v Ljubljani so se vsuli k meni neki čudni prosjaki, pred njimi sem pobegnila v stranišče. 

Zrinila sem se mimo kolesa in šare in v smrdečem okolju počakala, da ni bilo nikogar več pred vrati. Kljub temu, da sem imela plačano karto za vlak, sem naprej šla na avtobus. Vlak me prej ni videl dolgo časa, po tej izkušnji me tudi ne bo, če bom le imela drugo možnost. Prav nič me ne vleče, da bi šla preverjat, če so razmere že kaj boljše.

Katrca11

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

8. jun 2014 6:04

No, ja, katrca11, tale tvoj zapise je pa eno veliko pretiravanje.

rimljanka

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

8. jun 2014 6:54

Če ima Katrca 11 let bi zapis še nekako razumel. Ampak piše, da je imela že pred leti moža...

Commis débarrasseur

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

8. jun 2014 11:47

Katrca11 je napisal/a:

Pred leti se mi je zljubilo vožnje z vlakom. Pa sem se odpravila  k možu na obisk, bil je v zdravilišču. Vlak je prišel, a zunanjost me je odbijala. Grafiti taki in drugačni, kar strah me je bilo, saj tako poslikavo kažejo v filmih o narkomanih. A notranjost je bila boljša. Vožnja mimo podirajočih objektov, ki so bili nekoč postaje, skozi džunglo grmovja, ki sega skoraj na progo.  Na postaji v Ljubljani so se vsuli k meni neki čudni prosjaki, pred njimi sem pobegnila v stranišče. 

Zrinila sem se mimo kolesa in šare in v smrdečem okolju počakala, da ni bilo nikogar več pred vrati. Kljub temu, da sem imela plačano karto za vlak, sem naprej šla na avtobus. Vlak me prej ni videl dolgo časa, po tej izkušnji me tudi ne bo, če bom le imela drugo možnost. Prav nič me ne vleče, da bi šla preverjat, če so razmere že kaj boljše.



Katrca11

Katrca11, smem vprašat, kdaj si bila ti zadnjič na ljubljanski železniški postaji? Smo leta 2014 in postajni WC je velik in svetel, nobeni "šari" se ti ni treba izogibati.
Pa kje si videla "razpadajoče objekte, ki so bili nekoč postaje", čisto iz firbca vprašam.

Take zadeve so fajn prizorišča za fotografiranje, a ko smo jih z nekimi filmarji nekoč iskali od LJ do Kopra, jih žal nismo našli ...



Mojca

Sporočilo je spremenil(a) mamaF dne 08. 2014 11:48

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

8. jun 2014 18:15

Še dobr da si peživela vse te grozote Katrca, od grafitov dalje  težko prebereš kej bolj butastega 

hedonist

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

8. jun 2014 18:25

Ja, ampak res, Katrca  -  tale zapis je pa čist mimo, sploh tale del o grafitih.

rrr

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

9. jun 2014 6:31

Odkar sem izvedela, da so grafiti hujši in nevarnejši od smrdečega stranišča .... se mi je odprla ena čisto nova dimenzija.....

Vendelina jr.

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

9. jun 2014 7:27

Potem srečaš pa še potetoviran in popiercigan osebek!

Commis débarrasseur

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

9. jun 2014 8:03

In mu rečeš "čuden prosjak"...

saša

Lopatka  

član od: 28.4.2011

sporočila: 354

9. jun 2014 11:55

.....jaz sem veliko potovala z vlakom in me je bilo vedno malo neprijetno, ker sem nekajkrat naletela na moške, ki so se zabavali sami s sabo (je bilo obdobje, ko sem imela občutek, da me čakajo :)) ali pa so pijani težili vsem na vagonu ali pa sta se dva žvalila v sosednjem separeju, ali pa se je na nabito polnem vlaku vsedel meni nasproti mladenič, ki je od LJ do ZM iskal nekaj, kar predvidevam, da je bilo zelo veliko, po svojem nosu (bljak).

No, grafiti po vagonih niso imeli nič s tem....

Stranišča so pa itak poglavje zase. Meni osebno se zdijo neurejeni že ljudje, ki imajo po hiši vse križem kražem, polno nekih stvari, predmetov na katere se veselo nabira prah, kopalnica založena s praznimi plastenkami in higieničnimi pripomočki vsem na očeh. Mislim, da še mojemu možu ni treba gledati celotne zbirke mojih vložkov in tamponov in pripomočkov za depiliranje, kaj šele obiskom.

Lopatka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti