Okrog sveta do srca

marcelll  

član od: 24.4.2012

sporočila: 34

26. dec 2012 11:20

Odaja je bila super tako za odrasle kot za otroke.Moja dva nečaka sta jo komaj čakala in bila kar malo zavistna, da nista tudi sama šla okrog sveta.

Ja oddaja je res super.

Je pa zanimivo kako mamamia komentira nekaj o čemer sploh pojma nima in gre malo pobrskat po netu, samo zato da dobi neko skromno informacijo o sami oddaji, da lahko potem piše traparije.

Mislim mamamia, ni čudno da si imela težave s trebušno slinavko.

 

marcelll

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15822

26. dec 2012 11:35

Daj malo bolj natančno preberi, kaj sem napisala: "A nekaj gotovo je, dragocene izkušnje nedvomno. O oddaji težko karkoli rečem, ker nisem gledala, bom pa vsekakor to storila, ker me res zanima, kaj so doživeli in kako bodo to predstavili."

 

Če je to trapasto, potem ne vem, kaj naj jaz tebi rečem. Lepo piše, za  pismene seveda, da ne bom komentirala, ker nisem gledala, da pa bom pogledala itd... Nočeš razumeti ali ne zmoreš?

 

Mojo slinavko pa kar na miru pusti, sem neuničljive sorte in sem tudi tej mali žlezi pokazala, da se jo da premagat, pa če je še tako slabo kazalo.

 

In če o čem, si upam soditi o popotniških oddajah. Že vem, zakaj. In o tej še nisem napisala svojega mnenja, (do katerega imam seveda pravico - ali morda ne?), bom pa to storila, ko si uspem oddajo ogledat. Ti pa bolj natančno preberi, kaj piše v postih, preden se v koga spustiš. Bo šlo? Pravzaprav, četudi ti ne bo šlo, je meni prav. Kdo pa sva midva, da bi bilo najino nestrinjanje za koga bistveno? Sva zgolj dva člana istega foruma.

 

Grem zdaj k tašči na kozarec penine, je za zajtrk nisva spraznili, pa bova zdaj do kosila to nadoknadili.

mamamia

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

26. dec 2012 12:02

marcelll je napisal/a:

Mislim mamamia, ni čudno da si imela težave s trebušno slinavko.

 



marcelll

 

Dragi marcell

Ugotavljava )družno), da sva se zmotila pri letošnjem obdarovanju za te. Morala bi ti prinesti knjigo: Bonton za telebane. Ampak veš kaj, kaj pojdi si jo kupit sam.

 

                                                      Dedek Mraz in Božiček   

Vendelina jr.

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4004

26. dec 2012 12:37

Mamamia,Vendelina jr......tako se odgovori..........

Vrtejbenka

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

26. dec 2012 13:14

marcelll je napisal/a:

 

Mislim mamamia, ni čudno da si imela težave s trebušno slinavko.

 



marcelll

...zelo nesramno...oddaja pa je verjetno res super,kot ti.

andreja m

marcelll  

član od: 24.4.2012

sporočila: 34

26. dec 2012 16:04

mamamia odpri si svoj post o reklamiranju nekih dveh oseb, ki sta baje bila tam in tam in bežala.....ne smetit tegale posta, ki pač govori o družini z otroci...

Penina za zajtrk in za večerjo, ni čudno da imaš probleme s slinovko.

Pa veliko zdravje ti želim !

marcelll

moderator2  

član od: 12.3.2010

sporočila: 710

26. dec 2012 16:43

Marcelll, prosim, da se vzdržiš neprimernih, prav nesramnih pripomb o zdravstvenih težavah drugih. Kako si drzneš postavljati vzročno-posledične povezave, kot si si jih ti kar 2x?

Ker te teme nisi odprl ti, tudi ne vidim potrebe, da bi ti odrejal, kaj sme in česa ne sme nek drug uporabnik zapisati v njej. O pogojih uporabe naše strani si lahko prebereš tukaj. 

 

 



andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

26. dec 2012 16:45

marcelll je napisal/a:

mamamia odpri si svoj post o reklamiranju nekih dveh oseb, ki sta baje bila tam in tam in bežala.....ne smetit tegale posta, ki pač govori o družini z otroci...

Penina za zajtrk in za večerjo, ni čudno da imaš probleme s slinovko.

Pa veliko zdravje ti želim !



marcelll

Kaj še ne misliš nehat?In kakšno zdravje ji želiš?

Te lepo prosim,pusti zdravje pri miru.



andreja m

No,medtem,ko sem pisala,me je prehitel moderator.

Sporočilo je spremenil(a) andreja m dne 26.dec 2012 16:51

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

26. dec 2012 16:59

Marcelll, mamamia je že fejst punca . Ko boš ti tolikim pomagal z nasveti in prispeval toliko dobre volje, kot jo je ona, boš morda pridobil pravico tudi do kritike

Oddaje pa nisem gledala. Očitno ni bila kaj dosti reklamirana, drugače bi vsaj poškilila nanjo. Dobra ali slaba, gotovo bi me po njej manj bolela glava, kot bi me od  politike (ki je itak ne gledam več ).

Cila

marcelll  

član od: 24.4.2012

sporočila: 34

27. dec 2012 8:00

Tudi če je mamamia fejst punca, bi lahko odprla svojo temo o reklamiranju neke knjige.

Moderator, ti bi moral pazit, da se tukaj gor ne dela reklama za pitje alkohola, saj veš...MINISTER ZA ZDRAVJE OPOZARJA....

O trebušni slinavki je pa mamamia sama pisala tukaj gor, nisem jaz s tem začel.

Mamamii seveda želim veliko zdravja, zato ji priporočam, naj ne pije alkohola že na vsezgodaj zjutraj (to je tudi sama napisala).

 

marcelll

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti