Prodam xs oblačila

pizamca  

član od: 23.6.2005

sporočila: 43

tema odprta - 25. feb 2013 18:04 | ogledi: 5.904 | odgovori: 1

Prodajam nekaj oblačil, ki sem jih ali kupila preko interneta ( in se mi ne da vračati), ali pa dobila za darilo in mi ne odgovarjajo, ponujam tukaj. Vse stvari so v št. XS, torej za žensko cca. 50 kg in 160-170cm.

1. Benettonovo belo srajčko na body, enkrat nošeno (body na srajčki  me nervira), prodam za 7 EUR

2. Zarine elastične hlače/pajkice v št. S, sem jih dobila za darilo, pa v bistvu ne nosim pajkic oz. elastičnih hlač. Trenutno jih še imajo v prodajo, redna cena je 26 EUR, prodam za 18 EUR (imajo še etiketo)

3. Mango poletne črne hlače št. 34,raven kroj, samo sprobane v trgovini, ne vem če je še etiketa gor, bom pogledala čez vikend, ker so doma, cena 8 EUR

4. Buffalo usnjene črne škornje z ultra visoko peto, št. 36, mandljasta oblika pri prstih, nošeni enkrat, očitno previsoka peta zame :) kupljeni na Stilagu za 40 EUR, prodam za 30 EUR (višina je pa čisto kolen)

Če katera želi slike, jih z veseljem pošljem na elektronski naslov. Če katero samo firbec zanima, tudi če ne namerava kupiti, ji to radovednost z veseljem potešim. Sicer bom zelo vesela, če se vzdržite in ne smetite teme z nekoristnimi komentarji.

pizamca

pizamca  

član od: 23.6.2005

sporočila: 43

1. mar 2013 14:19

pizamca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?terezija
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti