Oddaja ana kuha

McNena  

član od: 15.9.2005

sporočila: 166

7. maj 2013 14:49

Sem že mislila, da ne bom komentirala oddaje Ana kuha, pa moram spet malce pokritizirati. Slučajno sem gledala oddajo 5. 5. 2013 in ob tem opazila - menim, da tudi drugi - da je voditeljica beljak enostavno zavrgla v kuhinjsko korito. No, če to počno neki neuki amaterji me to ne zanima, ampak pri takšni oddaji in če želiš narediti vtis na ostalo kuharsko populacijo, si tega pač ne moreš dopustiti. Ob tem sem ostala kar pred TV in čakala, da bo pri naslednji jedi zopet uporabljala jajca. In glej ga zlomka zopet se je zapodila v hladilnik in hop po jajčkih. A se morda tisti beljak ne bi uporabil v naslednji jedi?????

Res ne morem govoriti o kakšni iznajdljivosti, ki je za na ekran, ker naj bi bilo tudi poučno.

Aja pa o predpasniku in ostalih stvareh ne bom spet izgubljala besed. Škoda, da se ženske nič ne prime.

Se opravičujem, ker težim ampak menim, da ste tudi ostali opazili, a niste hoteli o tem pisati.

 

McNena

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

7. maj 2013 17:08

Oddaje so bile menda vnaprej posnete oz niso bile po vrsti predvajane. Tako da je že rekla da bo imela predpasnik. A ji lahko zdej daste mir z njim? Hjaooo. To je njen stil kuhanja, vi ga kupite ali pa ne. meni tudi ni všeč marsikateri kuhar na 24 kitchen, ga pač ne gledam.. Ane pa tudi ne, ker gledam takšne iz katerih se kaj naučim, npr kaj narediti z beljaki ki ostanejo :D

 

vd007  

član od: 27.1.2012

sporočila: 318

7. maj 2013 21:21

Jaz sem jo gledala 2 x. Čisto slučajno sem vklopila TV in jo gledala. Ne zdi se mi slaba. Ana je fejst punca, ki se ne afna pred kamerami, ne spakuje in ni narejena , kot nekatere voditeljice.

Npr. Riba na oko al nekako tako se je reklo oddaji -tisti rrrrrrr...ko sem samo reklamo videla, sem preklopila TV.

Ana kuha mi je pa prijetna oddaja - vsak ima v svoji kuhinji svoj stil in ona kaže svojega - nič popačenega, nič narejenega umetno - kaže to, kar ona je. Oddaja mi je všeč in če še  naletim nanjo jo bom z veseljem pogledala.

vd007

sabrina  

član od: 31.8.2001

sporočila: 213

24. nov 2013 21:46

Ali je kdo gledal današnjo oddajo, v kateri je Ana pripravljala sladice? Zelo rada bi dobila recept za piškote in čokoladno torto in prosim, če mi kdo lahko pomaga. Oddajo sem videla samo na koncu, tako da sestavin žal ne poznam. Hvala in lep večer še naprej.

Euphoria  

član od: 11.4.2011

sporočila: 56

25. nov 2013 11:40

Napiši v googla samo "ana kuha slaščičarske mojstrovine" pa boš dobila recept za piškote, za čokoladno torto ti pa pošljem na pm :)

Euphoria

laik  

član od: 10.10.2008

sporočila: 156

25. nov 2013 11:49

Jaz bi tudi prosila recept za čokoladno torto in borovničevo strnjenko

 

hvala

laik

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

25. nov 2013 11:55

Kolikor sem gledala (bolj površno, ker imam glasno hči :), je dala eno sladko smetano, mislim da kake 3 dcl, 3 žlice sladkorja, malo borovnic - stresla je kake pol vrečke natureta zamrznjenih borovnic. Zavrela, spasirala s paličnim, precedila, vmešala not pol lističa želatine in zlila v kozarec.

saša

anibas  

član od: 21.12.2006

sporočila: 497

25. nov 2013 12:37

piškoti:

Sestavine:
- 300 gramov orehovih jedrc
- 300 gramov čokolade z 52% kakava
- 120 gramov masla
- 150 gramov rjavega sladkorja
- 8 gramov vanilijevega sladkorja
- 1 jajce
- 135 gramov pšenične moke
- 2 grama sode bikarbone
- Ščepec soli

 

anibas

sabrina  

član od: 31.8.2001

sporočila: 213

25. nov 2013 16:30

Joj, kako ste mi polepšali popoldne. Hvala za pomoč.

Euphoria hvala že vnaprej za recept za torto. Lep pozdrav vsem.

Magnesium  

član od: 23.12.2012

sporočila: 12

25. nov 2013 16:41

Jaz bi tudi prosila za recept za torto- Euphoria, ga lahko prosim pošlješ tudi meni? Hvala! 

Magnesium

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti