Kaj mi je všeč

tema je zalepljena

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

9. maj 2013 20:43

Draga, mojezlato

všeč mi je:

- da, si odprla temo, v katero se z največjim osebnim veseljem pridružim

- da, živim življenje, ki me zadovoljuje

- da, zjutraj vstanem in v pižami lahko ob kavi, cigareti (no to bolj težko, si moram izboriti, moji nekadilci so nemogoči )  in časopisu meditiram  še kakšno urico

- da, mi je uspelo ustvariti neko povezano družino

- da, je moja, skoraj nepokretna mati, v glavi še tako bistra

- da, moj mož, sedaj, ko je dobil nova zdravila za demenco, še tako dobro funkcionira

- da, se moja odraščujoča vnuka, tako rada vračata v gnezdo svojega očeta

- da, imam najboljšo snaho, ki si jo človek lahko želi v življenju

- da, lahko diham, kot si sama želim

- da, sem se danes zjutraj spomnila, kako rada, bi jaz šla v Bohinj in sem šla

- da, vam lahko povem, da sem prišla na Kulinariko zato, ker sem si jaz tako želela, nihče, nikdar me od tega ne odvrne, odšla bom takrat, ko se bom jaz, ampak samo jaz, tako odločila

babka1951

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4526

9. maj 2013 21:01

mamamia je napisal/a:

Življenje je lepo, če ga živiš, tako kot ponuja se samo, in brez da si ga spremeniš ...

Samo da v originalu to poje ena druga pevka, zdaj se ne spomnim imena, čeprav imam glas v ušesih.
mamamia

Ta pevka je Doca Marolt.

(imam  deja vu občutek, ne vem zakaj?)

lp

mzm

začetnik  

član od: 14.3.2005

sporočila: 113

9. maj 2013 23:21

Všeč mi je Orlando Bloom.

In kako se postrani nasmehne.

In vse, kar ste že prej napisale.

začetnik

začetnik  

član od: 14.3.2005

sporočila: 113

9. maj 2013 23:28

Šela zdaj sem prebrala, kako ste nekatere iskreno napisale in če vas je užalil moj odgovor, se opravičujem.

 

začetnik

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

9. maj 2013 23:31

mamamia je napisal/a:

Življenje je lepo, če ga živiš, tako kot ponuja se samo, in brez da si ga spremeniš ...

http://www.youtube.com/watch?v=GJImayqPUzQ

Samo da v originalu to poje ena druga pevka, zdaj se ne spomnim imena, čeprav imam glas v ušesih.

 

 

Ja, in ne da so mi všeč, ampak naravnost obožujem jih - ljudi s smislom za humor (sploh za črnega, neprekosljivo).

 

Šum morja, ko valovi čisto malo pljuskajo, ti se pa samo obrneš in zaspiš nazaj ... neprecenljivo

 



mamamia

Tole je original.

http://www.youtube.com/watch?v=qF6viI27rJc

 

Julija

tedyka  

član od: 23.4.2009

sporočila: 2012

10. maj 2013 5:22

Super je, da se je odprla ta tema, v teh časih, ko moramo življenje pogledati tudi s pozitivne strani.

Kaj mi je všeč - pravzaprav veliko stvari - sedaj zjutraj predvsem vonj hladnega in svežega jutra, življenja, ki se šele prebuja, oglašanje ptic okrog mojega doma, veselje mačk, ko sta me čakali pred vrati da vstanem in ju nahranim (eden je prav nesramno glasno predel), trenutki, ko lahko v miru sedem za računalnik in kaj napišem, pa moja družina, pa to, da mi dajejo korajžo, tudi ko obupujem ....

Sem pa trenutno v takem negativnem počutju, ko se nam je zgodilo kar nekaj malo manj prijetnih stvari in zato nekoliko bolj negativna, zaskrbljena, negotova. Vem pa to, da to ne more trajati večno, saj pravijo da za vsakim dežjem posije sonce in poskušam verjeti v  to - čeprav je včasih težko.

Lep dan vsem skupaj

tedyka

limonca26  

član od: 23.7.2006

sporočila: 304

10. maj 2013 6:42

No, tole je pa tema, ki ti da misliti. Veliko je stvari, ki ste jih napisale in pod vse se podpišem. Dodala pa bi:

- sončni zimski dnevi nekje na smučišču

- dobra knjiga in nekaj miru, da v miru uživam

- veselje, ko se usedem v avto in vem, da me čaka dolga pot

- spoznanje, da nama je uspelo ohraniti ljubezen

- občutek, da sva dobro vzgojila otroke in da počasi zapuščajo najino gnezdo

-...

 

Marsikaj je še pa bodi dovolj.

Želim vam en lep, prekrasen konec tedna.

limonca26

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

10. maj 2013 8:20

-ta enkratna tema,predvsem za tiste,ki so mogoče žalostni,depresivni,ne najdejo izhoda,da bodo videli,da se splača živeti in da so v življenju tudi lepe stvari,čeprav majhne,za katere je vredno živeti

-ko  mi je prvič v življenju berač rekel:"Srečno."

-ko spremljam hčer,kako razmišlja,kaj dela,kako dela,kakšne zamisli ima

-ko me povabi na kavo na balkon

-da sem se po tolikih letih "vzdignila",da živim,da lažje delam

-da imam roke,noge...

-da sem imela možnost biti doma in s tem vzgojila hčer v samostojno osebo

-da imam avto in nisem odvisna od drugih

-ko vidim ličinke pikapolonic v svojem vrtu

-ko pobiram plodove z vrta

-ko vidim skozi okno kopalnice srne,ki se pasejo,zadnjič tudi zajčka

-ko krožijo blizu mojega doma 2 kanje

-ko spoznavam mačje mladiče s psom

-ko vidim bele oblake v obliki pene

-ko vidim mavrico

in še in še

 

andreja m

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

10. maj 2013 9:43

Najbolj na tem svetu mi je všeč biti mlada babica prelepi punčki , se z njo plaziti po tleh in jo učiti kakšnih vragolij .

Všeč mi je povezanost naše družine in upam, da se bomo še dolga leta skoraj vsako nedeljo dobivali v našem gnezdu pri mami, da nas bodo od smeha trebuhi boleli, da se bo moji mami še dolgo let ljubilo s kantico mrzle vode pošpricati svoje vnuke...

Všeč mi je, da hoče it snaha z menoj na prvomajske počitnice in potem na sprehodu ob morju oba s sinom (mojim) ugotavljata, kako lepo je, ko smo vsi skupaj; da se imava s koruznikom kljub že polnoletnemu koruzništvu super; da tudi on z menoj špila bulkota (prosto po zapisu mišzmoke); poslušati škržate in morje tam nekje; da mi koruznik nikdar ne tečnari, ko (pre)dolge ure visim na kulinariki; da sem našla ta portal; da sem spoznala veliko čudovitih ljudi s tega portala; da se ljudje ne prepirajo; da se ljudje znajo hecat; da spoznam sorodne duše, ki razumejo hece in znajo brati med vrsticami; da je vse, kot mora bit in naj bo še dolgo tako; da poznam ežoja; da imam službo; da imam dobrega šefa; da imamo v službi zagotovljenega dela za naslednje 3 mesece...; da sije sonček, se derejo ptiči in skozi službeno okno gledam prelepe breze .

Pa še marsikaj mi je všeč 

Ognjič

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti