"javni" wc

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

7. jun 2014 7:19

Kot je rekla Ognjič, v Qlandiji v Krškem je pa stranišče, da bi lahko jedel s tal. Vedno čisto, dišeče, bleščeče in kar je še teh pridevnikov.

 

 

 

 

naor

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

7. jun 2014 7:44

Vanja_v_ZDA je napisal/a:

 Kako si je punca, ki je prodajala sladoled, umila roke, mi ni jasno. 

Nikakor ne na ženskem wc, za zaposlene morajo biti sanitarije ločene.

rimljanka

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

7. jun 2014 11:28

rebecca je napisal/a:

Jaz pa se sprasujem, zakaj nekatere na skoljki stojijo (sledovi cevljev na deski so dovolj zgovorni)



"Stressed is desserts spelled backwards!"

 

Mogoče si tampon menja, pa z eno nogo stopi gor? 

mamamia

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

7. jun 2014 12:09

Nekaterim se gnusi sesti na školjko, na kateri je sedela pred njo neznana rit(ka), pa raje stopijo gor. Imeti pa morajo tudi dobro ravnotežje, da jim ne spodrsne. Da za njimi ostane večja nesnaga, kot je bila pred njimi, jim še na pamet ne pade.  Sama zadnja leta nimam slabih izkušenj s sanitarijami, jih pa resda ne uporabljam veliko. Vendar kljub čistoči na vsakem WC školjko iz navade še vedno obložim s toaletnim papirjem, preden sedem nanjo.  S tem, kar opisuje avtorica teme in nekaj članic za njo, sem se precejkrat srečevala nekaj desetletij nazaj. Na kopališču Ilirija recimo, sem tam enkrat v osemdesetih na mus iskala WC.  Nič ne pretiravam, če rečem, da je bila školjka "ometana z rjavim ometom", da prvotne barve ni bilo niti videti.  Od tistega dne me to kopališče ni več videlo.

Cila

Sunny09  

član od: 25.11.2009

sporočila: 219

7. jun 2014 12:47

Ok, kje sem videla to vso grozoto v preteklih dneh - E.leclerc na Rudniku (je gospa pustila tudi, da je voda iz kotlička neprestano tekla - težko ji je bilo še en gumbek pritisnit, da se voda ustavi. Ker je bil kotliček prazen, tudi ni potegnilo njene scaline + papirja), drugi je znana gostilna na Zaloški, kjer sem obrnila ven, ker nisem mogla tistega gledat in šla v wc zraven, tretji pa City park v Lj (bolj kot ne poscana deska in še vse okoli + wc papir na tleh (?!)).. škoda, da se prav tej, ki ga pusti na tleh ležat, ne nalepi na čevelj :)

 

Sem že bila v KK, pa se mi zdi, da je pretok ljudi tam veliko manjši kot npr. v LJ, tako da sigurno imate v vašem koncu tudi take packe, samo čistilka hitreje pospravi

Ampak mi ni jasno, vsaka kao "pospravi" za seboj, pa je še vedno katastrofa - mogoče so pa za ta nered verjetno krivi prav tisti moški, ki zaidejo na ženski wc

 

p.s. tudi jaz sem se že vštulila kdaj na moški wc

 

 

Sunny09

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

7. jun 2014 13:58

Nikoli končana tema. Imam v spominu nekaj gravž zgodb na to temo, pa ne bom....

Je pa tako, da čisto zadošča, da človek uporabi kopalnico na kakšnem obisku in si ogleda, kako je kopalnica urejena in, kar se mene tiče, šminke in šamponi na pralnem stroju, glavniki ob umivalniku in lasje v glavnikih,  ostanki zobne kreme v lavabouju.....se potem ni čuditii, če je tudi vecejka gravž.

Resno, a je tako nepopisno težko preprosto počistiti za sabo? Spol tu  ne igra nobene vloge.

Vendelina jr.

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

7. jun 2014 14:46

Hehehe, dekleta, avtocesta Zagreb - Beograd pred kakimi petnajstimi leti (zdaj se je že uredilo, moram priznat in sem zelo vesela) oziroma Wc-ji na počivališčih. Ko so bili zaprti - ne boste verjeli, kaj je bilo na tleh pred zaklenjenimi vrati..... - pa ne samo pred enimi!

lp

cervus

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

7. jun 2014 15:00

Rimmy, če bi res imeli posebne sanitarije za zaposlene (ne trdim, da jih nima), zakaj mi tip tega ni povedal? Kljub temu, da sem mu jasno in glasno povedala, kaj mislim, sva imela kar civilizirano diskusijo. Je imel dovolj časa za pojasnilo. 

Vanja

čoko  

član od: 19.11.2007

sporočila: 867

7. jun 2014 16:52

mamamia je napisal/a:

Ne pomnim,  da sem naletela na umazano in smrdeče stranišče v lokalu, kaj šele v nakupovalnem centru itd ...

DAnes povsod tako pazijo na to, da me res zanima, kje ste naleteli na stranišča, kot jih opisujete. 

 

mamamia

E.Leclerc v Mariboru...

Planet Tuš...

Zgodilo se mi je celo, da je bila pri meni na obisku kolegica iz službe in je šla na WC, po njenem odhodu hočem it še jaz in v školjki vse rjavo

Je nisem več povabila.

 

Se mi je pa zadnjič tako fajn zdelo, ko smo se ustavili na enem počivališču, vse se je svetilo. Pa pravi moj šolar čistilki: gospa, vi pa res vzorno skrbite za stranišča! Sem kar zrastla... Ker je opazil in ker je to povedal pravi osebi.

čoko

jaša  

član od: 1.2.2008

sporočila: 1011

7. jun 2014 19:41

Btc- Ms

Maximus- Ms

Travel free- Gornja Radgona

Qlandia- Ptuj

Europark- Mb

...

V gostilne, restavracije, hotele, kavarne, slascicarne,...pa ne zahajam.

 

jaša

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti