Sivi lasje...zakaj pa ne?

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

13. mar 2015 15:29

Cila, da se zanesti na mnenje, če je nekdo tvojih let, pa izgleda ZELO starejši. In prosim, ne primerjaj mojega dragega s tvojim očetom.   Kot veste, jaz nimam nič proti sivolaskam, da me ne bo kdo po betici. 

Vanja

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

13. mar 2015 15:35

Zakaj pa ne bi smela primerjati tvojega dragega z mojim očetom????   Saj sem nanj najmanj toliko ponosna, kot ti na svojega dragega . 



Cila

Sporočilo je spremenil(a) Cila dne 13. 2015 15:35

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4527

13. mar 2015 16:49

Eno je, da sivi lasje na pogled res postarajo, drugo pa, da mi dol vis.

lp

mzm

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

13. mar 2015 17:09

Če nekemu 70 let staremu moškemu rečejo OČA, verjetno daje tak vtis in videz - torej gre za starca. Kar v principu ni nič slabega, še posebej če je on s tem soglasen. Oča se prav gotovo ne zanima za make-up, frizure in podobne reči.

Če je Vanja stara 53 let, ocenjujem da je njen mož komaj kaj starejši. Kot razumem je še aktiven, zaposlen, sredi dogajanja. Lahko bi rekli, da je za eno generacijo mlajši od "oča". Po sili razmer (ali tudi veselja, kaj vem...) je obkrožen z ženskami, ki jih še opazi.

Torej ju težko primerjaš med sabo, ne glede na to koliko si ponosen na enega ali drugega.

 

Lisa

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

13. mar 2015 17:14

Mogoče se tak oča res ne zanima za make-up, frizure in podobne reči, še vedno pa verjetno pogleda za kakšno fajn punco, gospo srednjih let ali celo babico.

rrr

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

13. mar 2015 17:22

mišzmoke je napisal/a:

Eno je, da sivi lasje na pogled res postarajo, drugo pa, da mi dol vis.

lp



mzm

 

Evo, se 10000% strinjam. 

Cila, prej sem pozabila povedat, da sem tudi jaz mislila da je tale moja super soseda sredi 65 let. In ona se v svoji koži več kot odlično počuti in meni je čist fajn, če je siva. Kar pa ne spremeni dejstva, da izgleda toliko starejša, kot v resnici je. 

MZM, tebe tvoja sivina ne postara toliko, kot nekatere druge. Mogoče zato, ker imaš srčkana lička, moja soseda je pa v obraz kar pošteno suha. 

 

Vanja

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

13. mar 2015 17:25

VAnja, Lisa,  ah ja, ah ja . 

Cila

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

13. mar 2015 19:36

Veliko vztrajnosti je bilo potrebno, da sem prišla do naravne sivolaske in zopet zdravih, močnih in sijočih las. Neobremenjena s tem, kaj drugi govorijo, sem to, kar si želim biti in se v svoji koži dobro počutim. Všeč mi je, da se z možem včasih od srca nasmejeva, ko skupaj dava svoji sivolasi glavi, se pogledava v ogledalo in praviva, da sva že tako dolgo skupaj, da sva si že čisto podobna.

V življenju se ne obremenjujem z leti, sivimi lasmi, gubami in vsemi ostalimi pomankljivostimi, ki nam jih vsem prinaša starost. Vedno bolj mi je pomembno to, da bi še dolgo lahko uživala med dragimi mi ljudmi, med tistimi, ki jih imam neizmerno rada in mi to iz dneva v dan tudi vračajo. Da bi nas kakor toliko zdravje spremljalo, da bi imeli obe roki in nogi in vsaj še malo zdrave pameti.

Zunanja lepota in videz, sta tako zelo minljivi, notranje ti nihče ne more vzeti. Jo imaš, ali pa je nimaš!

Pa še tole: nama pa še čist nič, dol ne visi  

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

tanjaj  

član od: 15.6.2007

sporočila: 918

13. mar 2015 20:08

Babka

tanjaj

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

13. mar 2015 21:06

babka1951 je napisal/a:

 

Vedno bolj mi je pomembno to, da bi še dolgo lahko uživala med dragimi mi ljudmi, med tistimi, ki jih imam neizmerno rada in mi to iz dneva v dan tudi vračajo. D



"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

 

Torej predvidevaš, da tisti, ki si lase barvajo, hočejo čim prej mrknit al kaj?  

Ja, zdaj pa res že pretiravaš, no. Eni si ravno tako želijo čim dlje ostati z družbi svojih dragih in jih cenijo...., mimgrede si pa še lase poblajhajo/pobarvajo. Simple as that. 

 

 

Vanja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti