Epilator

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

21. avg 2012 10:53

A ni bila ena pevka na Eurosongu kosmata pod pazduho? In ji že sledijo neke zvezdnice????

Morda pa bomo kmalu kosmate lepotice.

marjja

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

21. avg 2012 11:04

Omarička!!! Babnice bomo kosmate, dedci se pa brijejo in depilirajo!!!!!

lp

cervus

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

21. avg 2012 13:34

Ena moja kolegica se priduša:"KJER JE RUSA(DLAKA), TAM JE DEC!!!

No, ja.....   

marjja

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

21. avg 2012 14:25

Julia je prav znana po tem, da se ne brije. Pa enkrat je pri Oprah prav ponosno razlagala, da ne uporablja deodorantov in podobnih zadev.

saša

OlivaB  

član od: 5.7.2011

sporočila: 649

21. avg 2012 14:38

Leta 1995 sem kupila philipsa. Prva leta je sameval v predalu, potem pa sem po nekaj obiskih pri kozmetičarki zamenjala britvico zanj. Za h kozmetičarki morajo bit dovolj dolge kar pomeni da bom pol meseca v hlačah. Zadnje čase pa se mi zdi, da bolj 'brije' kot puli, bom morala počasi pogledat za novim. Za podpazduho in bikini pa že zbiram pogum 

OlivaB

menola  

član od: 30.8.2010

sporočila: 126

21. avg 2012 15:46

Za limnol , ki jo zanima laser za domačo uporabo. Rečeno je bilo, da ne obstaja laser za domačo uporabo kar je res in to zato, ker so aparatki na Intenzivno Pulzirajočo Svetlobo (IPL) in to tehnično ni laser. Laično pa se uporablja ta naziv tudi za to vrsto aparatov. Le te imajo tudi kozmetičarke in dermatologi . Razlikujejo pa se v jakosti katero doseže ta snop svetlobe, ki deluje na dlačni mešiček in ga uniči. Tisti v strokovnih ustanovah imajo jakost do 100Julov , hišni pa max.5J. Ker je že pri strokovnih vedno potrebno ponavljati tretmane , da se doseže učinek si lahko predstavljaš kolikokrat moraš uporabiti hišnega. Poleg tega ima hišni majhno površino delovanja, in vsaka lampa ima omejeno število pulzov, potem jo moraš menjati.

Tudi aparatek, ki ga navaja Vanja je te vrste.

Imam Philipsov aparatek na valjčke s hlajenjem in ga uspešno uporabljam že 6 let, pred tem sem imela starejši model Philipsa, ki je tudi deloval najmanj 6 let. Cenovno ne vem a se nakup vsekakor splača.

 

menola

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

21. avg 2012 16:22

Danes ste me pripravile :) do tega, da sem pobrskala, kaj je novega na tem področju in našla tole:

 

http://www.triabeauty.com/home-laser-hair-removal?utm_c(E)&utm_medium=PPC&utm_source=BNG&utm_content=LHR_-_At_Home_(E)utm_term=home_laser_hair_removal_Exact&002=2205797&004=372925282&005=5768780685&006=1333335425&009=e&011=home%20laser%20hair%20removal

 

Tukajle so pa še ocene uporabnic:

http://www.amazon.com/Tria-Laser-Hair-Removal/dp/B0

Vanja

_čebelica_  

član od: 22.6.2012

sporočila: 66

21. avg 2012 16:29

Jaz sem ga celo 10x uporabila in potem doživela šok ob vraščanju dlačic kljub rednim pilingom. 

Imam braunov model...nevem točno kateri ker me trenutno ni doma, ampak če bi ga katera hotela imeti pa trenutno nima denarja zanj ji ga z veseljem podarim. 

_čebelica_

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15159

21. avg 2012 17:12

Kot mlada punca sem začela z depilacijsko kremo, nato z voskom, britvicami in peno....In sem se vsega naveličala in kupila tisti Braunov Silkepil in še en navaden brivnik. Ker je imel nastavek v oblikI vrljive krogle so se mi začele vraščati dlake, zato sem kupila philipsovega z dvema glavama - satinelle sensitive( ena za epiliranje,druga za britje), ki je zdržal do nedavnega, pokes je uničil kabel..Z njim sem bila zelo zadovoljna. Nov originalen  kabel ni poceni, zato mi je mož kupil novega spet Philipsa satinelle ice premium. Ima nastavek za britje, hladilni del, epilator običajni in za bikini predel. Zelo sem zadovoljna, dlake se mi ne vraščajo. Pikic pa praktično nimam. 

Starega imam še doma, saj je kabel isti, bo na zalogi..

Depilacija v salonih pa se mi zdi absolutno predraga, če sem sama lahko vedno doma popedirana kadar hočem.

Bi pa imela takšnega na baterije tudi jaz.

Sicer pa se epiliram na dnevni svetlobi, saj le tako vidim vse dlačice...

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti