Ko nam naši otroci vozijo svoje fante in punce domov

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

18. sep 2012 10:48

Seksati v majhnem avtu je neugodno, pa pride policaj mimo, opazi 4 noge, ki pomolijo skozi okno...nadaljevanje je znano. V naravi na deki...saj ti klopi najverjetneje pustijo večne posledice...

Vsekakor je doma najlepše, če imaš možnost.

Prej nas je bilo 4, zdaj nas je "6". Ob vikendih jim jaz skuham kot sem to storila že prej. Moram reči, da mi obrok več ne predstavlja noben dodaten strošek, saj sem vedno kuhala več kot za 4 osebe.

Med tednom se pa sami znajdejo, saj me večkrat presenetijo in pričakajo s toplim obrokom.

Da hodijo naokrag z gatami ali brez me ne moti, ker ne vidim

Lepo je, da se človek počuti kot, da te ni, in to mi kar dobro uspe. Moja velika želja je, da bi vsaj za 1/3 bila taka kot je bila moja tašča.

 

V glavnem, ne težim! 

 

Živi s srcem, ne z glavo.

beatrice  

član od: 18.11.2009

sporočila: 137

18. sep 2012 11:26

oh, Ežoj.

 

beatrice

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

18. sep 2012 11:31

A smo že na stranskem tiru?

zeta

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

18. sep 2012 11:57

Mamamia, nič se nisi poslabšala, to je dober znak, da gre dečko po samostojni poti. Hotel mama za 40-letnika ni kompliment ne za mamo, ne za sina!

Ežoj,

 

naor

Brgita  

član od: 17.8.2006

sporočila: 267

18. sep 2012 12:42

Zanimivo branje, res. Ne bom napovedovala kako bom k stvari pristopila sama, saj se "zarečenega kruha največ poje", mi pa vsekakor ni všeč, da že v osnovni šoli prespijo en vikend pri fantu, drugega pa pri punci. To se je začelo pojavljati v naši okolici, vendar mislim, da je vzrok bolj pri starših. Meni so v spominu ostale prijetne šolske simpatije, ni mi pa niti padlo na misel, da bi o tem razglabljala doma.... Kam to pelje....

Brgita

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

18. sep 2012 13:11

A je to samoorganizacija otrok v sodelovanju s starši ali vodi "projekt" šola uradno, Brgita?

zeta

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15164

18. sep 2012 13:35

Fant je gate pustil na pralnem stroju....Gate sem oprala z dovoljenjem hčerke...ampak, ko je to izvedla druga hči je naredila tako galamo na javnem mestu, da je bilo fantu še pa še narodno.

Drugače so pa mene bele gate spominjajo na očeta in dedka....Tudi oče je imel dolge gate...hi hi...

Ežoj tvoje so pa čist fletne....

 

 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

18. sep 2012 13:44

To, kar pravi Brgita, je še kako res... osnovnošolci hodijo ob četrkih in petkih ven in ostajajo zunaj do čez polnoč, spanje pri fantu ali dekletu pa ni nič posebej neobičajnega. Ne vem no, jaz sem kar sproščene narave in se nimam za "zategnjeno", ampak kar je preveč (prezgodaj), je preveč. Ker če otroci (in to so  otroci) prezgodaj doživijo vse, kaj jim potem preostane za prihodnja najstniška in mladostniška leta?


 A vseeno se mi zdi, da so takšni v manjšini.

 

 

mamamia

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

18. sep 2012 14:17

Se mi zdi, da tudi jaz normalno gledam na svet, se pa strinjam, da ima vsaka stvar svoj čas in da je za vsako reč v življenju potrebna določena zrelost.

zeta

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15164

18. sep 2012 14:22

Moji hčerki smo kar redno hodilI ponoči iskat. Včasih sta prespali pri prijateljici, ker ju je šla takrat njena mama iskat. Pri fantu pa ne, oziroma, da bi kdo prespal pri nas. Pri 14, 15 je pa res prezgodaj govoriti o vezi, halo....še zdaj ko sta starejši se mi zdi vse prezgodaj....Naj se sedaj znorita, ne potem  pri 50h....

 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti