Recepti za 90-dnevno dieto

Irena19  

član od: 5.1.2004

sporočila: 319

3. apr 2004 10:34

Mici, to je 90-dnevna diate z ločevanjem živil. Na tem forumu jo najdeš pod tem naslovom in na Med.Over.Net. Povem ti, da nuca. Vsega imaš po malem, tudi sladkarije, testenin se naješ, riža in krompirja tudi, meso in ribe ravno tako pridejo v poštev. Če pa se rada postiš, imaš tudi to. Predvsem je veliko sadja in zelenjave. Pa-pa Irena

ČRT  

član od: 7.1.2004

sporočila: 18

5. apr 2004 13:16

OJLA DRUGAČE SE PA DOBI TUDI KNJIGA, KI JO IZDAJA REVIJA RINA LOČEVALNA DIJE RECEPRTI STANE PA 2980.- SIT. IN JE ZA 90 DNI RECEPTOV. LP ČRT ZLATA ZUPAN

TanjaG.  

član od: 6.7.2002

sporočila: 509

5. apr 2004 13:24

Kaj mi zna katera povedat tudi elektronski naslov za naročilo te knjige? TanjaG.

solzica  

član od: 12.8.2002

sporočila: 73

5. apr 2004 13:38

http://mojplanet.com/dieta/> Solzica

tina tw  

član od: 12.4.2004

sporočila: 26

12. apr 2004 8:54

Še majhen prispevek za OH dan: Pizza Testo: Pripravimo kvasec (v roki zgnetemo 1/4 kocke kvasa in žličko sladkorja dokler ne postane tekoče. To raztopimo v cca 1 dl tople vode. Dodamo tudi ščepec moke in pustimo vzhajati na toplem) Modrost sestre Vendeline (kvas potrebuje toploto naših rok) 1/3 kg moke (zadostuje za dva) dobro je, če je moka topla, po robu posolimo. Ko je kvasec pripravljen vlijemo v moko (na sredino, ker kvas in sol ne smeta priti v stik). Če je zmes pregosta dodamo toplo vodo. Dobro je, da je testo čim trše, tako da lahko gnetemo kar na deski. Pustimo vzhajati v zaprti posodi, nekje na toplem. Ko je testo 2x večje kot na začetku, ga na pomokani deski razvaljamo, da ustreza pekaču. Položimo ga na peki papir, če ga nimamo pekač pomokamo. Med tem si pripravimo: 1/3 majhne konzerve pelatov malo posolimo, dodamo 2 stroka česna in ščepec origana in timijana. Zmešamo z paličnim mešalnikom. Zmes namažemo po razvaljanem testu, lahko dodamo malce kečapa, ajvarja ali djuveča. Nato naložimo korenje, ki naj bo narezano na trakove (npr. 10x 0,5 x 0,5 cm) in čebulo, ki jo narežemo na kolobarje (lahko so malce debelejši). Malce posolimo in damo v pečico na 250 st.C Pečemo cca 20 min oz, dokler se rob ne zapeče zlato rjavo. Pa dober tek ;) Tina Kuder

plat15  

član od: 17.4.2004

sporočila: 10

17. apr 2004 11:06

HAJ NOVA SEMNA TEJ TEMI. NO DIETE SE DRŽIM 14 DNI IZGUBILA PA SEM 3 KG. PRIZNAM DA TU PA TAM GREŠIM AMPAK NAČELOMA GRE IN PRIZNAM DA MI PREBIRANJE FORUMA DAJE ZELO VELIKO MOTIVACIJE. RES SUPER STE!!!! ZANIMA ME A SI MORAJO DNEVI SLEDITI TOČNO PO TAKEM VRSTNEM REDU KOT JE NAPISANO ALI SI JIH LAHKO MAL PRILAGODIŠ? NAMREČ PRI MENI KUHA TAŠČA IN JE GROZNO UŽALJENA ČE NE JEM, PAČ NE RAZUME TEGA DA BI SE ČLOVEK RAD ZNEBIL KAKE KILE ( MAM JIH PA DOSTI PREVEČ) JAZ SE POSKUŠAM PRILAGAJAT DA VSAJ KAKO STVAR POJEM DA NI OGENJ V STREHI. RES STE SUPER KLAVDIJA KLAVDIJA FREIDL

coco chanel  

član od: 29.11.2003

sporočila: 241

17. apr 2004 11:44

Klavdija, pojdi na drug naslov, tam se boš lažje pogovarjala, tukaj so recepti za dieto, na ločevanju živil 90 dni pa več pogovora. Kar korajžno naprej, tudi taščo se da obrnit za kakšno dobro jed, ki je v dieti. sasa

Noel  

član od: 12.3.2004

sporočila: 268

19. apr 2004 12:34

Imam eno vprašanje: Ali ste že delale rižoto z radičem iz baze na Š dan??? Kako se vam zdi in koliko radiča rabiš za 1 osebo????????????? HVALA in lp! Noel

Nataska  

član od: 27.11.2003

sporočila: 186

19. apr 2004 13:24

Moja mami mi je enkrat naredila to rižoto...moram povedat da je odlična...kar se tiče količine radiča, mislim da je isto kot pri količini špinače... Natasa

Sweetie  

član od: 22.1.2004

sporočila: 1268

19. apr 2004 15:41

Rižoto z radičem sem hotela tudi sama narediti na škorbni dan, a ne bi bila dobra brez parmezana, ta pa je prepovedan Pa še malo masla je treba dati na koncu. Bo treba še malo počakati.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti