Epilator

ursus_le  

član od: 25.5.2008

sporočila: 227

27. avg 2012 22:32

Vendelina jr. je napisal/a:

brazilska rules.on sooooo maaaaaaaaany levels

Vendelina jr.

 

Kamela, moras probat. Ker to je odvisno tudi od tebe in tvoje porascenosti.

Jaz hodim h kozmeticarki na vsaka 1-2 mesca.

 

Si pa ne predstavljam, da bi si sama delala brazilsko voskanje ... ouhhh! Ker to bi moral res bit en BANZAI poteg! Ker se kozmeticarka pri teh potegih uporablja izkljucno tamocno roko.

urska

OlivaB  

član od: 5.7.2011

sporočila: 649

28. avg 2012 16:16

Kamela, lani sem hotela it, pa je rekla da so pol mm prekratke, da moram še počakat. ker so goste, se mi ni dalo, sem pa probala doma z depilatorjem  ne vem, verjetno bom morala nabavit kak hašiš, sicer ne bom preživela. pa me že kar nekaj let strašno mika.

OlivaB

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

28. avg 2012 18:52

Pol mm prekratke....me muero de risa (krohotam se).

Vendelina jr.

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

28. avg 2012 18:53

Kamelič, definitvno boli manj, če tisti trak potegne kdo drug dol, ne sami. Preverjeno.

Vendelina jr.

ajčka  

član od: 29.1.2010

sporočila: 29

28. avg 2012 19:00

Tudi sama prisegam na kozmetičarke. Je res, da je treba najdit dobro, enkrat sem se uštela in šla k eni drugi, ker moje ni bilo in sem prišla vem podplutena, ker pač ni znala prijeti in potegniti. Epilator sicer imam, ene dva krat sem ga celo uporabila, potem obupala, ker vzame preveč časa. Sem pač perfekcionistka in zato sem se matrala ene dve uri za obe nogi, da je res šla vsaka možna dlakica ven. What a waste of time!

ajčka

ursus_le  

član od: 25.5.2008

sporočila: 227

28. avg 2012 23:53

Jaz sem ene tri sprobala predem sem nasla eno tako, ki mi odgovarja (kozmeticarko, mislim).

Da bi se sama voskala po bikini predelu ... nop ... noge se gre, pa se to se mi ne da packat, ker je pri kozmeticarki api-cap narejeno, fertik, pejt domov.

urska

Kamela  

član od: 16.7.2012

sporočila: 92

29. avg 2012 9:55

Torej bom morala obiskati kozmetičarko :) hvala

Kaj pa ima mogoče katera tisto napravo hm... nevem kako se ji že reče videla sem jo, da jo prodajajo v BigBangu pa v Harvey Normanu mislim, da je tole http://www.bolha.com/depilatorji/remington-ipl-500

Razmišjam, da bi si jo nabavila...

Kamela

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5189

29. avg 2012 16:38

Hm,

če nekdo proda malo rabljenega, bi se predvsem bilo dobro pozanimati, zakaj se ga želi tako hitro znebiti (jaz ne bi verjela, ko bi mi rekel, da je že po eni uporabi ostal brez dlak).

Sonja

nezas  

član od: 28.8.2011

sporočila: 12

23. feb 2014 18:05

Živjo!

Sem ravno pred nakupom novega epilatorja in me zanima če ima katera izkušnje z naslednjimi:

 

Braun 7681

Braun 7921 Skin & spa

Philips HP6575/00

Braun 7281 Legs & body

 

Če ne uporabljate zgoraj navedenih, s katerimi imate dobre izkušnje oz. kaj priporočate. Imam pa neobčuzljivo kožo in epiliram noge in podpazduhe že 7 let.

 

Hvala že vnaprej!

nezas

Sunny09  

član od: 25.11.2009

sporočila: 219

23. feb 2014 23:15

imam silk epil ne vem koliko, malo starejšo različico, in sem si pred kratkim kupila tega http://www.lumsdenonline.com/philips-s-wet-dry-epilator-44, v e.leclercu so ga imeli v akciji.

Moram priznati, čeprav sem že bolj neobčutljiva, da sem z novim bolj zadovoljna, me vseeno manj "boli", se mi zdi, da vse dlačice lepo ven potegne, ne glede na dolžino. Fajn je, ker se ga da uporabljati pod vodo (med tuširanjem) - kar zame pomeni, da ga lahko v celoti opereš pod vodo, saj ga itak vedno uporabljam na suho. Edina pomanjkljivost novejšega, glede na starega, je ta, da ima stari vgrajeno lučko, ki je zelo fajn osvetlila kožo, ta je pa nima, Čeprav sem se zdaj navadila tudi brez lučke.

In ja, ta novi ne dela, če je priklopljen na elektriko - kar je iz varnostnih razlogov logično. Ampak napolnjena baterija zdrži kar dolgo, zaenkrat.

Ta velika krtača, ki je pa poleg, je pa namenjena pilingu.

Sunny09

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?terezija
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti